Gentlemani z Cali svolávají své spolupracovníky a pořádně je překvapí nečekaným oznámením o budoucnosti svého podnikání. (Netflix)

K1NGSLAYER

Docela jsem se bál, jakým směrem se bude vyvíjet tento seriál. Musím říct že hlavy Cali Cartelu na mě působí na rozdíl od předešlé série dost sympaticky. První díl byl hodně "kecací", ale věřím tomu že další budou nabírat na obrátkách jako tomu bylo u předešlých dvou sérií. Pachova scéna na konci dílu byla nejlepší. ()

mira007

První díl třetí série trochu rozpačitý ( co ta nudná trapná svatba jako mozaika do psychologického obrázku nebo co?) pak představování spousty postav, Peňa bez energie..a ta homosexuální líbačka -šílenost. Ale pár dobrých věcí z prvních dvou řad zůstalo, takže to beru, že to je jen pomalejší rozjezd. ()

LachtanShows

Přestože jsem za první dvě série neudělil ani jedinkrát nic jiného než plnou palbu, byl jsem dopředu upozorněn na fakt, že po Pablově odchodu se atraktivita seriálu dost změní a prozatím je tomu skutečně tak. Oba hlavní záporné aktéry momentální dějové linky jsem si dost oblíbil už v průběhu předchozí sezóny, tak snad předvedou něco, díky čemuž si zaslouží stejnou pozornost jako Escobar. ()

tron

Hlava kartelu Cali sa po svojom preslove na oslave dočká len rozpačitého potlesku a taký by si zaslúžila aj prvá epizóda z tretej série. Mám pochybnosti, či agent Javier Peña dokáže sám utiahnuť celú sériu a to napriek tomu, že v prvých dvoch sériách bol po psychologickej stránke prepracovnejším a zaujímavejším charakterom, než jeho mladší a agresívnejší kolega Steve Murphy (celkom by ma zaujímalo, či by bol aj v tretej sérii, ak by Boydovi Holbrookovi tak nešla filmová karta – Logan, The Predator, Bloomtown). Keďže ten tu chýba, možnosť stať sa rozprávačom dostal práve starší agent. A od Pedra Pascala je to iné. Je to o čosi temnejšie a dospelejšie a síce možno pôsobivejšie, ale zas aj menej zábavné. Nové postavy nepôsobia (zatiaľ?) nijako zvlášť fenomenálnym dojmom a príbeh sa odvíja v možno až príliš pomalom, určite nie strhujúcom tempe. Na strane druhej, ja by som tomu dal šancu. Je jasné, že po Escobarovej smrti sa z toho musel stať trocha iný seriál. Trocha sa to rozbehne až na konci, keď sa na vlastné oči po 45. minútach bezcieľneho kecania presvedčíme, že si kartel Cali nebojí zašpiniť ruky. ()

Ozzy2

To je sešup.Když jsem se pronudil ke konci, přišlo něco šíleného, u čeho jsem se málem poblil.Opravdu byl tem homoušskej taneček nutnej pro vývoj v ději?Takový koště, jako je Pancho by si těžko získalo repsekt jak u obchodních partnerů, tak u drsných sicarios a skončil by prostřílenej v příkopě.Myslím, že v té době, zrovna v Kolumbii by neměli příliš pochopení pro podobnou bukvici. ()

• Auto, kterým přijede Claudio Salazar (Carlos Camacho) s manželkou Maríou (Andrea Londo) do domu bratrů Rodriguezových, je kabriolet Porsche 911 (993) Carrera z roku 1994. (J.F.B.)