Big Mouth - Série 3

(séria)

Karamboly v lásce, nesnesitelná školní pravidla a zásadní střety kluků a holek... Tihle kamarádi se právě dostali na nové matoucí území. (Netflix)

Toka

|| 3. série – 100% Nekompromisní plná palba, Big Mouth po dvou sezónách dozrál do perfektnosti po všech stránkách. Veškeré postavy mi silně přirostly k srdci, což je způdobené vykreslováním pohavových vlastností do hloubky. Nevím o žádném animovaném seriálu (s výjimkou BoJacka Horsmana), který by měl takhle komplexní postavy. Z Big Mouth je v rámci Netflixu jako platformy cítit trochu undergroundový humor a já jsem nadšený, že Netflix dává seriálu stále zelenou. ()

Trevor

V dvoch epizódach dokázali Nick Kroll a Andrew Goldberg myslieť aj na niečo iné, ako na siedmakov ktorí onanujú a tie epizódy stáli zato, inak je to pokračovanie šou pre úchylákov, ktorý majú seriál určite vo svojej top desiatke. Predsa však ústredná dvojica autorov dokázala, že ak by chcela, dokázala by osloviť podstatne širšie publikum. Možno raz v inom seriály ponúknu niečo na spôsob F is for Family a ich epizódy ohodnotí aj viac ako 19 ľudí... ()

filmsim

Tvůrci v čele s Andrewem Goldbergem a Nickem Krollem ani ve třetí štaci nešetří nápady a nechutnostmi a podobně jako Rick a Morty ani zde se tvůrci nebojí žádných ujetých nápadů. Stále v některých dílech dokáží svými oplzlostmi překvapit a několikrát jsem si při sledování pomyslel, že tohle už je přeci jen přes čáru. Jenomže právě občasný šok a vzrůstající obliba některých charakterů mě dohnaly ke zhlédnutí všech řad a s radostí si pustím i další tři série, které Netflix oznámil ještě před premiérou třetí sezóny. Big Mouth rozhodně není pro každého a komu humor South Parku a Amerického táty přijde stupidní nebo až příliš vulgární, tak ho Big Mouth jen stěží chytne. 8/10 Kompletní recenze zde. ()

ScarPoul

Myslel som si, že to upadne a ono nie. Má to drajf a neustále to niečím prekvapuje. Občas niečím čo je pekne cez čiaru a inokedy niečím čo je rovnako trefné ako South Park alebo ranný Family Guy. Big Mouth je super projekt plný skvelých referencií a uveriteľných postáv. Muzikál, superhrdinský diel alebo Ako mať Orgazmus sú parádne časti. Teším sa veľmi na ďalšiu sériu. Nick Kroll je king. 3 séria 90% ()

kockodan

Jeden z mála pořadů, který mě během covidové karanténní deprese dokázal aspoň trochu pobavit a dokonce i rozesmát. Před pár lety jsem zhlédl první season a nějak na něj úplně zapomněl. Ani jsem netušil, že se dělají další díly. Myslel jsem že to bude jednorázovka a že takovou prasáckou nechutnost po první season ihned zruší. Takže trojka byla příjemné překvapení a binge watchnul jsem ji naráz během jedné noci. K plnému vychutnání je potřeba znalosti amerických reálií, pop-kultury a vůbec mít všeobecný přehled o americké kultuře, což ale nebrání si tuto jízdu vychutnat i bez těchto znalostí, puberta je známá každému od 18 výše velice dobře a intimě. Když ji zasadíte do geo-politicko-kulturního prostředí dnešní woke Ameriky, je to jízda. Scénáře, dialogy, propracování a vývoj postav, (děti, učitelé, rodiče, Florida cousin, hormone monsters,...), voice overs a animace, vše jednoznačně za 100%. P.S. Maya Rudolph vyhrála (a právem) Emmy za namluvení Connie The Hormone Monstress. Gratulace! ()