Cintorín domácich zvierat 2

• Česko Hřbitov domácích zvířátek 2 (viac)

Smrt je někdy lepší variantou. Děsivá hrůza která se udála ve městečku Ludlow ve státě Maine, neskončila a znovu se probouzí v tomto pokračování úspěšného filmu z roku 1989, který napsal Stephen King. Po úmrtí manželky se veterinář Chase Matthews (Anthony Edwards, seriál Pohotovost) a jeho 13letý syn Jeff (Edward Furlong, Terminátor 2: Den zúčtování) přestěhují do městečka Ludlow, aby znovu začali někde jinde. Jeff, přehlížený ostatními dětmi z okolí se spřátelí s dalším outsiderem, Drewem Gilbertem, který má strach ze svého krutého otčíma Guse (Clancy Brown, Highlander). Poté, co Gus chladnokrevně zastřelí Drewova milovaného psa, pohřbí ho na místním indiánském pohřebišti o kterém se říká, že dokáže mrtvé přivézt zpět. Když se zlo probudí, chlapci si uvědomí, že někdy je lepší nechat mrtvé na pokoji. (Magic Box)

papez12

Asi lepšie než jednotka. Ale stále mi tam chýba také niečo ako nejaký impulz na to aby som sa troška bál. Priemerný horor. Obstojná adaptácia Kingovej práce. Ono kniha funguje a je strašidelná. Tu tento film mal hocičo aby to fungovalo aj vo filme, ale neudialo sa to. Škoda ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zůstaň tu se mnou... Smrt je lepší..." - "To není tvoje máma, Jeffe. Pojď!" Mladej John Connor přijde o mamku, kterou mu řbitov zviřátek vrátí. Vypařila se všechna atmosféra, kterou měla jednička. Není to ani trochu strašidelný, spíše je v některých scénách nechtěně vtipný. Postava zombie šerifa Guse z toho dělá až parodii. Ke všemu to nemusela vůbec vzniknout, protože to je vykrádá originál, aniž by to dalo něco nového. 1* za roztékají se mamku a Edwarda Furlonga. - 20%. ()