Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Perić, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa negativ k tomuto seriálu (3)

Papírový dům (Netflix verze) (2017)

První série v originále byla velmi zajímavým zpestřením mého TV života. Originální zápletka, skvěle natočeno a zahráno celkem neznámými herci, což je vždy velký bonus. Bohužel se časem množily nelogičnosti, bez kterých by se však děj asi nepohnul dál a byly nutné. V druhé sezóně jich však začalo přibývat a vyvrchol byla E08SE02, kdy cca. 30 minut z 49 minut se v tomto díle pláče a třepe bradou (přeháním, ale pocitově to tak nějak bylo). V posledním díle pak střelecké scény a fraška, kdy Berlín vždy vystřílí celý zásobník do zdi, kde nikdo není, aby pak pod palbou spolu s vyděšenou rukojmí, která samozřejmě obsluhu kulometu měla v malíčku, zase nabíjel na další nesmyslné střílení. Druhou sezonu jsem ale dokoukal, a vypadalo to na 4 hvězdy. Po shlédnutí SE03E01 je však musím zredukovat na 3 a tento seriál opouštím. Hned první díl třetí sezony totiž naznačuje, že už se bude jednat o úplnou slátaninu, balancující mezi crazy komedií a pokusem o Dannyho parťáky 4. ()

Epizoda 8 (2017) (S02E08)

Cca. 30 minut z 49 minut se v tomto díle pláče a třepe bradou (přeháním, ale pocitově to tak nějak bylo). Bylo to daleko za hranicí, kde končí únosné klišé a nastupuje čistá trapnost. Tento díl jednoznačně nejslabší. MYslím z první a druhé setony. Třetí jsem po prvním (neuvěřitelně hloupém) díle ukončil. ()

Epizoda 9 (2017) (S02E09)

Po nejslabším "ubrečeném" předposledním dílu pak tento trapně "akční". Všechny střelecké scény fakt zcela směšné, zásahová jednotka asi po lobotomii, Rio a Tokio samopaly z nějaké videohry s bonusem "endless ammo" a fraška, kdy Berlín vždy vystřílí celý zásobník do zdi, kde nikdo není, aby pak pod palbou spolu s vyděšenou rukojmí, která samozřejmě obsluhu kulometu měla v malíčku, zase nabíjel na další nesmyslné střílení do zdi. Nakonec vyleze z krytu, schytá asi 300 střel o úsťové rychlosti cca. 1000 m/s (všechny do hrudníku, do hlavy to měla zásahovka asi zakázané) a pak měl na montérkách asi 2 dirky. Pak mě docela pobavila taková drobnost, když ujížděli v náklaďáku a míjela je policejní auta, tak Helsinky zcela mimo mé chápání chytl pistolku, načeš mu profesor chytl ruku s takovým pohledem, jako "neblázni, nemá to cenu". No to jsem ještě nevěděl, že může být hůř... a to první díl třetí sezony. Tam moje tolerance s nesmysly dala stopku. ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi