Reklama

Reklama

Roboti aniya

(seriál)
  • Južná Kórea 로봇이 아니야

Epizódy(32)

Obsahy(1)

Významný akcionář finanční firmy je alergický na kontakt s lidmi, ale jeho samotářský život naruší robot – podnikatel v přestrojení. (Netflix)

Recenzie (12)

Pethushka 

všetky recenzie užívateľa

Bože, už v tom zase lítám. Když koukám, usmívám se jako blázen a hltám to všemi smysly, a když nekoukám, zpívám si soundtrack nebo se z ničeho nic začnu smát nad hláškou, na kterou si zrovna vzpomenu. A že těch hlášek a vtipných situací bylo, a taky těch roztomilých a neskutečně naivních. A vůbec, celý to bylo hrozně milý a Aji 3 je teď můj nejoblíbenější robot, nepočítám-li ty ze Star Wars, samozřejmě. Ani trochu se mi nechce s touhle sympatickou partou loučit. 5* ()

TheRoller 

všetky recenzie užívateľa

Toto bolo tak sladučké, že to prinieslo nový spôsob vyvolania inzulínovej rezistencie s následným diabetom. Ale milé. Väčšina scén až nepekne okato účelová a ich účelovosť sa dala prečítať aj na epizódy dopredu. Ale stále veľmi milé. Námet dokonalý a viem si ho predstaviť aj v oveľa realistickejšom a výraznejšie dark ladenom prevedení. Už dlho ma od začiatku nič tak neupútalo námetom a celkovo som to dopozeral asi v all-time rekordnom čase. Čisto subjektívne milá oddychovka s krásnymi ľuďmi a ešte krajším robotom. Posledné dve časti som už strihal meter ako na vojne, ale dalo sa to prežiť a napriek polavenému tempu v závere to nechalo dobrý dojem - ak som ešte nespomenul, bolo to milé. Jediné, čo nechápem je, ako môže mať niekto také pekné zuby, ako hlavná dvojka tu... ()

Reklama

ChArLeNe 

všetky recenzie užívateľa

Hlavná myšlienka zaobalená do psychosomatiky. Rovnako ako aj metafory o vzťahoch, láske, dôvere, zrade rozmiestnené v seriály. Emocionálny rollercoaster, najprv smiech, potom prihlúple úsmevy a potom tearjerker. Skutočnosť, že sa so seriálom stotožňujem na viacerých úrovniach mi zabraňuje dať nižšie hodnotenie. Min-Kyu a Ji-A sú spolu neskutočne zlatí. ()

Andrea1717 

všetky recenzie užívateľa

Skutočne veľmi pekné, sladké, romantické, vtipné aj naivné. Usmievala som sa pri tom celý čas a bolo mi s nimi fajn. Dobrí vyhrali, zlí boli potrestaní, krivdy sa napravili a každý našiel svoju lásku, čo viac môže človek chcieť. Ten jeho priblbučký úsmev mi zostane v hlave dlho a na úplnom konci vyzeral fakt super. ()

skretik 

všetky recenzie užívateľa

mily, nevtieravy, inovativny serial z korejskej produkcie... velmi dobre sa na to pozera, ma to napinave chvilky, ma to romanticke chvilky, smutne a vesele... proste taky spravny mix :)... uz mi chyba len posledna epizoda, kedze ta vyjde az zajtra... ale nemyslim si, ze to dokazu spackat... ted dufam :)... vrelo odporucam pozriet ()

Zaujímavosti (1)

  • Být vše tak, jak televizní produkční společnost iMBC (Munhwa Broadcasting Corporation) zamýšlela, objevila by se v hlavních úlohách dvojice mladých jihokorejských herců Minah a Ha Dong. Ani jeden ale nabídku seriálových tvůrců nepřijal, a tak se v hlavních rolích objevila dvojice Seung-ho Yoo coby Min-kyoo Kim a Soo-bin Chae v roli Ji-ah Jo. (Conspi)

Reklama

Reklama