Cesty tedy vedou ke stejné chatě, kde drželi i Emily. Ta je už uvnitř a po krátké rozmluvě pozná, kdo drží jejího syna a Alici. Je to bývalá obyvatelka dětského domova Logan, vydávající se za novinářku Loru Colson. Mstí se Emily a hned jí řekne za co. Když byla Emily v domově, nikdo si ji nechtěl odvést domů. Byla problémová a měla problémy s projevováním citů. Protože ale vždy dostala, co chtěla, vyměnila složku jiné holčičky za svou. Tu si pak vybral Chen pro své pokusy. Vzala jí tak celý život. Teď vezme Logan celý život Emily. Dostane úkol, musí zabít Alici, jinak se utopí její syn Flynn. Než ale stihne Emily jednat, je na místě Nick. Ten si ale myslí, že Emily celou dobu věznila jeho rodinu. Takže s ní tak nakládá. Někdo ho ale ze tmy postřelí a Emily se zmocní zbraně. Zachrání Nicka i rodinu a pronásleduje svou únoskyni. To ona a Harlow ji šest let drželi v zajetí, chtěli ji zlomit a vytvořit z ní necitlivou chladnokrevnou vražedkyni. Ovšem experiment se nevydařil. Emily pořád cítila lásku k Flynnovi a Nickovi, nebyla schopná vykonávat vraždy na objednávku. Logan tohle teď ale nezajímá. Chce se pomstít a udělá proto vše. Schová se v lese a počká si na pronásledovatele. Nicka opět postřelí, s Emily pak zápasí na život a na smrt. Emily ji nakonec utopí v tůni. Policisté dorazí na místo a zajmou ji. Vyšetřování prokáže Emilynu nevinu. Je zproštěna obžaloby a Nick se snaží dostat ze zranění. Je čas jít dál. Po čase si Emily uvědomí, že opravdu ona to byla, kdo zabil Harlowa. Přeci jen není tak nevinná, jak se zdálo. (TV Prima)

Lenka.Vilka

Závěrečná pointa byla dokonalá a všechno do sebe dokonale zapadlo. I tak jsem byla šokovaná a celé to nepobrala. Stále se držím myšlenky, že číst to jako knihu nebo dát jako maraton, jsem nadšenější. Takhle doufám, že nikomu nejebne a nebude pokračování. Jako jednohubka dokonalé, neničme to natahováním...přesto poslední minuta se nás snažila přemluvit o opaku. Tak uvidíme...protože tohle není závěr, o kterém nelze nepřemýšlet. ()