Mladí manželia Zuzana a Andrej sa sťahujú z Bratislavy do Tatier, aby na samote odrezaní od sveta na vlastnej koži otestovali Andrejovo životné dielo – prototyp inteligentného domu. Idylka dokonalého života v réžii modernej technológie sa však čoskoro mení na nočnú moru a boj o život. Revolučný server, ktorý bol vytvorený s cieľom, aby uľahčil životy svojich majiteľov, sa vymkne spod kontroly a nečakane sa obráti proti svojmu stvoriteľovi. Ide len o vrtoch a nedokonalosť testovanej technológie? Alebo riadi dom niekto ďalší? (Continental film)

chup44

Okej, pred pozretím filmu som niekde videl alebo počul, že je to vykrádačka Simpsonovcov. Na jednu stranu áno. Už len scéna s vyberaním diskov a komponentov je identická. Ale! Ak by sa takýmto štýlom uberali československé filmy, je to dobre. Mne sa ten film celkom páčil, herci ok, hlavne Gabriela ide. 3,3*, dalo sa to pozerať :-) Hudba super a dej mi pripomína (ukamenujte ma) The Visit, čím ďalej, tým viac sa dej filmu stáva znepokojivý. Update 5.6.2021 : Po dvoch rokoch musím uznať, že sa to fakt podarilo. Opäť hlavne vďaka Gabriele a hlasu Roba Rotha. Plus pekné prostredie a zaujímavý námet ukazujúci riziko moderných technológií. ()

Brenda.Ch

Přiznám se, nerozumím množství negativních komentářů, já oceňuji povedený československý počin, nenudila jsem se, spíše jsem překvapeně koukala, jaký "thriller" jsme natočili... Pravda, občas to bylo průhledné jak celofán, nicméně jako celek mě to fakt bavilo, dobře natočené, dům se nacházel v nádherném a pro horror přímo svořeném místě, film nepostrádal napětí, ani dobrou zápletku, a na rozdíl od některých přispívatelů tady mi nevadilo ani obsazení. Asi jsme už navyklí určitému vzorovému chování postav, stereotypům, ale i kamarádka hlavní hrdinky je prostě pouze správně praštěná holka, jakých znám pár taky, a to nejen na Slovensku. Nemůžeme to srovnávat s profesionalitou např. některých amerických či jiných thrilerů, nicméně lze ocenit posun trochu jiným směrem, než jsme u naší produkce zvyklí. Prostě se mi to líbilo. ()

daleba

Úžasnej hlas Aleše Procházky se měl využít mnohem víc, protože on by dokázal svým hlasem vyvolat dokonalej pocit strachu a nejistoty... Bylo toho ale málo! Kája se radši zaměřil na kozy a orgasmický bublinky! Ten scénář a nápad se měl ještě přepracovat, a mohlo to bejt skvělý! Jenže nebylo... ()

hony23

Vzpoura strojů už dorazila i k nám, na rozdíl však od sympatického Terminátora má podobu ohyzdného proskleného baráku ovládaného umělou inteligencí. Dům vás může pobavit i vyděsit, chránit i zabít a pokud si nedáte bacha, vojede vám i manželku. Naštěstí lidské postavy byly dosti nesympatické, takže po většinu času to byla docela zábava sledovat, jak s nima domek vyjebává. ()

Ironhead

Do asi 2/3 třetin filmu mě to vážně bavilo a byl sem i mírně napnutý, i když podobné téma bylo za mořem již několikrát více či méně zpracováno, ale poslední část filmu je tak moc přestřelená a nevěrohodná že to celé trochu zabila. Alespoň dva postřehy z toho mám. A to ty, že Marcinková má nejen nádherný prsa, ale umí opravdu i dobře hrát a že naopak Vojta Dyk pořád moc hrát neumí a je spíš zase jen dvourozměrná figurka nastrčeného paňáci. Jinak povedená kamera, ale tak Martin Šácha je prostě profík ;) ()

rigby

Slušný pokus o světově natočený thriller. Chvílemi to nevypadá vůbec tuzemsky, kamera a střih jsou opravdu výborné. Bohužel všechno ostatní je jinak a ve výsledku se jedná o nesouvislé, zmatené a nelogické dílo, na které nemá smysl se podruhé dívat. Snad jen scéna ve vaně se zapíše do historie. ()

Astonko

Je to naivné, častokrát prehnané a má to aj dosť hluchých miest, no nakoniec mi to vlastne vôbec nevadilo. Teším sa, že Slováci (aj spolu s Čechmi) dokážu natočiť napínavý thriller, ktorý má myšlienku a je originálny a tiež, že ho dokážu veľmi dobre zahrať. Hodnotenie dávam trochu prehnané, no vzhľadom na naše pomery je to super 6.8/10 ()

TesterX

Ctim, ze se konecne taky nekdo pokusi o moderni thriller z nasich koncin, namisto dalsi nemastne neslane kriminalky, nebo urvane patlaniny plnou product placementu. Bohuzel za to jedine je ta jedna hvezda, vsechno ostatni je tak spatny, ze se nema cenu rozepisovat. Jinak tedy jednoznacny odpad! ()

BarVo

Tak ja si idem radšej pozrieť halloweenský diel Simpsonovcov s Marge a jej domom, to je určite vydarené. K tomuto ani neviem čo dodať, dopozerala som len kvôli titulkom, či naozaj dom "hral" Robo Roth. Hral. ()

bonovox

Ak by tam nebolo toľko nelogických sprostostí mohlo to byť lepšie. Marcinkova sa síce snaží až do krajnosti ale scenár jej príliš nepomáha. ()

falcko88

Film videný v kine, ale teda zabitý čas, ktorý som tam strávil s manželkou. Radšej sme mohli ísť na dobrú večeru a rozprávať sa. Pýtam sa, toto čo bolo.....????.....scéna vo vani, kde ,,dom" sa rozhodne spôsobiť u ženy orgazmus.....sorry...kde sme. ()

TheKLF

Moc se mi to líbilo, pěkný pokus ale USA thriller se Janákovi povedl a nebudu hledat mouchy jako někdo. Herecky Marcinkový super, hudba od Onřeje B. taky skvělá. ()

brasek

Československý Haunting house. Všetko stojí na Gabriele Marcinkovej, pretože tá je vo filme jednička a dáva príbehu atmosféru (a nemyslím tým nahé scény). Zuzana Porubjaková jej vo svojich momentoch sekunduje obstojne, ale ostatné vedľajšie postavy sú skôr na oštaru. Koniec snímku a pointa o EQ Alfiho sú nepodarené. Celkový dojem: 3.5* ()

sirjohn

Super výkon G.Marcinkové, luxusní hudba Ondry Brzobohatého. Téma ovládaného domu pohrávající si na pomezí filmů Her a Ex Machina - ale. Bohužel velké "ale" formy zpracování. Bohužel kromě Marcinkové tam "museli" hrát i ostatní, kteří asi nedostali tolik zaplaceno nebo neměli svůj den.. A Vojta by měl asi jen zpívat.. Téma dobré a věřím, že v rukou zámořního rozpočtu by bylo podobné kvalitám zmíněných, ovšem takto to je jedna hvězda za hl.roli, za hudbu Ondy, bez které by spousta sekvencí vypadalo velmi lacině a třetí za to, že se nebáli jít do krajností a když si člověk dovolí do toho ponořit, dostane hezký zážitek. Dál to bohužel nejde a dosti jsou tyto super chvíle samotným filmem ničeny. Možná větší spád menší stopáží. Finále mohlo být hodně jiné a výrazně lepší. Celkově film radost udělal - určitě doporučím milovníkům podobných sci-fi témat a dívkám, co se rády bojí :)). V určitých věcech máme na tuto českou "řezničinu" vlohy ;)). ()

trigan

Film je pozerateľný za podmienky, že vypnete mozog. Potom si užijete holú babu, orgazmus vo vani a úžasnú jazdu električiek po starom/novom moste. A ešte si kúpite oblek od Bandiho, aby ste bol ako hlavný hrdina. Ak sa živíte v IT svete, nedaj boh ak programujete, vyžaduje pred slodovaním filmu absolvovať buď lobotomiu alebo vypiť na ex flašu borovičky. Potom Vám príde všetko ok, bude to aj logické a jasné. ()