Nezvěstná

• USA Absentia
Krimi / Dráma / Mysteriózny
USA, (2017–2020), 22 h 31 min (Minutáž: 38–55 min)

Agentka FBI Emily Byrneová (Stana Katic) se beze stopy ztratí během stíhání jednoho z nejznámějších sériových vrahů v Bostonu a je prohlášena za mrtvou. O šest let později je napůl mrtvá nalezena v chatrči kdesi v lesích a pouze s matnými vzpomínkami na zločince, který ji unesl a mučil. Když se Emily snaží rozplést záhadu svého únosu, pokusí se také kontaktovat svoji rodinu, která se během její nepřítomnosti přestěhovala. Její manžel a kolega z FBI Nick nyní zápasí s pocitem viny, kterou si dává za to, že přestal Emily hledat, ale také za to, že k ní znovu začíná něco cítit, přestože se znovu oženil. Ve chvíli, kdy se zdá, že Emily obnoví vztahy s Nickem a svým odcizeným synem Flynnem, stane se hlavní podezřelou z řady šokujících vražd. Nick dostane nepředstavitelný úkol: vzít Emily do vazby. Aby dokázala svoji nevinu, je Emily donucena utéct. Ale čím blíž rozluštění případu se ocitá, tím většímu nebezpečí vystavuje sebe samu i svou rodinu. Dokáže Emily utéct stínům minulosti? Dokáže svoji nevinu dřív, než bude pozdě? Dokáže odhalit pravdu o svém únosu? (AXN)

Recenzie používateľa chozze008 k tomuto seriálu (7)

Nezvěstná (2017)

Opět další serál se slušným potenciálem, kde psychologie postav není prostě dopracovaná (chtělo by to F.S.Fitzgeralda). Hlavní postavna po tom co prožila, je na koni dříve než bys řekl švec, žádné trauma (až na občasné reminiscence ale to jak se zdá jí nijak neovlivňuje.) A kde je můj oblíbný troll verbal? že by seriál neviděl? díky bohu, apoň jsme ušetření jeho zvratků. Ale jinak takhle odmyslete si to trauma a vemte to jako honbu za pomstou a když nebudete náročný budete se bavit jsem u 8 dilu ZTRATA CASU, NEPOUSTET rozhodne neholdam pokracovat v dalsich sezonach ()

Me You Him Me (2017) (S01E04)

Ta milostná scéna je tak dlouhá a dojemná, málem mi ukápla slza. Ale pak se to rozjede, přidávám hvězdu. ()

Dig (2017) (S01E05)

Tentokrát dávám hodně bodů protože se mi líbí v té paruce. Zatvzrelý otec je také můj favorit, stejně tak úmyslně nesympatický vyšetřovatel Bostonské policie. Samozřejmě co i průměrného diváka trkne je proč sakra leze na pravděpodné místo svého únosu v noci (pomineme-li úmyslné filmové napětí). Opět se ukazuje, že po šesti! letech strávených ve vodní nádrži kde nemůže dýchat, žádné tragické trauma nemá. ()

A & B (2017) (S01E07) odpad!

Můžem tu začít soutěžit kdo objeví nejvíce logických chyb v příběhu. Opravdu nuda a ještě stupidní, bohužel už to asi dojedu na rozdíl od jiného uživatele, který to po této skvělé časti vzdal. ()

Brave Boy (2017) (S01E08)

to jde jen dolu a dolu a dolu. Ted si muzem dat soutez kolikrat se tam reklo "miluju te" nebo "mam te rad" nez se zacalo neco dit. Scenar bude zrejme adaptaci nejakeho skolaka co psal slohovku. ()

Child's Play (2017) (S01E09)

konečně normální díl, ale kuli tomu se nevyplatí sledovat celej seriál ()

Original Sin (2017) (S01E10)

Pokud me nekdo nebude veznit 6 let ve vodni nadrzi, tak za zadnou cenu nehodlam videt dalsi sezony tohoto "skveleho" serialu ()