Quantico

USA, (2015–2018), 40 h 30 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Joshua Safran

Priyanka Chopra Jonas, Aunjanue Ellis-Taylor, Jake McLaughlin, Yasmine Al Massri, Johanna Braddy, Tate Ellington, Graham Rogers, Dougray Scott, TJ Hassan (viac)

Quantico ve Virginii je základna pro výcvik nejnadanějších nováčků FBI. Sledujeme skupinu mladých lidí, kteří se snaží v tomto táboře uspět. Společně s nimi se vypravíme do jejich minulosti, kde se dozvíme různé důvody jejich motivace k práci u FBI. Podíváme se i do jejich budoucnosti, kde se jeden z této skupiny stane teroristou, spoluzodpovědným za největší teroristický útok v USA od útoku na Světové obchodní centrum 11. 9. 2001. (geklon)

Maslord

Seriál mal krásny potenciál, mohol vyťažiť zo zastrašovania islamom a teroristami ako Homeland. Nič s toho sa nestalo a ani sa nestane, pretože quantico a teroristi sú len na druhej koľaji a na prvej sú... sráčkovo nudné do nekonečna pretočené, nedomyslené a neuveriteľné vzťahy. Škoda, hodnotenie som po pár dieloch musel prehodnotiť. ()

fifi.m

První díly mě nadchly, až na pět hvězdiček. Po první polovině první série se mi to ale najednou nechce vůbec sledovat. Příliš americké, otravná hlavní hrdinka. ()

Ben Nevis

Pilot 90% Takhle má vypadat pilotní upoutávka na seriál. Máme tam 50 rovnocenně podezřelých + 1 teroristický útok, takže čekám pořádně zamotaný děj se třemi zvraty v každém díle. ()

aslavey

Dyť to od začátku moc nedává smysl... že se hned tý nafouknutý negřice zeptá... "tak co se stalo druhý den. A třetíí den. A čtvrtý den." A ona je přitom u FBI už nějakej měsíc... To je teda megapaměť. A to nemluvím o tom, že vlastně vypráví i o lidech, který neviděla, co dělají... takhle špatně postavenej seroš, ba ani film, jsem dlouho neviděl. Ani si u toho nemůžu oddechnout. Maximálně vzdychnout. Jsou to blbečci v seriálu pro blbečky. ()

ER

Platí pro I.sérii.....Po zhlédnutí prvních 10 dílů série vcelku spokojenost. Klipovitě podaný děj s četnými efekty zrychlení či roztřesená kamera se snaží dohnat to,co chybí v rovině příběhu,což je vtáhnutí do děje. Silnou stránkou seriálu je psychologie a s tím související "obnažení" postav do naha. Jenže tady je i zároveň slabá stránka,jelikož všechny postavy skrývají v sobě tolik problémů,že by jejich přijetí neprošlo ani u policejní školy v Holešovicích. Premisa,že v tomto "mumraji" psychologických kliček se schová řada dramaticky podaných problémů,které postupně vyplouvají na povrch,funguje.Jenže v tom rychlém střihu se nedostává času to vstřebat a posléze to začínáte brát jen jako fakt,který stejně rychle zmizí jako přišel. ()

TomasRichtr

Myslím si, že většina z uživatelů, která to hodnotí negativně, tomu nedala pořádnou šanci, protože po finále musím smeknout klobouk. V seriálu najdete všechno, co od tohoto žánru očekáváte. - Hodnocena první série ()

viviak

je to zatial moc kolotočarske a vobec netusim na čo sa to chce hrat a myslim, ze ani tvorcovia, lebo aj napriek tomu, ze je tam dost vela "serious" momentov, je tam ovela viac trapnych dialogov-kedy sa dokonca citim trapne za tych hercov. nemyslim si, ze to pojde kvalitativne nejak hore, kedze tam stale bude vela "FBI academy" scen a posobi to detsky a uboho a to doslova. cize brat tento serial vazne, budem zrejme mission impossible. pilot 50% btw: odkryt v pilote prakticky dianie celeho serialu je dost lame-teraz nas uz len cakaju detailiky, ktore budu v kazdom diele pribudat(mozno to nedopadne najhorsie, ak nespravia tu chybu, ze bude kazdou epizodou pribudat viac otazok ako odpovedi). ()

RedRose

Mno... Oddechovka... S vypnutou hlavou jsem sledoval celou prvni serii a celkem se to dalo... Logika a ciny jednotlivych postav i samotneho uradu FBI misty trochu hapruji ale co... Mam vypnutou hlavu takze nakonec proc ne... Casting by snesl trochu protridit, nektere ksichty mi tady vyslovene vadi, ale co... Mam vypnutou hlavu takze prvni serii hodnotim cca 48%... Nekolik zajimavych momentu tam bylo takze nakonec dobry... Ovsem co se to deje ve druhe serii ze ktere jsem videl 8 dilu to uz ani vypnuta hlava nedokaze poslepovat... Chaos neuveritelny... Logika v tom kdo je kde s kym a proc tady uz neni vubec zadna... Motivace postav z prvni serie nedavaji uz vubec zadny smysl... Tady si scenaristi snad losovali kdo bude stat na ktere strane a potom to nejak slepili... Pokud to byl zamer s tim ze se to v druhe polovine serie nejak rozplete tak myslim ze se to uz nepovede... Flashbacky ktere v prvni serii tak nejak davaly smysl jsou tady spise navic a zacinaji byt i otravne... takze po 8-mi dilech druhe serie hodnotim cely serial 34% a premyslim jestli se na zbytek vubec divat... ()

dacek

První série je velice naivní, přeplácaná a postavy a vztahy mezi nimi nic moc. Ani závěrečné rozuzlení tomu moc nepomohlo. Jako oddychovka to docela zabaví. 3/5 Druhá řada vypadala zezačátku trochu slibněji, ale stal se z toho ještě horší mišmaš. 3/5 ()

ellessar01

V pulce serie se to nejak zlomilo a od te doby to jde z kopce...Mam pocit, ze se do toho scenaristi zamotaji vic nez scenaristicky tym Lost...Zacina to byt moc prekombinovane. ()

Thug_Leo

Recept na Quantico: Potřebujete jedno velké klišé, nejlépe teroristy co útočí na chudáčky amíky. Přidejte několik hrstí povrchních herců s vybělenými zuby a hereček v velkými ceckami. Za občasného míchání přidávejte zvraty v ději dokud ani divák nebude vědět co vlastně jí, nebo na co kouká. Na ozdobu přidáme pop music a ještě více klišé. Na závěr je nutné našroubovat spoilery, ten umře, ta jí pomáhá, ten je zkorumpovaný...sim sala bim Quantico tadá! Po pilotním díle spláchnuto. ()

Infantility

Hrozně zvláštní herci. Hlavní hrdinka má pořád stejně utrápený výrazy, dvě dějový linky skáčou jak pingpongáč po stole, celý je to takový unylý. Asi by udělali dobře, kdyby nechali jen výcvik. Jinak slušnej mix divno-jmen v obsazení :D. ()

Bosh1207 odpad!

Pohříchu musím konstatovat, že tohle je fakticky pěkná sračka! Ani nevím, kdy naposledy jsem viděl něco odpornějšího :-(. Pokud by měla Amerika vychovávat tímto způsobem své elitní agenty, tak je už dávno po ní! Možná někdo původně zamýšlel jaksi vážně ukázat, jak se rekrutují a cvičí budoucí speciální agenti FBI (a to by mi nevadilo - naopak) ale udělat z toho takovou humusárnu, bez ladu a skladu, s trapnými herci, trapnou muzikou a trapnou kamerou, postavenou na trapném scénáři, to je vrchol! Shlédl jsem asi 6 dílů a pořád jsem si říkal, že se to nějak zlomí a bude na co koukat ale už jsem to jednou pro vždy vzdal. Řadím navždy mezi nejdebilnější seriály všech dob!!! ()

faborka odpad!

Vzhledem k tomu, že první (poslední?) řada ještě pokračuje příští rok, tak prozatím pouze slovně. Začátek byl slušný, měl nasazení, tempo a svižnost. Pokračování už ne. Indická lepá děva s umělými magickými rty deklamuje jak na školním představení v Horní Dolní, naprosto amatérsky a bez talentu. Všichni ostatní v tu chvíli musí působit jako výplň pro její šou, problémem je že ta šou je plytká, strašná a v posledních dvou dílech směšná. Vypadá to že FBI je naprosto v koncích a Priyanka jí řídí a všichni (včetně dezorientovaných velitelů) jsou napadeni nějakou dementní nakažlivou chorobou, která prudce snižuje IQ až na hranici šumící trávy. Nutno dodat, že hlavní hrdinka to vše zvládá v každé situaci s profesionálním pečlivě nakresleným makeupem. I když se právě vyhrabává z trosek. Pro mě prozatím velké zklamání. Doplnila jsem hodnocení po celé první sérii - odpad! Dále sledovat nebudu. ()