Bůh odprezentuje svůj nový projekt rodině. Ta z něho dvakrát nadšená není. Craig a spol. jsou blízko ke splnění sázky. Sam a Laura jsou sice spolu, ale ještě se nepolíbili... (Varan)

castor

Mladý autor Simon Rich válí dál. Za 14 hodin je konec. A bude hůř. Nicméně Laura se chystá na rande se Samem, a to představuje poslední šanci na polibek. Nakonec vyhraje basketbalový zápas, ovšem je potřeba snížit stavy ostatních párů, které se na něj chystají. Fajn momenty. Bůh nakonec na návštěvě u („nechápajících“) rodičů zjistí, že je na svou planetu Zemi vlastně pyšný. Satirická jednohubka. ()

chrispe

Koukám na to a říkám si: KRISTOVANOHO! Ty pasáže Boha s rodinou, to by mohlo být prostě skvělý. Tak proč to NEFUNGUJE tak jak má?! A pak mě napadlo se kouknout... oni to nedělají Britové (jak jsem si celou dobu, nevím proč, myslela), ale Američani. Hele to vysvětluje naprosto vše. ()

Sayko

Bůh se rozhodl, že zemi nakonec nezničí, ale jelikož je, jak jsme zjistili z předchozí epizody, negramot - nedokáže přístroj na odeslání signálu k výbuchu země zničit. Takže jsme zase nahraní a už zbývá jen jedna hodina ke zničení, tohle má grády! ()