Jack Ryan - Season 3

(séria)
USA, 2022, 6 h 54 min (Minutáž: 46–65 min)

Hudba:

Ramin Djawadi

John Krasinski, Wendell Pierce, Nina Hoss, Peter Guinness, Alexej Manvelov, James Cosmo, Betty Gabriel, Michael Kelly, Michail Safronov, Adam Vacula (viac)

Ve 3. sérii seriálu Tom Clancy’s Jack Ryan závodí Jack s časem a křižuje Evropou, aby zabránil nebezpečné frakci ruské vlády obnovit sovětské impérium a rozpoutat třetí světovou válku. (Prime Video)

Sebule

Za mě spokojenost. Téma bylo velice aktuální, hudba byla skvělá a taky to bylo odlišné od dvou předešlých sérií. Bylo tam hodně politiky a mně to vlastně nevadilo, mohlo být víc akce a bylo by to ono. Hudba byla naprosto skvělá, časté střídání prostředí, což mi vyhovovalo a celé to vypadalo velice dobře. Poslední dva díly už byly nudné... Už se to moc natahovalo, akce skoro žádná a vlastně se už jenom čekalo na ten závěr, který mohl přijít daleko dřív. Hodnocení: 7,5/10 ()

jpacuta

Ajaj. Po výborných prvních 2 sériích (minimálně první) přichází strmý sestup a po 2 dílech absolutní nudy to vzdávám. To se nedá. ()

Bluerider odpad!

První série byla dobrá, druhá jakžtakž, třetí je tragická. Díval jsem se na první díl a je to hrůza hrůzoucí. Chudák Clancy, který si dával tak záležet na přesnosti popisu prostředí, se musí obracet v hrobě. První scéna se má odehrávat v roce 1969 (později se o té události mluví jako o něčem, co se stalo na konci existence SSSR. Dvacet let tam, dvacet let sem...), přesto sovětští vojáci a jaderní vědci ve vzájemné komunikaci nepoužijí slovo "soudruh". Česká prezidentka má pravomoci jako americký prezident. Atentátník nemá žádný problém se dostat na tak dobře chránitelné místo jako jsou útroby fotbalového stadionu a po akci zase klidně odjede. Příslušníci zvláštního komanda tajně proniknuvšího v noci na podezřelou loď nepoužívají přístroje pro noční vidění a domlouvají se mezi sebou hulákáním. Atakdále. Čert vem zápletku (americká základna v ČR, která se nelíbí Rusům, je zajímavý prvek), ale tyhle "drobnosti" spolehlivě zabijí celý děj. Co zbývá, je řemeslně natočená blbina, ve které se hodně střílí a běhá, a kde se občas objeví nějaký ten vrtulník nebo válečná loď. Někomu to stačí. ()

zavackyo

Třetí série mě velmi potěšila, líbilo se mi, že reflektuje současné události a odehrává se také v Evropě a dokonce v České republice. Samozřejmě některé věci úplně nedávaly smysl, např. pravomoci prezidentky nebo geografické nesrovnalosti. Amíci by mohli vědět, že máme parlamentní demokracii a jakou roli v ní hraje prezident. Nicméně bral jsem to s rezervou a mám pochopení se zjednodušením pro seriál. Narozdíl od některých idiotů, kteří kvůli těmto věcem hodnotí sérii jako odpad nebo 1*. S takovým přístupem snad nelze sledovat a hodnotit nic, protože málo co je dokonalé do detailu a stále se jedná pouze o akční seriál. Dalším důvodem, který jsem postřehl u nízkých hodnocení je kolaborace s russáckou teroristickou federací. USA opět zachraňující svět je prostě skutečnost, ať se to někomu líbí nebo ne. Z některých nazvracených hodnocení je mi opravdu smutno a začínám rozumět, proč mají některé populistické a kolaborantské strany ve volbách tolik hlasů, když je mezi námi tolik vymytých mozků. Normálně bych třetí sérii dal subjektivně 4 hvězdy, nicméně abych vykompenzoval alespoň trošku tyto šašky, hodnotím plným počtem. @Bluerider, @LUK4S, @Solverino, @tavlas shame on you. ()

Raid91

60 % ???  Co se to tady zase panebože děje.... to už i tenhle seriál dostává nesmyslně dětský review bombing, vždyť je to lepší a kvalitnější než předchozí série. Chtěl jsem tomu dát čistých 80% ale za to co tady někteří předvádí tak 85%. ()

LUK4S

Doufám že naše budoucí prezidentka nebude tak arogantní jako tahle Kováčová :D  On ten rok 2023 určitě nebude moc dobrej , a tihle rádoby politici dokázou vyrobit dost nebezpečnou situaci.Přiklad naše paní Černochová,Pekarová a spol... Seriál jako vždy dobrý ()

tomuleee

Velký potenciál a bohužel nic moc. Jednou vidět stačilo. Doufám že se dožiju a bude zfilmována knížka Červený králík, podle mě jedna z pěti nejlepších knížek od Clancyho ()

D.Gilmour

První a druhou sérii jsem hltal, ale tohle. Hnus velebnosti. Celé české účinkování je strašné, až jsem styděl. Nic kolem něčeho jako česká prezidentka s ruským taťkou nedává smysl a je to ještě ke všemu strašně vyprávěné. Nuda, nuda, šeď a hloupost. ()

dunbar odpad!

Po zhliadnutí prvej epizódy: Sorry, ale toto je tak hlúpe, že ma to uráža. Prvá séria super, druhá naberá na nezmysloch a teraz si pani režisérka Turner buď myslí, že v rámci žánru môže všetko, alebo je sama tak tupá. Toľko nezmyslov na jednom mieste. Ani to nejdem vyratúvať. ()

kjama

Po prvních patnácti minutách - proč sakra mezi sebou rusové mluví anglicky? Proč rovnou nedali americké herce místo Rusů, aby aspoň postavy neměly ten příšerný přízvuk? Podivné je, že Rusové neumí vyslovit Kováč. A co Černé moře? Zajímavé, jak jde na gumovém člunu dojet z Krymu až do Řecka. Vždyť je to parodie... ()