Nevlastní bratia Jakub a David spoločne s kamarátom Sašom trávia väčšinu času vo svete sociálnych sietí. Vzťahy pre neho predstavujú chaty s virtuálnymi dievčatmi, ktoré nikdy nevideli, obživu falošná módna šou, v ktorej sa predstiera niečo, čo nie je a najväčším životným problémom – vybitý mobil lebo nefunkčná wifi. Na nátlak rodičov sú donútení vydať sa pod vedením Davidovej pôvabnej „macochy" Terezy na dvestokilometrový cyklovýlet. S prekvapením zisťujú, že tam vonku je skutočný svet, v ktorom život znamená viac, než status na facebooku, naozajstné dievčatá vyzerajú lepšie, než kreslené akčné hrdinky virtuálnych hier a k láske patrí tiež sex. Zrážka so životom síce nesie isté úskalia, ale s humorom, tentoraz „kolečkovsky" ironickým, sa dá zvládnuť nielen výšlap do strmého kopca, stavba stanu, chýbajúca elektrická zásuvka, ale tiež sok v láske... (Continental film)

suzanne1997

Na to, že se jedná o českou komedii, jsem se překvapivě dobře bavila. Je pravdou, že začátek mi připadal neskutečně nudný a táhlý, ale když se ten film rozjel a dostal se do správných kolejí, hned všechno začalo být živější. V podstatě se jedná o to, že banda kluků je nucena otevřít oči a ne se jenom koukat do mobilů. Začíná vycházet najevo pravda a hlavní hrdinové musejí čelit překážkám, a to je právě jedna z věcí, která se mi na filmu líbila. Docela dobře to zakončily závěrečné scény, kdy film nekončí poslední scénou, divák se dozví, jak to vlastně s hlavními hrdiny dopadlo. :) I když cyklistickou tématiku nemusím a tyhle ani jim podobné filmy nevyhledávám, tenhle se jim opravdu povedl. Hodnotím v každém případě pozitivně, kladně, odpad tomu prostě dát nemůžu, ale o počtu hvězdiček vážně uvažuju, a protože byl nadprůměrný, dokonce se mi hodně líbil, převáží pozitiva nad negativy, divák má možnost zasmát se hned u několika scén, tvůrci se nesnažili postavit slátaninu na nejednom klišé a celkově to působí uvolněně, proto dávám téměř nejvyšší hodnocení, jaké můžu dát. Pět hvězdiček si nezaslouží, avšak pozornost těch, kteří se chtějí alespoň průměrně pobavit, ano! ()

Mouzon odpad!

kde jsou ty časy, kdy se mohl český divák podívat na SNĚŽENKY A MACHRY a vidět kvalitní tuzemskou teenagerskou komedii? mládežníky, kteří jsou sice trochu nablblí, hodně sobečtí, ale jejich rozlišovací schopnosti už dokážou rozpoznat pokrytectví těch, kteří se je snaží poučovat o životě a domnělé správnosti čehosi? ty doby jsou - zdá se - nenávratně pryč a nám na starý kolena zůstal model PANIC JE NANIC - model, kterej nikdo nežádal, ale tím nezničitelnější je... je dost depresivní, že tvůrci, jenž ještě nejsou životně úplně za zenitem, vnímají současné náctileté jako partu nesamostatných zombies, které z jejich psychopatického limba vytáhne jen vidina “něčeho za něco”, případně kvalitního smočení, a kteří nemají jakékoli cíle... fikční svět BAJKERŮ je surrealitou, kde kohokoli cokoli nezajímá, všichni bez výjimky jsou úchylní, rodiče mají velmi nezdravé vztahy s vlastními potomky (vážně Matonoha v podstatě nabízel svoji partnerku Mišíkovi?) a humor vysublimoval... ()

Untentrauer

Zasmál jsem se. Párkrát. Bohužel trapnosti a ostuda převládají nad humorem a kvalitou. Čekal jsem něco na způsob "rafťáků" nebo "snowboarďaků" - mimochodem nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu na tyto dva filmy vzpomínat v dobrém a dokonce si postesknu :-) Takže si představte, jaký tohle asi je. *za černošku a její prdel *za pár vtipů + ožralýho kombajnistu a burana Štáfka, kterej se na to strašně hodí. ()

nonick1 odpad!

Chjo, opět česká rádobyvtipná bída s nouzí, štědře dotovaná státem, přesto ještě celá prošpikovaná reklamou - moravským vínem počínaje, přes horská kola až k jakémusi penziónu... navíc se spoustou kandidátů na MS v šumlování, protože rozumět není skoro nikomu. Prostším divákům se tu servíruje myšlenka, že člověk může celé dny "viset" na netu a poté stačí u ohně vzít kytaru a hrát na ni jako profík, cvičící šest hodin denně, no a kromě všudypřítomné LGBT a multikulti agendy tu máme závěrečnou novinku: šuká celá rodina (navzájem, aby nedošlo k mýlce). Nenapadá mě cílový divák této veskrze trapné podívané  - asi by musel mít o Kolečko víc. Možná by stálo za to přidat na CSFD do žebříčků nejhorších filmů ještě samostatnou kategorii "nová česká komedie". Už teď by tam bylo našlapáno. ()

kluk z Na

Pohodová vypínačka. Nebýt tý stupidní korektnosti, klidně bych to i doporučil. Všude tam na vás vyskakuje sexualita, jsou tam zastoupeny lesbičky, gayové, různý perverzáci a fetišisti, černobílej pár, stará/mladej prostě vše. Celý to zakončili tak naprosto trapně korektním jokem, že by snad opravdu bylo lepší, kdyby si před titulkama všichni klekli. Škoda no. ()

Jaroslaf

V rámci hnusného cringe feelu, který je beztak přítomný u všech českých komedií po roce 2010, se jedná na stupnici cringe a celkové trapnosti o zasloužené 3 hvězdy! ()

Olík

Na první (no i na druhý a vlastně po celou dobu) pohled naskočí dva svým způsobem podobné tuzemské snímky. Datem vzniku bližší Musíme se sejít a dle mého nejlepší film pro mladé posledních X let Snowboarďáci (potažmo Rafťáci). No tak Snowboarďáci ani náhodou. Ty měli vtip, charisma a především kvalitu….tedy alespoň co se týče jejich žánru. Musíme se sejít? To spíš. To taky bylo blbé, ale blbé takovým zvláštním způsobem, až jsem se bavil jako už dlouho ne…..bohužel Bajkeři zůstali pouze blbými. Nulový obsah postavený na jednom rádoby vtipu o závislosti na sociálních sítích….teda nesmíme zapomínat na cyklistu Nečase. Herci? To asi NE? Jedině Vagnerová (no dobře, dejme tomu, že i Nečas) působí dojmem, že má s touto profesí co dočinění. Omladina? Mišík? To je marný, prázdný stojan na patku. Komínek? Z kdysi nadějného rošťáka vyrostlo nepřirozené herecké NIC. A ten třetí kluk? Tak ten je úplně mimo. Dámská část je tam pouze jako roští a vybrána byla pouze na základě jednoduché formule: „políbíš holku nebo ukážeš prsa?“ O bočních „ha ha ha“ rolích pánů Matonohy a Suchánka se ani nebudu vyjadřovat. Takže příběh…OK, letní komedie pro mladé made in vesnický rybník. Zahráno…už jsem se zmiňoval. Humor…nula z nuly pojde. Atmosféra…prázdniny u babičky když je ti osmnáct. Ale jinak slušná reklama na produkty Scott. Pán Kolečko nám nějak zapomíná, že má za sebou kulty jako Okresní přebor nebo Čtvrtá hvězda a poslední dobou to hraje moc na kvantitu. Každopádně nebudu tvrdit, že se na to nedalo koukat….ale punk je jinde. ()

P.J.2 odpad!

Udělejte z puberťáků asociální debílky, kteří určitě neexistují a předstírejte že je to vtipné. Trapas, až tak spadl český humor. Stydím se že jsem to viděl. A chtít za to peníze je zločin a urážka!! ()

Radek.SCH

Zbytečně haněné. Samozřejmě to na Rafťáky nemá, ale srovnávat to s Kameňákem si nezaslouží. Problém tohoto typu komedií je hlavně v afektovanosti a chtění udělat každou scénu za jakoukoliv cenu nějakým způsobem vtipnou, což ne vždycky vyjde. ()

Gaia.M

Když opomenu ten konec, kdy kluk skončí s přítelkyní svého táty, což mi přijde brutálně nechutný, tak se mi to celkem líbilo. Holky jsou slepice, kluci jsou tady totální pitomci a Matonoha je úchyl. Ale jako jo, pobavila jsem se. Viděla jsem i mnohem horší kousky. Pro teenagery dobrý :D ()