Benefičný koncert Ariany Grande na pamiatku obetí teroristického útoku v Manchestri. Koncert americkej speváčky Ariany Grande 22. mája zasiahol teroristický útok, ktorý si vyžiadal 22 obetí a 59 zranených. Speváčka sa rozhodla do anglického mesta vrátiť a odohrať benefičný koncert na počesť všetkých obetí tejto tragickej udalosti. Na koncerte One Love Manchester spolu s americkou speváčkou vystúpia niektoré z najznámejších mien súčasnej populárnej hudby ako Miley Cyrus, Pharrell Williams, Usher, Katy Perry, Coldplay, Justin Bieber, Take That či Robbie Williams . Výťažok z koncertu, ktorý sa odohrá na štadióne Lancashire Cricket Club's bude venovaný obetiam a rodinám tých, ktorých teroristický útok zasiahol. (STV)

.baris.

I kdyby byl tenhle koncert špatný, zasloužil by za svoji myšlenku pět hvězdiček. Jenže on navíc byl i skvělý! Klobouk dolů před Arianou Grande. Zpěvačka, která pro mě doteď byla jen jménem, o kterém jsem někde slyšela, v mých očích stoupla nejen pro to, co umí (ač její hudba není můj šálek kafe), ale hlavně pro to, jaká je. Smekám. Doufám, že tohle celý ti, kteří to zvěrstvo páchají nebo páchat chtějí, viděli. A doufám, že se koukali pozorně. Protože pokud ano, museli i oni vidět to, že se jich lidi odmítají bát a tím je nechat vyhrát. ()

Xpojntman

Trochu citace: Popový postrach. Smí se to říci, když jde o pietu pro Manchester? Přestože z pohledu mnohých rodičů i prarodičů, generací odchovaných Beatles či Rolling Stones, neexistuje větší hudební nuda než Ariana Grande coby pěstěná princeznička Barbie a její objímání, dojímání, pózování, pusinky, srdíčka. Zdroj: http://kultura.zpravy.idnes.cz/koncert-pro-manchester-07v-/hudba.aspx?c=A170606_093324_hudba_ts I srdičko MCR takhle ne. ()

castor

Vzpomněl jsem si na docela legendární sérii koncertů Live 8 na podporu hladovějícím a jinak strádajícím lidem, když pomineme všechny souvislosti a neustálé opakování slovíček „love“, „together“, objímání se a chytání za srdíčko, hudební kvalitu to mělo. Potěšili pánové z Take That nebo Coldplay, Liam Gallagher z Oasis, naopak Katy Perry ztrácí soudnost. Když pak vystoupí na pódium před takový dav dětský sbor manchesterské školy, je to síla. Horší je to s tím, když si některé hvězdy posílají lichotky, zatímco jinak by se sotva pozdravily. Jinak už TO máme všude: běžně na ulici, na sportovních kláních (Boston, téměř Paříž – přátelské utkání Francie s Německem), na hudebních akcích (Manchester).. ()