Členovia posádky lode Orville otvoria časovú kapsulu z roku 2015. (Disney+)

Martrix

Toto je cesta, jakou se měly/mají ubírat všechny epizody The Orville. Žádný levoboček Star Treku, ale vtipný a lidský příběh ve sci-fi prostředí. Díky takovým epizodám, si mohou fanoušci opravdu oblíbit všechny postavy. V této dostal nejvíce prostoru Gordon a Moclanni, kteří tentokrát zaperlili. Dokonce mi nevadil ani závěr, kde se opět zpívalo, resp. opět zpíval Scott Grimes. Duet s Leighton Meester byl vkusný a celé povedené epizodě dal příjemnou tečku. ()

HellFire

Úžasná epizoda. Vůbec nejlepší z celé série a jedna z nejlepších seriálových epizod vůbec. Na začátku je časová kapsle z roku 2015, která obsahuje mimo jiné cigarety, na kterých se stane závislý Bortus, ale hlavně telefon jedné dívky, so které se zamiluje Gordon v simulátoru. A protože to mezi nima opravdu jiskří, sledování bylo opravdu dojemné. ()

ScarPoul

Fantastický diel. Síce menej sci-fi ale o to s väčším srdcom. Pohladilo, dojalo a spravilo s Orville záležitosť hodnú sledovania. Aj napriek niektorým slabším dielom, ďakujem za tieto. MacFarlane je skurvený romantik a baví ma tomu prepadať. Gordon sa stáva mojou favorite postavou. ()

misstake

Příjemný díl, Orville už se dopracoval tam, že se na něj dobře kouká, i když se nic moc neděje, člověk souzní s postavami a jakoby už je doma v jejich světě. A navíc musím říct, že Leighton Meester vypadá tady daleko líp než zamlada. ()

cyphercz

Skvělý námět a jeho zpracování, fungující humor (zejména u kouřícího Bortuse a Klydena), hezká mini role Tuvoka, celá hlavní dějová linka mi trochu připomněla jednu z nej TNG epizod The Inner Light, takže opravdu není moc co vytknout. Z těch neakčních dílů Orville je tato epizoda určitě někde na špici. ()

RedRose

Závislost na simulátoru? Reginald Barclay! Tuvok? Konfrontace s 21. stoletím (v ST to bývalo 20. století)! Paráda!! Otázka/problematika kouření, nakopnutá nádherně a Bortus s cigárem (nebo nikotinovou žvýkačkou) na můstku, to jsem fakt umíral smíchy !! Bože. Byli na pokraji obrovské klimatické katastrofy a tady je celá stránka věnovaná bělení zubů. Je zázrak, že jsme přežili. ()