Keď do hôr, tak do Špindlu. Práve sem vyrážajú tri sestry Eliška, Katka a Magda na svoju dámsku jazdu. Síce si lyže vzali, ale rozhodne to nie sú typy, čo vstávajú skoro ráno, aby boli na zjazdovke ako prvé. V pláne majú predovšetkým relax s vareným vínkom, zábavu a snáď aj trochu milostných dobrodružstiev. Eliška je v pohode, ale Katka aj Magda už majú po tridsiatke a stále sú single. Objaví sa ten pravý v iskrivom snehu? Možno, ale isté je, že na krkonošských svahoch, v bielych stopách a v horských chalupách stretnú ďalších účastníkov zimných radovánok. Zábavných, svojráznych, charizmatických alebo jednoducho podivných. Ako to už na zájazdoch býva, všetky potom počas týždňového pobytu zavalí lavína erotických a životných lapálií a karambolov. Kalná rana v cudzích izbách s cudzími ľuďmi, prejdené lyže, zrážky aj pekní inštruktori. Špindl ponúka ideálny začiatok zimnej dovolenky, táto komédia totiž nejazdí pomalým pluhom, ale ide z prudkého kopca. (Bontonfilm SK)

kpt.Johanson

Špindl má vlastně jednu jedinou vadu... Na to, že to má být ze současnosti, dýchá z toho spíš vzpomínka a představa někoho, kdo to zažíval v devadesátkách. Taky by paradoxně celá věc dávala větší smysl, kdyby byla zasazená do roku, ke kterémnu se podobné setereotypy a jednání hodí... Ta kombinace jiné generace narozené spíš někdy v 75 roce a moderního prostředí k sobě tak trochu nepasuje a není přirozená. ()

sparrow1

Mam rad hory a snih takze uz za to jedna hvezda jista.Pokud jde o film je to klasicka oddechovka a me to stejne jako plny sal bavilo.Neni to nic objevneho ale to taky nelze cekat.Holky to hraji dobre a i male role jako treba Marek Vašut byli fajn. A konecne jsem videl jak vypada obleceni znacky Bogner coz jsem zatim na vlastni oci nevidel. ()

hanca.uh

Jo, na vánoce a nebo silvestra tohle shlédnout jako oddechovku bez hlubšího přemýšlení docela dobré a místy celkem vtipné. Polívková herecky velmi vkusná a sympatická, i "manželské duo" Sedláčková+Navrátil se zde malinko vyřádilo:-)), ale jinak Cieslar jako režisér tak úplně nenadchnul - určitě bych se nedívala po druhé, malinko fádní jako vždy, což je ostatně přesně jeho styl, ale úplně na hov... tento film zase není:-))) ()

Slepejsek

Poklidná komedie, u které se nevyplatí přemýšlet. Nic originálního, všechno jsou staré obehrané situace, místy umělé a místy vyčpělé stereotypy zasazené do staronového sněhu. Nikoho neporazí, ale na druhou stranu ani neurazí. Jen tak prošumí kolem vás jako rychlejší lyžař na sjezdovce. A je celkem jedno, že jste si ani nevšimli, jakou barvu měl jeho kulich. Teda pokud to byl kulich... ()

Peabody

Hrozný. Neměl by si MIlan Cieslar změnit jméno, aby nedělal posmrtně ostudu svému otci, snad poslednímu kritikovi (a ne pisálkovi) v čr? Opravdu jenom prachy a prachy, nic jiného tvůrce nezajímá a začíná tomu chybět i řemeslo. Hrozný a opravdu opakuji, že to vzniká jen proto, že se do českého filmu dává až příliš mnoho dotací. NIkoho pak nezajímá, co vznikne, prachy mají v kapse producent i režispíč než se ozve první klapka, tak co by se s tím srali,. Namícháme pár celebritek a jakoherců co vezmou všechno, najmeme i pár docela slušných, třikrát zamícháme a můžeme podívat. ()

Tomiczekk

No, "násilná" sranda bych řekl...a ta malá holčička, co ty tři hl. postavy neustále jmenovala jako "vylízaný", to říct mě, tak dostane po hubě a tatík hned posléze! ()

Mates Hradecky odpad!

Jméno pana režiséra mě zavedlo nahlédnout do žumpy české kultury. Režisér několika výborných historických snímků (za všechny Pramen života), ba i filmů o lásce a vztazích (Soukromé pasti, Láska je láska) stvořil pomatenost jak z filmografie devastátora filmového umění Tomáše Magnuska. Snad při obhlídce lokací uklouzl a uhodil se na náledí do lebky... Tolik výborných herců získal pro spolupráci - např. Oldřich Navrátil, který jako klenot vybrousil postavu tatínka z Bylo nás pět, je zde totální figura v křeči, nevtipná až trapná. Anna Polívková je nesporný talent, která má poslední dobou vyloženě smůlu na totální propadáky. I zde působí jako ochotník červenokosteleckého divadelního souboru. Kdo může být cílovou skupinou tohoto filmu? Matky s laktační psychózou užívající silná antidepresíva, osoby po lehké mrtvici či lobotomii nebo chovanci ústavu pro mentálně postiženou mládež v Chotělicích. Zde není prakticky co kladně ohodnotit. Neuvěřitelně hloupý scénář, primitivní nevtipné dialogy, toaletní humor, herecké nevýkony a naprostá absence čehokoliv umělecky přínosného. Jelikož pan režisér ještě tvoří po stejné linii (viz.Věčně tvá nevěrná), zoufale do tmavé noci volám: Zastavte Cieslara! Magnuska radši taky! Jiří Strach na Hrad! ()

BretaKiller

Tohle je něco přesně pro single 30+ ženský, který milují Vašuta a jemu podobné. Sledoval jsem to z povinností a nebýt velice hezké Kateřiny Klausové bych dal odpad. ()

MKreclik

Jednu hvezdičku musím přidat za tu bloncku a jednu zase ubrat za to protivný děcko. Jinak samozřejmě naprosto bez nápadu, nechápu, že za tohle někdo dostane peníze. ()

myshade

Na komedii Špindl jsme se těšila, obsazení herců vypadalo dobře, ale opak byl pravdou. Až na pár vtipných scén jsem se v podstatě nudila. Příběh se mi zdál naprosto tuctový. ()

maara666 odpad!

Obsazení podprůměrné, herecké i neherecké výkony také (hlavně Gránský je vysloveně tragický). Scénář je také vysloveně špatný. Film vytahuje asi jen Polívková. Vyslovená ztráta času to není, pár vtipných gagů tam je (bohužel tak max 5). ()

mavin

Další wagínovina co nemá s komedií nic společného!! Co by také člověk očekával od scénáristy Jaroslava Sauera, který napsal max 2-3 scénáře kokotin jako Krejzovi ap. No bída uplatnit některé hlášky ze super filmů jako třeba Anděl na horách, nebo Homolci. Asi nevěděli co s penězma když tam narvali Vašuta který se tam objevil na pár vteřin a toho blbečka ze stojáka a trapného Koháka, kterému zapoměli dát kozy a kosmonautskou helmu!!! Jinak naprostý souhlas se všemi negativními komenty co tu jsou a zcela určitě budou přibývat, to je víc jak jasné💣🤔👎 ()

KuceraJohny

Tenhle film se dá shrnout jedním slovem NUDA. Opravdu je to strašně nudný film. Poslední dobou mám chuť koukat na české filmy a ještě k tomu z hor, dříve jsem tyhle typy filmu nevyhledával. Takže jsem i přes špatné hodnocení dal tomuhle filmu šanci. Chyba určitě bych si to rád odpustil. Nemůžu si vzpomenout co bylo na filmu dobrého. Trailer vypadal docela slibně ale výsledek hrůza. Já ani nevím co je tam horšího jestli příběh nebo výkony některých herců. Příběh je o tom že jedou tři sestry na hory aby měly sex. Tak bych to shrnul všichni nakonec sex mají super. Samozřejmě nejzoufalejší dopadne nejlíp. Ne fakt kdyby to bylo aspon vtipný ale ne ani jedna vtipná scéna prostě nic. Tak špatné výkony jako předvedl Jakub Kohák a David Gránský jsem snad nikdy neviděl. Jim by po tomhle měly zakázet kdekoliv hrát. Tuhle celou hrůzu má na svědomí Milan Cieslar, tak špatnou režii, at už prosím netočí. ()

Sathine

Ze začátku jsem tomu ještě šanci dávala a celkem mě to i bavilo. Ale jakmile se děvčata dostaly na hory a seznámily se s ostatními obyvateli chaty, zábavnost šla naprosto stranou a nastoupila naprostá trapnost. První jsem si říkala, že role Navrátila tam vůbec nemusela být, protože manželské soužití bylo naprosto trapné, ale nakonec se k trapnosti v podstatě přidali úplně všichni a kromě ubohých vtipů a narážek vlastně žádná zábava nebyla. A nemůžu si pomoct, David Gránský je mi prostě naprosto nesympatický. ()