Jack a Mike plánují v Budapešti podraz na úlisného obchodníka se zbraněmi. Chtějí zjistit, kde se nachází jaderné zařízení Sokol, zatímco Greer objeví zajímavé a potenciálně usvědčující informace o Petru Kováčovi. (Prime Video)

johnsnow

Tentokrát diel ktorý podľa mňa nepohol až tak výrazne dejom, avšak vysvetlil nám aj identitu ďalšieho výraznejšieho hošana vo flashbacku, zistili sme, že prezidentka Česka už má US zbrane na území ČR a Ryan s kumpánmi pekne odrbali stúlený pysk. Záver naznačuje, že jeden náš záporák stratil hlavu, tak uvidíme, ()

castor

Říkám si, zda se tvůrci nesekli. Jméno titulního hrdiny je v názvu seriálu, on však trochu hraje druhé housle. A ty mu teda moc nesluší. Kombinace akce a důsledného vyšetřování sice pokračuje, ale politiky je zatím prostě moc. S Mikem rozsekají dosavadní jistoty jednomu obchodníkovi se zbraněmi. Potřebují informace, kde se nachází jaderné zařízení Sokol. Greer stále prstem opatrně ukazuje na šéfa prezidentské ochranky, ovšem ví, že jeho role nebude černobílá. Na soudy je brzy, nicméně pokud první dvě série (nejprve Blízký východ, zejména pak Sýrie, následně Jižní Ameriky, zejména Venezuela) patřily k tomu velmi slušnému v rámci televizní špionážní zábavy, třetí řada zatím docela zaostává. ()

warrenur

James Cosmo ako vojak z minulosti, co sa "postaral" o vedcov z operacie Sokol je v roli stareho "vlastenca" Luku, mimoraidne charizmaticky a uveritelny. Ten nastup v uvode rovno "k veci" mal "gule". :) Zaver sice plny akcie a obcas i napatia, ale v skutocnosti naozaj statnici nezazivaju tolko "fun-timu". :) ()