Raquel stáhnou kvůli spojení s Profesorem z případu, a tak začne hledat hlavního strůjce celé akce na vlastní pěst. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Moskvou emotívny odchod a vytúžené prerazenie steny tunela. Nikto asi nečakal, že sa profesor postaví v aule v tlačiarni pred rukojemníkov. Rachel si zrejme už definitívne volí stranu a odchod z banka je na spadnutie... Prevedenie: Úprimne ma serú pohnútky našej milej komisárky a jej motívy k jej činom kde sa v jednej epizóde zaprisahá k doživotnej nenávisti k profesorovi a po pár teplých vetách sa k nemu bezhlavo pridáva.... proste scenáristické lapsusy z prvej ruky. 60% ()

negativ

Cca. 30 minut z 49 minut se v tomto díle pláče a třepe bradou (přeháním, ale pocitově to tak nějak bylo). Bylo to daleko za hranicí, kde končí únosné klišé a nastupuje čistá trapnost. Tento díl jednoznačně nejslabší. MYslím z první a druhé setony. Třetí jsem po prvním (neuvěřitelně hloupém) díle ukončil. ()

ALIENka_

Tenhle seriál mě teď fakt zabíjí. Už si říkám, jaká to skvělá emotivní epizoda. Chudák Moskva je mrtvej, vzpomíná na svoji manželku, kterou vidí v Tokyo a oba si pěkně popláčou, a vlastně se tak nějak usmíří. Kopáči se prokopali tunelem a dostali se na druhou stranu, Profesor je přišel navštívit do banky, no prostě rodinný shledání, jak má bejt. (Mimochodem Profesorovi nepřišlo ani trochu divný, že je Monica teď najednou s nima. Ok..) Ale pak to přišlo. Raquel. Ach jo. Raquel se zřejmě někde naučila naprosto potichu otvírat zámky a nějakým záhadným způsobem se dostala přes CELOU místnost za Profesora, aby mohla udělat svůj ruku-za-záda chvat. Ještě, že tam byli ty Srbové. A pak se najednou Raquel prostě rozhodne, že je s Profesorem. Cože, prostě cože?? Jak? Proč? Odkud to přišlo? Před chvílí ho chtěla zabít, já tomu fakt nerozumím. Stačilo říct pár emotivních vět a Raquel: "Hmm, zní dobře, proč ne, jsem s váma teď." Za chvíli se k nim snad přidá i ten vrchní cápek od tajnejch ne? Hodnocení: co se stalo, kde se to stalo, proč se to stalo/10 ()

ViktorS

Ja neviem, ale tento seriál na mňa pôsobí tak, že skôr fandím policajtom, (aj keď viem, že nevyhrajú) ako lupičom. Sú mi proste nesympatický. Ako sa ukáže bojujú proti systému, ktorý tu vládne, ale všetko musí mať nejaký systém. Inšpektorka nakoniec zmení názor po úbohom prejave profesora a chudák Angél (asi najschopnejší policajt) to celé prespí. ()

Trevor

Okrem policie svoju nespokojnosť tentokrát autor vyjadruje aj so súčastnym systemom v rukach bohatych bánk a podobne. El Magnifico Professore vysvetľuje Rachel že peniaze sú nič, ale sám sa za nimi naháňa, Rachel takmer zmláti 150kg chlapa (všadepritomná emancipácia) ale klitorisom po x rokoch v polícii vytiera podlahu pri pohľade na zločinca, herec pri rozlúčke s Moskvou (umreli iba Východoeurópsky zločinec a muž s menom ruského hlavného mesta) vyzerá ako náš nový premier pri verejnom prejave (anglický rowdies nato majú skvelý chant "cry in a minute, he's gone cry in a minute" ktorú adresujú hračovi ktory sa každú chvíľu zrúti) ale o chvíľu je sebavedomý, celá skupina páchateľov bola na pokraji mentálneho zrútenia ale teraz chytili bez odpocinku druhy dych a pochopiteľne po odchode Rachel je pri velení akcie opäť žena...Úprimne (a možno to bude bohužial realnejsie ako sa zdá) by som fanúškom tohto serialu a týchto zločincov doprial aby sa niečo takéto stalo realitou, aby polícia a banky prestali fungovat a aby sa prizerali tomu ako do ich domu vtrhne skupina zločincov a vystrieda sa na ich manželkách (a možno aj deťoch). Zakomplexované nuly bojujúce proti systemu z 55 kilogramami živej váhy by si možno uvedomili že svet nejaký poriadok musí mať, aj keď by mohol byť podstatne lepší a socialne spravodlivejší ku všetkym svojim obyvateľom. Možno by sa tunajším fanúšikom zločincov konečne otvorili oči. ()