Big Mouth

• USA Big Mouth
USA, (2017–2023), 32 h 56 min (Minutáž: 25–46 min)

Hudba:

Mark Rivers

Fred Armisen, Jessi Klein, Nick Kroll, Jason Mantzoukas, John Mulaney, Jordan Peele, Maya Rudolph, Jenny Slate, Richard Kind, Paula Pell, Andrew Rannells (viac)

Životy dospívajících kamarádů se převrátí vzhůru nohama, jakmile udeří puberta a její zázraky i hrůzy. Ztřeštěná komedie od kámošů Nicka Krolla a Andrewa Goldberga. (Netflix)

Recenzie používateľa kockodan k tomuto seriálu (2)

Série 3 (2019) (S03)

Jeden z mála pořadů, který mě během covidové karanténní deprese dokázal aspoň trochu pobavit a dokonce i rozesmát. Před pár lety jsem zhlédl první season a nějak na něj úplně zapomněl. Ani jsem netušil, že se dělají další díly. Myslel jsem že to bude jednorázovka a že takovou prasáckou nechutnost po první season ihned zruší. Takže trojka byla příjemné překvapení a binge watchnul jsem ji naráz během jedné noci. K plnému vychutnání je potřeba znalosti amerických reálií, pop-kultury a vůbec mít všeobecný přehled o americké kultuře, což ale nebrání si tuto jízdu vychutnat i bez těchto znalostí, puberta je známá každému od 18 výše velice dobře a intimě. Když ji zasadíte do geo-politicko-kulturního prostředí dnešní woke Ameriky, je to jízda. Scénáře, dialogy, propracování a vývoj postav, (děti, učitelé, rodiče, Florida cousin, hormone monsters,...), voice overs a animace, vše jednoznačně za 100%. P.S. Maya Rudolph vyhrála (a právem) Emmy za namluvení Connie The Hormone Monstress. Gratulace! ()

Série 4 (2020) (S04)

Čtvrtá byla asi ze všech nejlepší. Skvěle popsaný coming of age ve 14 letech, a hlavně co se týče vývoje postav, všichni dostali skvělý prostor pro své back stories. Hlasově opět dokonalé, nejvíc bavili Jay a Lola a jejich trailer trash romance dvou naprostých zoufalců! Za mě 100% ()