Toka

|| 1. série – 80% Nerad bych používal slovo nekorektní. Je nekorektní vyobrazit tvrdou realitu dospívajících teenagerů a jejich problémů a myšlenek do animované podoby? Nemyslím si. Big Mouth má pár zajímavých a vtipných nápadů, v některých episodách pracuje přímo s divákem a zavádí vlastní hlášky, které velmi rychle parafrázuje a efektivně z nich dělá memes. Dalo se z toho vymáčknout určitě víc, mezery vidím hlavně ve vedlejších postavách, které nepůsobí úplně sympaticky. Nicméně jsem zvědavý na druhou sezónu. ()

Trevor

Dvojica tvorcov fascinovaná masturbáciou mladých chlapcov natočila seriál, ktorý sa snaží pôsobiť prelomovo a prekročiť isté hranice, ale príliš mu to nevychádza pretože snaží sa byť vulgárny až príliš a v tejto oblasti tlačí na pílu prehnane. Vsuvky s pesničkami nie sú tiež príliš vydarené a po 5 epizóde si tvorcovia zrejme uvedomili, že zašli príliš ďaleko a tak sa v druhej polovici série snažili čo to zachrániť, ani to sa im však nevydarilo podľa ich predstáv. Pár vtipných momentov sa nájde, ale celkovo seriál osloví skôr mladšiu generáciu, aj keď práve oni by sa seriálu mali radšej vyhnúť. ()

Dejf4

Tady se neštítí ničeho. Specifický, nekorektní humor, který skvěle vyobrazuje problémy dospívajících teenagerů. Tvůrcům se výborně podařilo představit hlavní charaktery a celkově vykreslit svět okolo nich. Nápadů a narážek mají v rukávu schovaných plno a fungují na jedničku. Jen škoda té nevyváženosti v kvalitě epizod. 7/10 ()

M.i.k.e

zatímco South park si bere na paškál aktuální témata a snaží se o satiru s přesahem, Big mouth takhle velké ambice nemá a jediné o co se snaží je reflexe dospívání a přicházející puberty. A to se mu daří velmi dobře. Slabší momenty se sice najdou, ale naštěstí se to vždycky zvládne vykoupit něčím extrémně vtipným a/nebo pravdivým. Jak jsem tenhle seriál dlouho obcházel, tak teď se s chutí kouknu na další série...70% ()

ScarPoul

Tie nekorektnosti sú to čo to zachraňuje. Sú tam momenty kedy si hovoríte, že toto je dosť cez čiaru a potom si v zásade uvedomíte, že ani nie. Že je to vlastne trochu pravda. Parta super komikov vytvorilo podľa mňa originálnu a trefnú reflexiu dospievania. Množstvo popkultúrnych odkazov ako aj pravdivých pohľadov na najúchylnejšie obdobie našich životov. Kroll je pán. A v zásade ma to hovadsky bavilo. Teším na ďalšiu sériu.80% ()

• Jednou z obětí sériového vraha je i Karl Lagerfeld – známý módní návrhář, který má i svou vlastní značku. (Hovadin)
  • Sylvester Stallone během této epizody často křičí jméno „Adriana“, což je odkaz na jeho filmovou manželku ze série filmů Rocky. (Hovadin)