Cintorín domácich zvierat 2

• Česko Hřbitov domácích zvířátek 2 (viac)

Smrt je někdy lepší variantou. Děsivá hrůza která se udála ve městečku Ludlow ve státě Maine, neskončila a znovu se probouzí v tomto pokračování úspěšného filmu z roku 1989, který napsal Stephen King. Po úmrtí manželky se veterinář Chase Matthews (Anthony Edwards, seriál Pohotovost) a jeho 13letý syn Jeff (Edward Furlong, Terminátor 2: Den zúčtování) přestěhují do městečka Ludlow, aby znovu začali někde jinde. Jeff, přehlížený ostatními dětmi z okolí se spřátelí s dalším outsiderem, Drewem Gilbertem, který má strach ze svého krutého otčíma Guse (Clancy Brown, Highlander). Poté, co Gus chladnokrevně zastřelí Drewova milovaného psa, pohřbí ho na místním indiánském pohřebišti o kterém se říká, že dokáže mrtvé přivézt zpět. Když se zlo probudí, chlapci si uvědomí, že někdy je lepší nechat mrtvé na pokoji. (Magic Box)

pornogrind

Tak dvojku jsem asi ani neviděl. A o moc jsem nepřišel. John Connor oživuje vše mrtvé co se mu dostane pod ruku. Pokračování průměrné jedničky není hororem. Spíš mi to připadalo jako hodně špatná komedie. Začínam mít strach, že nový " Řbitov zvířátek " nebude mít co nabídnout. Hůř jak tohle to snad ale dopadnout nemůže. ()

Slartibarkfast

Inu.. pokud vezmu v potaz první díl, tak je tohle odpad, který se směje do obličeje samotnému Kingovi. Pokud to vezmu jako prvotřídní béčko, co má zaujmout docela zajímavými způsoby zabíjení, sem tam černým vtípkem a nemá s prvním dílem nic společného, tak hodnotím dvěma hvězdami. Podtrženo, sečteno.. průměrem vyšla jedna hvězda. Slabých 15% za solidní avšak neoriginální námět beze změn. ()

Phobia

Viděla jsem to v 15 letech a tehdy se mi to celkem líbilo, ikdyž na zadek jsem nesedla. "Řbitov zviřátek" je jedna z nejděsivějších knih vůbec, film jsem zřejmě neviděla (nebo mi neutkvěl v paměti). Dvojka je však jen slaboučkým námětovým odvarem, zaměřeným právě a jen na teenagery. Edwardu Furlongovi role sedla a to jsou asi tak všechny klady, které lze vyjmenovat. Nicméně mi něco z toho filmu v hlavě zůstalo i po takové době, tak to asi není úplný odpad. 39% ()

Bauer

Jedno z pokračování, které nemělo nikdy vzniknout. Přemýšlím, co vedlo režiséra Maryho Lamberta k tomu, aby natočil druhý díl. Samozřejmně, že peníze, ale to je tak všechno. Zjevně si vůbec neuvědomil, co všechno tím podělá a čemu zkazí reputaci. Především perfektní knížce ničí reputaci, potom prvnímu dílu, který sám natočil a v poslední řadě i sám sobě kazí pověst. Jednička byla v rámci možností vážně dobrá. Dobrá atmosféra a lehce děsivá. A tady není ani jedno a druhé. Mělo mně snad vyděsit, že šerif kousnutý do krku stahuje na dvoře králíky z kuže? Nic strašidelného, nic co by mně přimělo se ohlížet v pokoji za sebe, jestli se mi náhodou nezbláznili psi a nechtěj mně zabít. Absolutně nic. Přemýšlím, jestli Hřbitov domácích zvířátek 2 může nosit zánr horor. Já bych mu dal spíš titul komedie a co víc, dokonce i nudná komedie. Něco se začlo dít až po 30 minutách. To je jedna třetina filmu a někteří z Vás, by to určitě vypli hned po 20 minutách. Já jsem se překonal a dokoukal to. Lituji hodně. Jediný, co je pozitivní, tak je Edward Furlong. Viděl jsem ho zatím ve třech filmech. Terminator 2, kde hrál příšernýho smrada. Kult hakového kříže, kde neměl ovšem moc prostor. A v tomto snímku byl snad nejlepší. Na nic si nehrál, prostě obyčejný kluk. Díky němu je taky ta jedna*! Jinak by tobyl odpad tři krát podtržený a s třemi vykřičníky. ()

kaylin

„Hřbitov domácích zvířátek 2“ není až tak špatný film. Jsou zde skvělé, děsivé scény, hlavně se psem, který oživl, ale také se šerifem, ale už tu prostě chybí ta tíživá atmosféra, která na mě seděla celou dobu, co jsem sledoval první film. Tady už prostě víte, co se bude dít a snímek se nesnaží být nějak překvapivý. Jede se sem tam na docela gore scény, nebo minimálně gore náznaky. To filmu stále sedí. ()

• Rovnako ako v prvom diely aj v tomto filme zložila záverečnú pesničku skupina Ramones. Tentoraz hrá počas záverečných titulkov skladba "Poison heart", ktorá sa nachádza na albume Mondo Bizzaro. (Jello Biafra)
  • Anthony Edwards spoznal svoju manželku Jeanine Lobell práve počas natáčania tohoto filmu. (beso74)