Tenhle spin-off animáku Big Mouth si bere na paškál tvory, kteří zásadně ovlivňují lidské životy. Třeba hormonální monstra, hanbokněžníky a spoustu dalších. (Netflix)

Lukysak

Lidské zdroje nám dávají to, co jsme od určitého dílu Big Mouth chtěli - nahlédnout za závěs světa hormonálních monster; vstoupit do toho portálu v šatníku, kterým Maury přišel. Určité věci by však měly zůstat nedourčené a my bychom se měli praštit přes hlavu, že jsme tak zvědaví. Lidské zdroje se totiž snaží naservírovat řešení všech paradoxů, které nám prvotně bez zájmu osvětlení podstrkuje Big Mouth, a ne vždy to dopadá tak, že bychom se z nově nabytých informací o světě hormonálních (a jiných) monster doopravdy těšili. Hlavní postava lásenky Emmy nám slibuje v prvním díle zajímavé zvraty, ale ona se nakonec vůbec nezmění a nejraději bychom ji vyškrtli, kdyby nesloužila jako pojivo mezi ostatními, mnohem trojrozměrnějšími postavami. Ovšem do určité míry. Cítíme štěstí, když Emmy na chvíli není v záběru, a my se můžeme kochat alespoň stupidností Ricka, toho nejplesnivějšího hormonálního monstra, o kterém občas přemýšlíme, jestli není i naším hormonálním monstrem. Přijemnou novotu do světa Big Mouth přináší trojúdý anděl závislosti Dante (Hugh Jackman) nebo třeba ještě Pete, kámen logiky. Ale i ze zábavného Danteho se nakonec stává nudný podpantoflák, jehož přítomnost v seriálu snad může zachránit jen scéna, kde o jeden ze svých údů přijde za pomoci Petova vroubkovaného nože. Dílem seriálu, který nakonec vyhrál mé srdce, se ironicky stal díl, který vůbec nebyl ze světa hormonálních monster. Asi proto si seriál Lidské zdroje zaslouží jen sotva průměrné hodnocení. ()

topr harley

No... Komentář jsem se rozhodl napsat, až potom, co se podívám na celou sérii. Na kvalitu Big Mouth to ale nemá ani náhodou. Seriál hodně tlačí na pilu, když se za každou cenu snaží být vtipný. Pár vtipných momentů by se tam našlo, neříkám, že ne, ale jako celek to prostě nefunguje. Pokud budou tvůrci chtít, tak bude lepší se raději zaměřit na kvality původního seriálu, než se vydávat cestou nesmyslných spin-offů. V první řadě tohle nikdy nemělo vzniknout jako samostatný kousek. Představoval bych si to jako jeden speciální díl vložený mezi sérii Big Mouthu, ale to je tak asi věe. ()

kukkik

Tenhle seriál je přesně tím, co jsem od něj očekával, když jsem si ho všiml v nabídce. Laciný spin-off úspěšného Big Mouth. Jenže i ten v posledních sezónách ztrácí dech, což je ostatně pravděpodobným důvodem samotné existence těchto Human Resources. Zároveň je tu taky cítit už hodně silné zaměření se na domácí, tedy americké, publikum a konzervativnějšímu evropskému divákovi nemá tahle přebarvená, ve všech barvách duhy blikající šaškárna co říct. 1/5 ()

M.i.k.e

sérii Big Mouth neznám, ale jestli je (dle názorů) mnohem lepší než HR, pak se na ní budu muset rychle podívat, jelikož HR mě bavilo dost. Vtipné, vulgární, nekorektní, ujeté, ale v některých momentech i překvapivě rozumné, vážné a smutné. Hlavně devátý díl je po všech těch ujaťárnách solidní ranou na solar...70% ()

ScarPoul

Bavilo ma to viac ako 5. séria Big Mouth. Nečakal som to, ale zároveň som príjemne prekvapený. Inak to pracuje so starými známymi charaktermi z pocitového sveta a zároveň nám to predstavuje niekoľko nových. Znova sa jedná o pocitovú sondu plnú nechutností a absurdností, ktorá funguje ( poteší postava Hugha Jackmana ako trojpenisového anjela závislosti). Som zvedavý, kam sa to bude uberať. Každopádne rozšírenie fikčného sveta zafungovalo. 1.séria 75%. V zásade rovnako funkčné ako prvá séria. Bavilo ma to a hlavne oceňujem tú mieru perverznosti, absurdity a určitého ľudského pochopenia vďaka ktorému sa tam dostávajú celkom uveriteľné emócie. Plus je to také nenásilné pomrkávanie na diváka, že nemusí byť vždy úplný asshole. Asi to svetové problémy nevyrieši ale baví to. A drží si to svoj štandard. Takže to dokáže spríjemniť večer a zároveň to ( vzhľadom na to o akú formu zobrazenia sa jedná) tie moralistické vsuvky zjemňuje a robí ich znesiteľnými. Každopádne emočne nesúrodý a perverzný animovaný The Office. 2.séria 70% ()