Když Romanovi unesou obchodníci s lidmi snoubenku, Roman se svými kamarády z vojny se vydá po jejích stopách, aby ji zachránili, než bude pozdě. Cestou se Roman dá dohromady s Averym, policistou, který vyšetřuje obchod s bílým masem a bojuje se zkorumpovanou byrokracií, která nemá za lubem nic dobrého. (Filmbox)

Pitryx

Sám velký brucevilice v epizodní roli? No, proč ne. Krom začátku filmu akčnost upřít rozhodně nelze, takže +20. Trošičku netradiční konec, tak ať nežeru, také +20. Celkový dojem pak dohromady posune film do mírně nadprůměrné třídy. Ale opravdu jen mírně. ()

johnsnow

Dobré akčné B-čko kde síce Willis má asi tak 10 minút priestoru ale to nevadí pretože to zahrá v pohode, trio bratov je fajn, najmä Hauser ako veterán a čo sa týka akčnej stránke tak je celkom dobrá, krvavá, zo slušným počtom skapatých. A má to jednu dosť prekvapivú scénu(a nie nejedná sa o Willisovu zmenu v zaporáka, čož tu btw ani nie je) silné 4*. ()

walkingdead

Ještě než Bruce definitivně zamířil do vod naprostých filmových sraček, stačil se objevit v pár docela solidních akčních filmech. Upřímně řečeno jsem od toho moc nečekal právě kvůli tomu, kam se už Willisova kariéra v té době ubírala, ale tohle nakonec bylo slušné akční béčko, v kterém Willis strávil na scéně asi 10 minut a akci přenechal mladším kolegům. Film mě bavil, neměl hluchá místa, rychle utekl, takže s trochu přivřenýma očima tam hodím 4*. ()

Saxos

Bruce už má svá nejlepší filmová léta za sebou. Acts of Violence je klasická rodinná revange přelomu osmdesátých let, kdy to rozbaloval Charles Bronson v Přáních smrti. Acts bohužel na stejné úrovni ustrnul. Zápory: tento příběh už je tolikrát dublován, že už to fakt nejde; hudba také nebyl žádný zázrak. ()

daleba

Tohle snad od půlky psal a režíroval někdo jinej ne?! Od útoku při převozu holek do Vegas to šlo do sraček, přitom námět byl fajn, a do tý doby to, i přes všechny nesmysly, celkem ušlo... Škoda no! Willis je zbytečnej, místo jeho výplaty mohli najmout jinýho scénáristu, kterej by přepsal tu druhou polovinu... ()

Brainstorm

Zklamání. Willis tomu nepomohl, jeho role je dle mého názoru taková, aby tam "byl" a nalákal diváky. Některé pasáže jsou docela nesmyslné. Nemůžu hodnotit lépe, kdybych to moc rozebíral, možný bych ještě hvězdu ubral. ()

Chlo0opek

Takový klasický film na jedno podívání o blbce, která si to rozhází s podsvětím a tak ju její rodina zachrání s tím, že to obse.e někdo jinej místo ní. Nic, co bych musel vidět znovu. ()

Jarv

Nenechte se zmást obsahem a některými zdejšími komentáři, Willis sice v dění figuruje celkem hezky, ale do akce, kterou popisuje obsah snímku, se zapojí až na samotném konci, jinak jen sekunduje. Oproti jiným jeho filmům z posledních let, které jsou celkem bezduché a spoléhají se na tu Brucovu známou "15 minutovku", zde se Willis (ač netvrdím, že o hodně déle) vyskytuje celkem slušně a v akci jej uvidíme snad dokonce dvakrát za film (!!!), a že ji má poměrně solidní. Spolu s ním se ukazuje i pohledná Sophie Bush. Z hlavních proganistů byl ve své roli dostatečně tvrdý Cole Hauser, ostatní dva herci se do takového druhu filmu příliš nehodili. Děj rozhodně není složitý, ale podle názvu jsem přesto čekal něco ještě mnohem více triviálnějšího. Akční stránka ucházející, avšak velmi podivně rozvržena po filmu - úvod rychlejší, potom dlouho nic a následně hned několik výrazných přestřelek v poslední půlhodině. Leckoho by mohla ta první hodina uvést do menší hibernace. Přesto to dle mého mezi těmi dnešními levnými snímky bez nápadu trošku vyčnívá. 65% ()

JendaBenda

Nebylo to špatné! Akce byla přiměřeně hutná a příběh uvěřitelný. Za mě pěkný film se zajímavým dějem, i ten dějový zlom by tu byl. 85% ()

Natar odpad!

Kdo dokáže napsat, že to nemělo "žádnou velkou logickou chybu", by si měl nechat změřit IQ ve státním veterinárním ústavu. Trojka neherců se, po tunách trapných citových výlevů a za občasného čůrákovávání Viliše, jde vypořádat s padouchy, kteří unesly manželku jednoho z nich. Najdou si práskačku, které řeknou, že jí odvezou daleko z města, aby byla v bezpečí. Ovšem druhou manželku nechají doma, aby jí padouši mohli v pohodě odkráglovat. První manželku vysvobodí a vrátí se do téhož domu "truchlit", aby je mohli padouši postřílet! Zastřelil bych je sám, včetně scénáristy a producenta. ()

Fiffty

Na začiatku potešila účasť Stipe Miocica aj keď len na pár sekúnd a to bolo asi všetko čo potešilo. Veľmi nudné a nezaujímavé a hlavná trojica si až veľmi jednoducho poradila so svojimi protivníkmi. Najväčšie sklamanie bolo, že Bruce Willis sa vo filme takmer neukázal a on bol dôvod, prečo som si ten film pozrel, no očividne to bola chyba. Neviem ani čo by som vytkol, pretože po dni si už ani nepamätám čo sa tam dialo. ()

karmalat

Cekal jsem docela spatny film podle komentaru, ale bylo to prijemne prekvapeni. Herecke vykony trochu toporne, ale zajmavy namet a ne uplne korektni zapletky, Nejdriv jsem sledoval jenom tak bokem pri praci a nakonec jsem musel sledovat cele. ()