The End of the F***ing World

• Veľká Británia The End of the F***ing World

lineker

Romantická jízda dvou outsiderů za vysněným životem. Útěk ze stereotypů dvou nestereotypních týpků, kteří mně strašně bavili. Mix černého humoru, dramatu a ano i té všemu se vymikající romantiky. ()

Rathe

The End Of The F***ing World je sakra divný. Ale je to sakra dobře divný. Dvě strašně odlišné osoby, co si k sobě najdou zvláštní poutu ještě zvláštnější cestou. Přijde mi, že Alyssa je takový extrovert, který se s nikým nepáře a řekne na rovinu, co si myslí a proto není oblíbená, ale "adoptovala" si introverta Jamese, který je ještě ujetějí. Kombinace těchto 2 hrdinů pomůže vyřešit jejich problémy na cestě, ale chemie, která mezi nimi působí vydává takovou divnou vibraci. Fakt je to super divný a konec dává spoustu otázek, na který já ani nepotřebuji tolik znát odpověď. Na konec seriálu jsem slyšel spoustu kritik, ale já byl docela spokojený. ()

karmalat

Hodne cerneho humoru, super spojeni obrazu a hudby. Neda se prestat divat. Taky smutne a depresivni, nicmene prijemne ke koukani. Jeden z nejlepsich serialu, a druha serie je stejne dobra jako prvni. ()

WazzapKal

Vlastně ani nevím co říct :D prní díly totální wtf on vlastně celej seriál :D. Klasický story Bony a Clide, ale prostě nevim ti puberťáci fungujou. Týpek aka psychopat a panna co si hraje na sprostou nymfomanku. Znázornění myšlenkových pochodů obou postav bylo geniální. A musím říct že doufám že natočej další řadu. Peru za 5* ()

SANNY22

Fakt to bolo super, škoda, že to tak krátko trvalo. Dobré herecké obsadenie. Hlavne Alyssa bola super, a oživovala tento seriál. Miestami mi to prišlo ako nuda, ale ako celok je to fakt dobré. ;) ()

AnnaSophia

Objektivně bych šla s hodnocením níž. Především proto, že nechápu, co jsem to sledovala. Máme tady dva skoro dospělý lidi, co špatně vycházejí s rodiči. Sice jsme v Británii, ale rozhodnou se to vyřešit po americku - utéct, zapálit za sebou auto, shodou náhod zabít vraha, prodělat osobnostní vývoj a evidentně (aspoň to tvrdí na konci) prozřít, o čem ten život doopravdy je. Tak sledujeme mašinérii mnohdy bizarních událostí, těžko zařaditelných na časovou osu. Příběh se jako by roztříští na dva světy, z nichž v tom reálném probíhá vyšetřování toho svinčíku, co za sebou mladí nechávají, a v tom nereálném se v devadesátkovém filtru odehrává love story až za hrob. Takže průměr proto, že mě děsí, jak tohle bude ovlivňovat submisivní puberťáky s podobnými choutkami, ale zároveň za to, že mám ráda cynismus. ()

TiaZ

Jejda velká neskutečná šílenost! Ovšem i takový život může být... Shlédnuto najednou, tudíž jsem krásně viděla, jak se hlavní postavy mění přímo před mýma očima a ono to i celkem funguje. Poslední dialogy na konci finálního dílu mi přijdu dost promyšlené a líbí se mi i (skoro) otevřený konec... Také při některých absurdních scénách jsem se nemohla nezasmát, ale většinu času jsem si stejně spíš říkala, what they are f***ing doing :'D ()

Evanlyn

Retro Bonnie a Clyde. Naprosto překvapující co všechno se od prvního dílu vyvinulo (i přes to že seriál má jen 8 dílů po 20 minutách se toho stalo fakt hodně). Asi jsem nečekala, že to skončí tak jak to skončilo, ale smířím se s tím. Humor bezva. No prostě se na to jděte kouknout. ()

ters

Po posledním dílu tak trochu čekám, zda a co nového přijde. Po celé sérii plné předvídatelného děje a zvratů, kde v hlavní roli je divný kluk a nijak zvláštní (pouze velice velice znuděná) puberťačka, která si okořeňuje život tím, že ho bezohledně kazí ostatním, byl poslední díl příjemným překvapením. Ač je příběh stále předvídatelný, z ústřední dvojice jsou náhle celkem likable Bonnie a Clyde moderní doby. Seriál jako takový ale nic moc člověku nepřinese, práce s výběrem hudby v různých situacích je odfláknutá. Kladně hodnotím vnitřní monology postav. ()

Xakor20

“Psychokomedie” u které nevíte, kdy se máte smát a kdy vám to má připadat divné, každopádně v tom je to kouzlo a genialita. Geniální drama, které vás buď dokonale zdeptá, nebo pobaví. Celý seriál doprovází skvělý soundtrack. Doufejme, že se dočkáme alespoň stejně tak kvalitní druhé série, která celý příběh rozkryje mnohem více a kde se i Alyssa přebarví zpět na brunetku. ()

SHERLOCK5443

prv som si myslel že to je len film...potom keď som zistil že to je vlastne seriál tak som bol trochu shook...ale každopádne to bol úžasný zážitok...strašne dobré to bolo...malý jeremy clarkson...James (Alex Lawther) to zahral dosť dobre...a Jessica Barden (Alyssa) tiež dosť dobrý výkon...celkovo sa mi páčil aj soundtrack a aj kamera a prostredie toho celého...malo to dobrý humor ()

lahvi

Až na tu pestrobarevnou přehlídku, která už bude asi ve všech seriálech a filmech povinná (divim se, že tam nebyli žádní asiati), tak je to super.) Takový minimal.) Na ty dva se kouká tak nostalgicky jako kdysi Skáldra a Mulleyovou. Ve zkratce dej..proc delat veci jednoduse, kdyz to jde slozite .)) ()

Majkl_fuky

I s minimem emocí se dá nadělat dost srandy a může z toho vzejít kvalitní seriál. Co na tom, že je to o dvou puberťácích, jejich zvláštním pohledu na svět a dost extrémním jednání. Dílů nebylo moc a já měl náladu na něco takovýho na pár večerů. Mít to sto dílů, tak na to kašlu, takhle jsem to zkouknul, leckdy to bylo depresivní, někdy zábavný a pro mě toho bylo tak akorát. ()

Filmslover14

V rámci produkce Netflix zcela mimořádná záležitost, která chytne za srdce a do posledního dílu nepustí. Skvělá hudba, poměrně originální koncept a vyborné prostředí. Doufám, že tvůrcům vydrží snaha nepokračovat, protože 2. série nemohla být zakončená lépe. Přes všechno to neštěstí přináší seriál jakousi naději, že všechno bude lepší. ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Připraveni na nové Strážce vesmíru? Tvůrce seriálu The End of the F***ing World Jonathan Entwistle byl najat, aby vytvořil nové filmové univerzum založené na slavných postavách pro filmovou… (viac)