Tokyo zkouší utopit žal. Sierra využívá osobní taktiku zaměřenou na zranitelnou Nairobi. Suárez pokračuje v honu na Raquel. (Netflix)

Najt

Tak tohle byl nehoraznej masakr. Emočně nabušenej a napjatej díl se strhující atmosférou že i prdel se vám zapotí. Tohle byl nejdrsnější díl nejspíše celeho seriálu a rozhodně nejlepší díl série. ()

Kushina

Do prdele tak tohle byl nejlepší díl z celé série. Naprostý masakr, past do které se chytil sám profesor a jednal podle emocí a díky tomu teď začne válka. Nejen proti policii, ale i proti občanům, kteří už je nebudou mít za "hodné zloděje" právě se to celý posralo. 100% ()

Dusty56

Zatím nejlepší díl 3. série. Nápad s fretkou proveden na jedničku. A konečně někdo vystřelil do okna, ve kterým se promenádují celou dobu. Radost jsem měl ze Sierry, konečně to vypadalo, že někdo od policie/armády není úplně tupej. Bohužel tím závěrem to pokazila - tak vyhodili jeden obrněný vůz, snad tam měli snipery, tak proč je (aspoň některý z nich) potom nesundali?! A sice by bylo nelogický z pohledu policie sundat inspektorku, ale aspoň by už neoxidovala na obrazovce a hlavně by scénáristi konečně něčím překvapili (stejně jako Nairobi určitě přežije). ()

sKralicek

Z teenagerovského seriálu se stal brutální masakr. Nějaké nelogické chování postav jde stranou a už to není hra, ale poměrně surově ztvárněný boj policie se zločinci. Tohle jsem chtěl a na tohle jsem čekal a dočkal jsem se! Ale sakra, Nairobi byla moje nejoblíbenější postava, jestli opravdu zemře tak mě to bude hodně štvát. ()