Slavnostní galavečer vyhlášení výsledků hlasování o nejoblíbenější interprety české hudební scény. Přímý přenos moderuje Ondřej Sokol. (TV Nova)

anitae

Jedním slovem bizár. Gottovi vítězství moc přeju, ale pokud mám věřit hlasování tak si nejsem jistá kdo je vlastně cílová skupina pořadu. Přehlídka trapnosti, nevkusu, ortelu a Matonohy ala Dalajláma. Ne, nedalo se to přežít:( ()

ForGump

Někdo by si řekl, že Český slavík nemůže svoji laťku bizarnosti posadit ještě níže. A hle, on může. Na pódiu se střídaly výlevy z Dantova pekla a očistce se Sokolovou těžce nezvládnutou improvizaci, kdy tu běžela bezdůvodně smečka psů, tu sám moderátor visel ve vzduchu, opět bezdůvodně, a tu si Lucie Bílá svou tradiční spravedlivou láskou a pravdou postěžovala, jak v těžké době žijeme. Na závěr se vystřihl pro pamětníky opravdu obraz leta nevídaný. Vedle sebe se postavili Karel Gott a Marta Kubišová, tedy ten který v roce 1977 hlásil loajalitu k režimu svým podpisem Anticharty a projevem v Divadle hudby, v němž odsoudil právě lidi jako Kubišová, která celých dvacet normalizačních let protrpěla nemožností dělání své profese. Samozřejmě podobný obraz, již byl k vidění při listopadových dnech, kdy oba slavnostně zpívali hymnu, na počest revoluce. Kubišová, jíž patří hluboká poklona za její pěveckou kariéru, poté zazpívala Modlitbu pro Martu, což vypadalo jako nějaký metaforický obraz. Komunisty deptaná zpěvačka, která končí s vystupováním, zpívá těm v hledišti, kde sedí totalitní hvězdy 80. let jako Michal David nebo Karel Vágner, svou poslední a nejsymboličtější píseň. ---------- Opět se objevil Ortel, tentokrát nepřítomen, ale přítomen v bizarním vtipu Tomáše Matonohy převlečeného za dalajlámu, jemuž ten samý sál, který vloni skupině tleskal, ocenil skoro bouřlivě. Nejlepším vtipem nakonec Sokol sám sebe zachránil, a to, když píseň, stále a dokola se zjevující skupiny Mirai, předělal na Když nemůžeš, tak si přidej! jako útěchu pro obézní lidi. Každopádně tohle každoroční divadlo už není potřeba dále rozebírat, jednoduše absolutní zhůvěřilost, kde se shromažďují lidé, jejichž aktuální vliv v hudební sféře velice opadá. Jenom nezbývá nic jiného než kroutit hlavou a to je tak všechno.. a možná věřit, že Luděk Staněk ve čtvrtek přinese glosu, z řádu nezapomenutelných. NEHODNOTITELNÉ ()

Mijagi

Od úplného odpadu to zachránila Marta Kubišová na konci pořadu. Opět bodovali převážně interpreti, kteří za rok 2017 nic nevydali. Mezi kategoriemi trapné vycpávky. Obskurnějších 135 minut v televizi jsem už dlouho nezažil. ()

topi80 odpad!

Tak si to shrneme. Dvě oceněné kapely se vůbec nezúčastní. Jedné z nich jsou do letošní ankety započítány hlasy z loňska (zatímco ostatním hlasy z letoška) a ocenění je místo ní předáno někomu, kdo nemá s kapelou nic společného a ještě ke všemu je trapný. A jediná zúčastněná kapela druhý den zjistí, že jí vítězná cena možná nepatří. Česko-švédský zpěvák je vyřazen ze soutěže, protože má tu drzost koncertovat po celé Evropě, tudíž je na tuto anketu "příliš velká hvězda". Ale česko-polská zpěvačka, která má zázemí hlavně v Polsku, se zatím zúčastnit může. Čímž anketa sama sebe připraví o možnost největší senzace a mediálního dopadu (tak vyhraje ten Gott nebo ne?). K tomu přidáme šišlavého moderátora neschopného odříkat souvislý text. A poklona každému, kdo kdy viděl Martu Kubišovou zpívat jinou píseň než Modlitbu pro Martu. Tak já nevím, jestli bych této absurdní podívané neměl dát spíše pět hvězdiček, protože to se snad ani nedá vymyslet :-) ()

walkingdead odpad!

Viděl jsem asi 20 minut kvůli náhodnému přepnutí TV, tak se omlouvám, jestli jsem přišel o nějaké geniální momenty, které by zcela změnily můj názor na tento pořad: naprostá zoufalost, která si snad ani nezaslouží hodnocení. Sokola celkem beru, z Partičky byl nejlepší, ale tady (asi hlavně vinou tragického scénáře) vyhořel. Neodpustím si poznámku k Tomáši Matonohovi, který zřejmě stále ještě nepochopil, že právě lidé jako on svými rádoby vtipnými a rádoby inteligentními veřejnými výstupy proti s. Miloši Zemanovi vyhráli tomuto člověku už jedny prezidentské volby a jsou na nejlepší cestě vyhrát mu je znovu... ()

thomasnikrs odpad!

Tak nějak se ztrácím.. čtu tady dobře - výsledky hlasování o nejoblíbenějšího interpreta české hudební scény.. čtu si ve wikipedii: Český slavík Mattoni je každoroční anketa popularity českých zpěváků, zpěvaček a skupin organizovaná od roku 1996.... a NO NAME si odnesou cenu?? Čtu si ve Wikipedii o No name ... slovenská pop-rocková skupina.. tak kurva, proč to nedát Enrique lglesiasovi, Alvaro Solerovi... KURVA jdetě do prdele... Chápu, když je Česko-slovensko hledá talent.. ale už vážně máme úplně vyšviháno.. viděli jste předávání Českých levů.. ano levů.. předávala to Banášová.. "a Českého leva si prichádza..." kurva ani české ocenění nemůže moderovat český moderátor..?? ()

Aechato6 odpad!

Teda ten Sokol je fakt něco. Stačilo mi jeho vtipný koupání se nad jevištěm při předávání slavíka Lucii Bílé a hodnocení bylo jasné... ()

zdenek305 odpad!

Jedna velká trapnost a zoufalost - hlavně ta část, kde se Ondřej Sokol houpal ve vzduchu na provazech jak nějaká vopice a pokoušel se být svými kýčovitými, trapnými a nevkusnými hláškami vtipný. ()

Ondr4H odpad!

Festival politické písně, tentokrát z opačného názorového gardu.Je vidět jak si ty naše celebrity vyskakují, přičemž v zahraničí by si o ně ani neopřeli kolo.Přeji ať Ortel příští rok vyhraje, je to sice hudební žumpa alà kabát, ale ty protáhlé ksichty chci vidět.Edit-Takže Ortel vyhrál, ale jelikož to nejde na vrub světonázorového proudu, tak se udêlaly kličky aby pravda a láska zvítězila a to za každou cenu.Jak se teď cítíš Matonoho, že si ze sebe udêlal pěkného kokůtka?O Sokolovi se to ví už dávno.P.s.:Soutež bych spojil s MTMZH, úroveň je stejná. ()

Marvel25 odpad!

Jedna reklama za druhou, trapný moderátor, trapní hosté. Nakonec vše beze změn, každoroční anketa se nekoná proto, aby odměnila ty nejlepší v daném roce, ale jen za zásluhy, které se, v průběhu let, nemění. Potěšilo snad jen ocenění paní Kubišové. Suma sumárum mi je ale stydno z českého ,,showbusinessu". ()

SNCIS

Moderátor vtipný, Ondra Sokol je showman. Písně: Jakub Děkan song Děda - "Gotta vystřídal Klus ve výhře slavíků avšak dědo myslím si, že asi jenom na chvilku." Marek Ztracený song Léto 95 - "Čágo Belo šílenci se zdravilo a Gott byl slavíkem a to se nezměnilo." Hodili se tam a celkově to bylo živé, nicméně líbilo se mi i vystoupení Pekaře nebo Mirai. Výsledky: Tak zajímavé nebyly, neboť je to už několik let stejné. Kapela: Kabát, Zpěvačka: Lucie Bílá, Zpěvák: Karel Gott, Absolutní slavík: Lucie Bílá. Co se ještě týče humoru, svěží, střeštěná show. - 70%. ()

PanIncognito

Český slavík si hraje na anketu hudební popularity, ovšem neustále opakující se výsledky lze považovat za trapas. A jako trapas působí vesměs i připravené kousky moderátora... ten se mi zkrátka jako divákovi nemůže zavděčit. Vystupující také nejsou příliš velkolepý. Za přínos považuji akorát závěrečný výstup trojnásobné držitelky Zlatého slavíka. To má důstojnost! A milá je taky připomínka zemřelých... nebýt tohoto, pověst Českého slavíka by šla o další stupeň dolů. :-| ()