V zajatí snehu

• Česko V zajetí sněhu (viac)

Kedysi slávny hokejista Eric LeMarque prežíva ťažké a neúspešné obdobie, je osamelý, nezamestnaný a čaká ho súd. Vyrazí do hôr so snowboardom, pod vplyvom drog brázdi nebezpečné svahy a nedrží sa vyznačených zjazdoviek. Vôbec mu nevadí, že začína snežiť a viditeľnosť sa zhoršuje. V silnej snehovej búrke sa stratí v neznámom teréne. Čaká ho osem dní čistého zúfalstva v zmrznutej divočine, s vybitým mobilom a bez vyhliadok na záchranu. Nik totiž nevie, kam sa vybral, nikto na neho nečaká, nikomu nechýba. Na vlastnej koži tak spozná, aké to je bojovať o holé prežitie. Alebo že by predsa len niekomu ešte na ňom záležalo? (TV JOJ)

AutiXrist odpad!

"O say, can you see, by the dawn’s early light, What so proudly we hailed at the twilight’s last gleaming?" Toto sa môže stať len v USA, že z jebnutej smažky spravia národného hrdinu. 💩💩💩💩💩 ()

Rechpa

Hrozně bych si někde chtěl přečíst originální verzi toho, jak to opravdu bylo.... Poté, co se vykoupal a půl dne tam postával nahý... No, už jsem přestal počítat kolikrát tam vlastně umřel... Možná, že člověk, který nikdy nebyl na horách by snímek hodnotil kladně, já jsem tam bohužel často.  Dávám jednu hvězdu za pěknou přírodu. ()

Hansolo35

Viděl jsem to jednou. Začátek slibný, pak už je to celkem pruda. Docela by mě zajímal ten strojek, co byl rádio, pak do něj nahrával poslední vzkaz a ono to nějak vyslalo signál. Proč tedy nevysílal signál dřív? Ten chlap na konci...chvilku mi trvalo pochopit, že ten slizoun je opravdový člověk co tohle prožil. Asi. Těžko říct. Je to zřejmě německý a tak podivný. ()

PORTER44

Nevím proč ale mě to připadalo že ti herci strašně přehrávají ,hlavně tu poslední pasáž kde zůstane ve sněhu a bloudí lesy a dělá že sotva leze,zrovna tak M.Sorvino když předstírá hrozný žal jak ztrácí syna někde v horách,vůbec mě to nezaujalo a herci mi připadali jak amatéři. ()