Raquel doufá, že se jí podaří odhalit Profesorovu totožnost, a tak zkusí zahrát na emoce svého zajatce. Trest za velezradu mezi lupiči vyvolá vzpouru. (Netflix)

Phietros

Skvělý divadlo na city od Berlína, ten chlap je čím dál lepší a s celý party the best! Nastává zlom, kdy se snaží podmanit si veřejnost a blafovanim naznačit úzkost a blížící se kapitulaci. To vše pomocí reportéru před kterými propustí 11 rukiojmich v dobe kdy i policie připravuje past v nemocnici a rukojmí Arthuro se zmocní situace pomocí vyměněné pistole při ošetření Moniky za atrapu.. ()

Trevor

El Magnifico Professore opät (zatiaľ ešte iba v 16 epizódach po sebe) prejde cez rozum polícii, to ako postupuje Rachel už nedáva žiadny zmysel, Berlin s Nairobi riešia nezmyselný femini patriarchát bullshit a tak do ide do zabudnutia aj naozaj vydarený úvod a konfrontácia Berlina s Riom, kde predtým ako ho chce Berlin popraviť (ako vždy) zabudne zatvoriť dvere aby tam prišla femme fatele no.2 Nairobi, zatiaľ čo femme fatale no.1 Tokio exceluje počas vypočúvania...ak bude celosvetová tvorba podliehať kritériam genderu nik sa nebude môcť čudovať že sa ľudia vrátia k 50 rokov starým filmom. Ak sa totižto niečo snažíte vtlačiť do mysle ľudí nasilu prirodzene to v nich vyvolá odpor. ()

Najt

Tohle je v háji. Ředitel organizace pan profesor z toho opět vybruslit. Profesor je opravdu machr a nejlepší postava seriálu. Ale ta situace uvnitř se rozpadá a vůči profesorovi mě to mrzí a jsem trochu zklamán. Musím ubrat hodnocení protože absolutně neprofesionální až dětinský chování lupičů úplně degraduje seriál. Nevím jestli to je schválně, nebo jen blbost autorů, ale vyzní to jak když máte absolutně promyšlený, na který se prostě časem vybodnete. Působí to jak novoroční předsevzetí, které se po 4 dnech rozpadne. ()

warrenur

Vykon "Berlina" pred kamerami a i klaunovska haluz v nemocnici boli celkom napadite a zabavne, uz menej naivita situacii ako pripustenie kamier a "Rio"-ve dusevne premeny. Po tom ako "Tokio" konecne "vyklidila" priestor mi pride dost otravny. Myslite, ze i to vlakno v zavere Mr.Professor nastrcil? ;) Slabsi priemer. ()

castor

Zatímco polovina první série šlapala skvěle, ta druhá dřela. Druhá série je na tom bohužel stejně a dál spoléhá na scénáristické berličky. Postavy pracují s podivnými kroky a s podporou náhody. A objevuje se velké množství omáčky. Raquel po konfrontaci svého bývalého manžela a současného přítele přichází na policejní stanici, zvedne hlas a pouta mizí z Profesorových rukou. Uvnitř tiskárny nadále panuje napětí a nejistota a divák se může ptát, kdo praští do hlavy Nairobi? ()