Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Perić, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa antolikopoli k tomuto seriálu (32)

Epizoda 5 (2017) (S02E05)

Tak kvalítny seriál som hádam ešte nevidel. 10/10 ()

Epizoda 6 (2017) (S02E06)

Tak vážené obecenstvo, predstavujem vám najlepšiu časť seriálu Lacasa de papel... Luxusná práca od začiatku až do konca, výborný emočne silný koniec len dodal všetkému váhu. 10/10 ()

Epizoda 7 (2017) (S02E07)

10/10 epic ()

Epizoda 8 (2017) (S02E08)

Vo vzduchu cítiť napätie a vyvrcholenie druhej série. Z plánu sa stalo iba obyčajne slovo, o ďalšom priebehu rozhoduje jedine dôvtip. Skvelé nabité akciou, takzvané prekvapenie sa skrýva na každom roku. 9/10 ()

Epizoda 9 (2017) (S02E09)

Luxusné finále ktoré mi nedovolilo myslieť na moje základne životné potreby, zabudol som dokonca aj dýchať. Počas celej časti som sa cítil ako prasa v žite. Dokonalé finále 10/10 ()

Jsme tady zas! (2019) (S03E01)

Chutný predkrm. Začiatok úplne iný aký sme doteraz videli, chvíľami som pochyboval o tom či sledujem správny seriál, no aj tak som rád za podanú zmenu. Samozrejme kvalita sa drží na zabehnutej nadprirodzenej úrovni a stále nechápem ako mohli zajebať niečo tak perfektné. 10/10 ()

Aikido (2019) (S03E02)

Ja mam proste pre tento seriál slabosť, inak si neviem vysvetliť prečo každá časť si odo mňa odnáša päť hviezd a hodnotenie desať alebo deväť z desať :D Zase neskutočná nálož, rád fandím starým postávam a nové sa mi nezastaviteľne dostavajú pod kožu. 9/10 ()

48 metrů pod zemí (2019) (S03E03)

Perfekto, nabité akciou ako stále skvelé, zaručujem absenciu nudy. 9/10 ()

Delfínova chvíle (2019) (S03E04)

Super nemám slov, po ukončení 3 série mi to celé bude chýbať. 9/10 ()

Nepodstatné záležitosti (2019) (S03E06)

Super, hlavný hrdinovia by sa vedeli vysporiadať aj s Chukom Norrisom, použili by intelekt a dôvtip. Za zmienku stojí aj cameo neymara na ktoré som pozeral s vyplatenými očami 9/10 ()

Série 4 (2020) (S04)

Štvrtou sériou potvrdili absolútnu dominantu žánru, vplyv netflixu je vidieť na prvý pohľad, všetko nabralo na sile a jedna sa o prvotriedny lokálny produkt ktorý ľahkosťou dobije svetovú metu. Niesom schopný iného hodnotenia ako 10/10. ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi