Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Perić, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa Dusty56 k tomuto seriálu (3)

Jsme tady zas! (2019) (S03E01)

Naštve chování některých členů party - Tokio by se měla rozhodnout, co vlastně chce, Rio udělá chybu a ostatní naštvou, jak lehce se nechají přesvědčit k další akci, přitom peníze nepotřebují (chápu Profesor, ten se asi jinak nudí, ale u ostatních to nepobírám). Jen závěr se povedl. ()

Aikido (2019) (S03E02)

Díl pokračuje v duchu minulého závěru. Sice to není tak dobrý jak první série, ale i tak to bylo nadstandardní. Velkou výtka ale patří scéně s Monikou a Denverem - tohle fakt nikoho zajímá. ()

Na nic (2019) (S03E08)

Zatím nejlepší díl 3. série. Nápad s fretkou proveden na jedničku. A konečně někdo vystřelil do okna, ve kterým se promenádují celou dobu. Radost jsem měl ze Sierry, konečně to vypadalo, že někdo od policie/armády není úplně tupej. Bohužel tím závěrem to pokazila - tak vyhodili jeden obrněný vůz, snad tam měli snipery, tak proč je (aspoň některý z nich) potom nesundali?! A sice by bylo nelogický z pohledu policie sundat inspektorku, ale aspoň by už neoxidovala na obrazovce a hlavně by scénáristi konečně něčím překvapili (stejně jako Nairobi určitě přežije). ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi