Deň čo deň

• Česko Den co den (viac)

Romantický príbeh o tom, aké to je keď sa každé ráno prebudíte v inom tele a každý deň žijete život niekoho iného. Snažíte sa vyhýbať tomu, aby si to niekto všimol, a preto sa radšej nepletiete do životov týchtu ľudí. Všetko je v poriadku, až do rána, keď sa prebudíte v tele Justina a zamilujete sa do jeho priateľky Rhiannon. Od toho okamžiku všetky pravidlá, podľa ktorých ste žili, prestávajú platiť. Konečne sa objavil niekto, s kým chcete byť Deň čo deň. (Forum Film SK)

Maximilianus

Tento príbeh ma upútal už pri knižnej predlohe a stále ho považujem za veľmi pekný, aj keď trochu tragický. Filmové spracovanie podľa môjho názoru nerobí knihe v žiadnom prípade hanbu. Síce majú spoločných iba pár bodov, ale to poďľa mňa filmu iba prospieva. Kniha je samozrejme prepracovanejšia a ide do hĺbky, dej sledujeme z pohľadu A, avšak film ide svojou cestou a ako som už písal, berie si z knihy iba základné veci a v podstate sa ňou iba inšpiruje. Preto odporúčam každému, komu sa tento film páčil, nech si prečíta knihu a tí, čo knihu čítali, nech sa tohto filmu neboja. Dostanú podobný zážitok, len trochu zrýchlený a v inom obale. 7,3/10. ()

Shitonit

Začátek mne poněkud rozhodil, coby pseudo puberťácká týnejdžrovská psychosračka. Co by drsoň, kterej má koule přenýst se přezz vlastní názor, vyčkal jsem, co se bude odvíjeti, a dočkal jsem se mírného vzestupu nálady s následným vcelku dost dobrým uspokojením. To tím, že Rhi, i když se zdála býti standartní náctiletou krávou, se daří táhnout děj, a v podstatě to celý táhne chudák holka sama, páč hlavní figura, přes milijardy tváří, se nám, coby divákovi nevokáže. Neva, děj běží jako o život, sem tam se něco stane, dijalogy jsou takový voduševnělý, ale kupodivu s denním odstupem, tomu klíďo dávám vcelku pohodový hodnocení, a to zejména proto, že je to dost dobrý. Konec keců. ()

Najt

Zamilovaný sladárny moc nemusím, ale tohle me bavilo. A a Rhin jsou zajímavá dvojka a prave zajimavej příběh a skvelá, ve filmu teprve 17leta Angourie Rice film zvedaji mnohem výš. Nakonec z toho je dobrá, zajimavá jednohubka. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: "Každý den se probudíte v jiném těle a žijete jeho život"...hovno...skvělý námět a oni z toho udělají obyčejnou školní lovestory. ()

blondboss

Po dlhšom čase romantický film s unikátnou, jemne fantasy myšlienkou, ktorá dala tomuto snímku osobitý ráz. Trošku ma mrzí, že sa tvorcovia viac nevenovali tomu, ako došlo k danej anomálii a prečo sa Justin neustále prevteľuje. Mohlo to do príbehu vniesť viac logickosti a určite aj emócií. Takto je to len niekde v nadpriemere. Jednu hviezdičku pridávam za veľmi sympatickú Angourie Rice. 70 % ()

Stepka.T

Ale jo, proč ne. Když si přečtete, o čem to je, ale stejně si to pustíte, tak si pak nemůžete stěžovat, že to byla blbost, žejo :)) "Když jsem byl malý přišlo mi zvláštní, jak všichni mluví o zítřku. Jako bychom měli být zítra zase spolu..." ()

rigby

Příjemný studentský film, vhodný akorát pro letní odpoledne či podvečer. Není to nudná stupidní slátanina, má to jistou myšlenku, nad kterou stojí za to se zamyslet. Ale na druhou stranu to není nijak hlubokomyslně náročné. Leč snadno zapomenutelné. ()

randycz

Skvělý námět, z kterého se dalo vytěžit víc. Samotná funkce, kterou má A. k dispozici, je málo rozebrána a vzbuzuje hromadu (ne)logických otázek. Romantika je zde zastoupena více, ale vadit Vám to nebude, protože Angourie Rice to zvládá herecky dobře. U jejích partnerů, kterých v této roli defakto vystřídala několik, je to bohužel horší... ()

Birter

Film není úplně svižný a částemi i nudný. Musím také vytknout zcela nedořešené osudy vedlejších postav, které by jistě film obzvláštnily. Samotná zápletka však zaujmout určitě dokáže a je skutečně provedena zajímavým způsobem, který je občas vtipný a občas vás zajímají zákonitosti nebo nová podoba A. Na mě je to moc slaďák, ale myslím že cílovému publiku by se to mohlo líbit dost. ()

bonovox

Dobrý námet a trochu netradičný na poli teen filmu, škoda že tvorcovia nevyužili potenciál naplno, herci taktiež ok, ako jednohubka poteší ()

Radek273

Co k tomu dodat? Originalita mísící se s prapodivností toho snímku nezná mezí. Jako na jednu stranu ano, pěkný, holka se zamiluje, chodí s klukem ..a pak s holkou, pak zas s klukem, pak jiným klukem, a tak dál a tak dál. Do tohohle se prostě nevžijete! Nejde to. Zároveň i proto s holkou s podivným jménem Rhiannon (opravdu jedinečné jméno!) musíte víceméně soucítit a téměř k zemi se jí klonit, že se to pokouší notnou dobu ustát. Ale celkově? Teenageři možná tleskají, ovšem .. jednou a stačilo! ()

Veber

Příjemné překvapení. Dokonce bych si i s chutí přečetla knihu. Super námět. Sympatický konec i myšlenka, že důležité je to, co je v člověku, ne to, jak vypadá. ()

jopal odpad!

Multy-kulty gender sr@čka, ktorá pripravuje mládež na bezpohlavný život, kde nie telo s jeho genetickými znakmi je dôležité, ale to, ako "sa v ňom cítite". Nehovoriac o množstve nelogickosti a hrubých chýb v samotných scénach. Jednoducho "Zbohom zdravý rozum, kukajme na americkú d€bilinu!" ()