Nesmrteľný Conor McGregor

• Írsko Conor McGregor: Notorious (viac)

Dokumentárny film nakrúcaný v priebehu štyroch rokov sleduje súkromný život a profesionálnu kariéru írskeho šampióna MMA zápasenia, majstra zmiešaných bojových umení a boxera Conora McGregora od čias, kedy poberal sociálne dávky a býval s priateľkou v malej izbe u svojej mamy v Dubline, až po jeho raketový vzostup na samotný vrchol športovej kariéry, kedy dosahoval najväčšie úspechy, získaval majstrovské opasky a zarábal závratné deväťciferné sumy ako odmeny za svoje víťazstvá. Keď zápasí Conor McGregor, nemôže ísť o malé peniaze, súboje mu vynášajú stovky miliónov dolárov.  Vďaka výnimočnej možnosti filmárov nazrieť do súkromia Conora McGregora, dokument prináša doteraz nepublikované zábery nielen zo zákulisia profesionálneho MMA športu, ale zachytáva aj najvýbušnejšie chvíle prelomových zápasov tejto výnimočnej športovej hviezdy. (TV JOJ)

Saxos

Conorovi se v žádném případě nedá upřít nejenom to, že zístal pásy ve dvou váhových kategoriích, ale hlavně k televizním obrazovkám přitáhl statisíce lidí, do mutlihal desetitisíce. Celkově UFC vytáhl o několik tříd nahoru a honorář za každou bitvu letěl u všech závratně nahoru. Závěr: doporučuji. ()

Raziel811

Tento styl dokumentu nelze hodnit jako klasický film. Vždy se jede dle stejné šablony, tzn. nahlédnutí do života daného subjektu a v případě McGregora to je i celkem zajímavé, ale ničím vyjímečné. Za zhlédnutí to stojí, ale tím to také hasne. ()

Camel91

Connora mám rád, rozhodně ve světe bojových sportů něco dokázal a hooooodně díky němu je ten sport dnes tak populární. Ta jeho holčina taky respekt, škoda že peníze kazí charakter a v dnešní době už ani Connor není tak oddaný této holce i díky které se dostal tam kam se dostal, samozřejmě ona v ringu/kleci nebyla.... ()

KuceraJohny

Jako velký fanoušek Connora jsem samozřejmě musel tento počin shlédnout, ale také jako velký příznivce sportovních dokumentů musím říct, že jsem viděl už spoustu lepších. Connorův příběh je parádní, hodný pořádného zpracování, které se zde prostě nepovedlo. Jakože nejedná se o nic hrozného, ale spíše tu vidíme sestřihy zápasů s pár malými záběry ze soukromý. Připadalo mi to jako dokumenty, které dělá octagon před zápasy na youtube. Což jak říkám není špatné, ale na takhle dlouhý dokument to mělo být udělané trochu jinak. Čekal jsem třeba nějaké komentáře od něho samotného či nejbližších. Víte co myslím, že. Takové ty retrospektivní v klidu před kamerou. V tomhle byla perfektní série Last Dance o Chicago Bulls a hlavně Jordanovi. Přesto se mi to líbilo a jsem rád, že někdo jako Connor existuje. ()

oskiii

Hodně strohý dokument mapující úplný začátek zápasnické kariéry McG, první zápas v UFC a dvojzápas s Natem Diazem. McG je jeden nejlepších zápasníků všech dob a určitě se dalo pro dokument vytěžit mnohem více. Je škoda, že tahle sonda vznikla relativně brzo a pouze v souvislosti se ziskem pásů šampiona. ()

Fiffty

Ako dokument veľmi dobré, ale čo mi najviac chýbalo bolo viac záberov zo zákulisia a z tréningov, niečo čo sme ešte nevideli. Naozaj klobúk dole pred McGregorom čo dokázal a ako sa vypracoval až na úplnú špičku, je vidieť, že ak človek ma sen a robí pre to všetko tak to ide. Aj keď nemám McGregora boh vie ako rád a posledný zápas s Mayweatherom bola len fraška a spôsob ako sa nabaliť, uznávam, že je to proste talent a to čo dokázal je naozaj obdivuhodné. ()