Drákula a jeho hordy upírů se chystají vymazat lidstvo ze světa, ale v cestě jim stojí nečekaná trojice hrdinů. (Netflix)

Eaton_Hunt

Kvalitní nářez v první sérii, kde jsme mohli vidět takový prolog tohohle fantasy a solidní motivaci zaporáka. Hodně dobrý setup pro hlavní hrdiny se rozvíjet atd. Normálně byste čekali nějaký průběžný postup během epizod (tím myslím zabití jedné skupiny demonů a to by gradovalo až na generála upírů a potom zavěrečný fight s Draculou a jeho synem), ale co my dostaneme, že naši hrdinové jsou v nějaké knihovně, kde dostáváme progres tak maximálně v tom, kdo řekne nejvíce srdceryvný příběh. Nevím jednoduše druhá série je jenom sedmý díl a 5 % ostatních epizod. Jako neříkám, že jsou ty postavy špatně napsané, ale od akčního dobrodružného fantasy jsem čekal trochu něco jiného, než jenom intrikování. ()

CheeseFigure

Bola by z toho dobrá prvá séria, keby to tak divne nerozdelili na dve. Čo už. Pokračujeme teda tam, kde sme naposledy skončili. Cynický lovec príšer, silná emancipovaná žena ovládajúca mágiu a syn najslávnejšieho fiktívneho upíra idú za svojím cieľom, čím je zabitie Draculu. K tomu tu máme, na strane zápornej, nové postavy Carmillu, Issaca a Hectora. Všetky tieto tri nové postavy príbeh okorenili, i keď možno nedostali až tak veľa priestoru, ako by si zaslúžili. A nakoniec musím pochváliť súboje, ktoré si stále držia kvalitu a dobre sa na ne pozerá. (SPOILER Hlavne ten záverečný súboj s Draculom , aj napriek krátkosti, bol dosť dobrý). ()