Príbehy hrdinov filmu Bábovky nám ukážu, že niektoré stretnutia môžu navždy zmeniť život. Všetci sme totiž prepojení. Vzťahmi, prácou, náhodami, nenávisťou či láskou. Sme súčasťou komplikovanej siete, utkanej z emócií, medzi ktorými nechýba humor, irónia, bolesť, napätie a pochopiteľne láska a vášeň. Bábovky popisujú súčasné partnerské a rodinné vzťahy, ukazujú zábavné a trefné situácie z každodenného života, ktoré pozná a prežíva každý z nás. (Cinemart SK)

Shimon987

Má to být sice komedie, ale otřesné rodinné a partnerské vztahy moc k smíchu nejsou. Tento pokus o komedii/drama má své světlé stránky, ale těch tmavých je mnohem více. Příběh předvídatelný, trapné hlášky a opět další film, který se neobešel bez nevkusných sexuálních scén... ()

netWoor

Bejt to třeba britský a jmenovat se to čtyři vztahy a jeden pohřeb (nebo tak nějak), tak z toho možná lidi šílí. Bo to zase tak špatný nebylo. Herci fajn, osobně bych uvítal skutečně komedii (tady se moc smát nešlo), ale proč nakonec ne. Hodně pěkná trojka. ()

Psycho.R

Romanticky? Vubec. Komedie? Ani omylem. Spíš separované příběhy ve stylu Lásky nebeský, ktere se lehce provazují. Bal jsem se, ze to bude prilis nasilne naroubované, ale v pohodě. Zato probehy a lidech, co jsou k sobe jen hnusní mě nebavili, takové karikatury potkáváte každý den. ()

onlavu

Ultra popletené, překombinované, zásadní zvraty každou minutu - nereálné, přehnané, bral jsem to pak už s dost velkou rezervou a smál se i smutným událostem. Ve výsledku nic moc, znovu bych se na to nepodíval. ()

Inozuka

Poslepovaná sada reklamních spotů na všemožné produkty vrcholící remakem Cimrmanovy Hodiny pravdy ... Nijak mě to neurazilo, koukat se na to dalo, ale ta pitomost a prvoplánovitost z Bábovek cáká na hony daleko. ()

mira.l

Neznaje knižní předlohy, jsem neměl velká očekávání. Zpočátku to vypadalo jako nějaké mistrovství republiky v šukání. Každý s každým, kámen šuká cihlu. No naštěstí se to postupně vyvinulo do podoby, na kterou se bez duševní újmy jednou i dalo podívat. ()

Emafera

Film ze života, kde se prolíná několik dějových linek. Některé jsou uvěřitelné míň, některé víc. Na český film docela kvalitně zpracované. Spíš se ale jedná o film pro ženy. V době covidu, kdy se stejně do kina na nic moc jít nedá, asi proč ne. ()

RAFT

Dobrý film .Ale,komedii ve filmu nehledejte.Jedná se spíš o drama.Ve filmu je k vidění několik dějových linek .Film je dobře natočený ,pěkně zpracován.Marek Taclík byl asi na celém filmu nejlepší u jeho pár scén sem se i zasmál.Za mě 65% ()

alldo.raine

Já jsem se v tom tak dlouho ztrácel, až mě to vlastně přestalo bavit. Herecké výkony dobré, ale jinak za mě jedna velká nepřehledná motanice. ()

PetiRe

Za me filmove zpracovani mnohem lepsi nez kniha. Zivoty plne dramat a zvratu. Tak to nekdy hold chodi, ac tohle je az dost depresivni.  Nekdy clovek proste musi dostat poradne na tlamu, aby se zastavil, zamyslel a hledal zivotni chyby. ()

Amonasr

Česká telenovela omylem natočená jako film. Křečovitě vykonstruovaný a nevěrohodný scénář okořeněný, jak už je v české kinematografii zvykem, tím, že všichni zúčastnění herci hrají jen sami sebe, protože jiné polohy ani neumějí. A happyend přímo po americku, vlastně ještě víc - tohle by nestrávil snad ani sám Hollywood. Jedna hvězdička snad ze soucitu. ()

BrianStorker odpad!

Jen další důkaz úpadku naší kinematografie posledních několik let. Komedie? V žádném případě! Romantika? Tak to už vůbec ne! Jen cosi založeného na vulgarismech a sprostotě, bez nichž se již naše kinematografie neumí obejít. Trapnost. ()

ANTYCHRYST

Hrozně prekombinovane..moc postav ač známých herců ale na kvalitě to nepřidalo..bohatě by stačilo poloviční obsazení. Jako Plodkova v tom pradelku..:) hmm...:) s Taclikem nejzábavnější dvojice..Vetchy tentokrát zcela neviditelný..závěrečné antre před hotelem hodně prepalene..50% jednou vidět a dost..hudba ač dobrá se k tomu vůbec nehodila..chvílemi mi to přišlo ..jak kdybych sledoval ordinaci.. ()