Big Mouth

• USA Big Mouth
USA, (2017–2023), 32 h 56 min (Minutáž: 25–46 min)

Hudba:

Mark Rivers

Fred Armisen, Jessi Klein, Nick Kroll, Jason Mantzoukas, John Mulaney, Jordan Peele, Maya Rudolph, Jenny Slate, Richard Kind, Paula Pell, Andrew Rannells (viac)

Životy dospívajících kamarádů se převrátí vzhůru nohama, jakmile udeří puberta a její zázraky i hrůzy. Ztřeštěná komedie od kámošů Nicka Krolla a Andrewa Goldberga. (Netflix)

Recenzie používateľa Lachtaan k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2017) (S01)

Zpočátku naprosto nesmyslně perverzní animák, v jehož jádru jsem ale objevil ohromný potenciál, který se po pár dílech začal drápat na povrch a ke konci řady jsem si byl již naprosto jistý, že budu pokračovat dál. Pillow Talk nejlepší epizodou. ()

Série 2 (2018) (S02)

Nečekal jsem to, ale druhá série je už úplně o něčem jiném než řada předchozí a i když se zase dostavuje spousta nesmyslných prapodivností, o vtip není nouze v žádném díle a dokonce se dostaví i mnoho ponaučení. ()

Série 3 (2019) (S03)

Netajím se tím, že kdyby najednou ze světa vymizel hraný film a zbyly jen animáky všeho druhu, stále bych měl na co koukat. Už jen proto, že každá netradiční animace mě láká již z velké dálky a absolutní nevědomosti, do čeho se to vlastně chci pustit. Zástupcem této netradiční “úchylky” se stal i právě seriál Big Mouth, k němuž jsem si ale musel tak trochu prokousat cestu. První sezóna byla takovým odrazovým můstkem z místy až samotného dna. Druhá se třetí už ale doručily směsici tak bizarně zábavných půlhodinek, až jsem nemálo vděčný, že tahle animovaná paráda bude v příštím roce pokračovat. ()

Série 4 (2020) (S04)

Po těch několika opravdu ujetých epizodách se mi skoro až příčí dávat nejnovější sezóně větší hodnocení než průměr, naštěstí je dokázalo zahnat pár dvacetiminutovek, u nichž jsem se dokázal bavit obdobně jako u druhé a třetí řady. Tak uvidíme, co nás čeká v oznámené 5. a 6. sérii. [viděno na Netflixu] ()