Big Mouth

• USA Big Mouth
USA, (2017–2023), 32 h 56 min (Minutáž: 25–46 min)

Hudba:

Mark Rivers

Fred Armisen, Jessi Klein, Nick Kroll, Jason Mantzoukas, John Mulaney, Jordan Peele, Maya Rudolph, Jenny Slate, Richard Kind, Paula Pell, Andrew Rannells (viac)

Životy dospívajících kamarádů se převrátí vzhůru nohama, jakmile udeří puberta a její zázraky i hrůzy. Ztřeštěná komedie od kámošů Nicka Krolla a Andrewa Goldberga. (Netflix)

Recenzie používateľa kritkMd k tomuto seriálu (3)

Big Mouth (2017)

Upřímně když jsem viděl trailer a první díl, říkal jsem si že je to další trapná kravina. Že asi nejsem ten člověk co by měl rád až moc sexuality, hlavně u dětí, v seriálu. Ale po několika dílech se mi seriál hodně zlíbil. Nejlepší je samozřejmě zábavnost. Ta se tvůrcům povedla geniálně. Není epizoda kde bych se nesmál. A s tou sexualitou to taky není moc přeháněno. Jeden z těch hodně lepších seriálů. ()

Série 4 (2020) (S04)

Tak tohle se nepovedlo. Nevím jestli to bude tím, že více než ročním čekáním jsem nastřádal pocit že to bude nejlepší série, nebo jestli to prostě posrali. V této sérii se prakticky nic zajímavého nestane a je zaměřena pouze na pár lidí, narozdíl od předchozích sérií. Kromě transsexuality se ani neukazuje žádné nové téma, o kterém by mohli informovat. Personalita postav jako by se úplně změnila, nebo spíše polovina jí zmizela. Prostě jako by je už vůbec netrápilo to, z čeho v předchozích sériích vyšilovali. Navíc příběh není celkově nijak rozvíjen a skoro každá epizoda je o ničem. Za mě velké zklamání a doufám že příští rok bude série lepší. Do té doby si budu muset opakovat tři předešlé. ()

Série 5 (2021) (S05)

Po zklamání čtvrtou sérií jsem ztratil očekávání. Ovšem díky bohu se žádná z mých tragických předpovědí nenaplnila. Rok utekl jako voda a přišel zpátky staronový Big Mouth, který naštěstí (i malinko naneštěstí) vychází z první, druhé i trochu třetí série a to svojí zábavností, vtipy, informovaností o různých problémech ale také například vnucenými pěveckými částmi nebo opakujícími se zápletkami. Ze čtvrté série si naštěstí nepřinesla žádné kraviny, které jí byly plné. Celkově se tato série více než povedla a přivedla mě zpátky na jistou kvalitu tohoto zábavného seriálu. ()