The Orville

• USA The Orville (viac)
USA, (2017–2022), 31 h 43 min (Minutáž: 42–86 min)

Tvorcovia:

Seth MacFarlane

Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson Jerald, Scott Grimes, Peter Macon, J. Lee, Mark Jackson, Jessica Szohr, Halston Sage, Anne Winters (viac)

Dej seriálu odohrávajúci sa 400 rokov v budúcnosti prináša dobrodružstvá prieskumnej vesmírnej lode Orville. Členovia posádky, ľudia a mimozemšťania, sa stretávajú so zázrakmi aj nástrahami vesmíru. (Disney+)

Recenzie používateľa TarbikCZ k tomuto seriálu (3)

O dievčati (2017) (S01E03)

Po prvním díle jsem se bál, že to bude jen o specifickém humoru Setha MacFarlana, ale od druhého dílu humor ustoupil na pozadí a do serálu se vneslo něco co žádný ze Star Treku neměl, a to obraz toho jak by mohla vypadat budoucnost, která je tvořena lidmi, kteří nejsou tak dokonalí a silní a vždy ve vyžehlené uniformě, tak jako technologie kterou požívají. Scény jako čuchání k botám, rychlá tequilka pod tíhou velení, v drbárna na můstku, vyžadování dodržování pitného režimu ve službě :-) a další vnášejí do světa ST lidskost ve všech rozměrech. Za mě zatím rozhodně jeden z best překvapení na trhu sci-fi seriálů posledních let...... ()

Ak sa objavia hviezdy (2017) (S01E04)

Opět skvělý díl, v komparatistickém souboji s ST Discovery zatím MacFarlane vede o celou délku koně :-))..Jen tak dál ()

Vláda väčšiny (2017) (S01E07)

Jsem rad ze jsem odpůrce soc. sítí a jen doufám že se něčeho takového nedožiju. Naprosto výborný ale děsivý díl. ()