Casey Anthonyová: Nevyřešená vražda

• Česko Casey Anthonyová: Máma vražedkyně? (viac)
všetky plagáty

Boaz Freund

Hudba:

Gregory Hinde

Casey Anthony (a.z.)

Ztracená holčička: Casey Anthonyová trvá na tom, že její dvouletou dceru Caylee unesla paní na hlídání. Vyšetřovatelé ale zjistí, že už je nezvěstná 31 dní. Kde může být?

Mělký hrob: Začíná soudní líčení s Casey Anthonyovou. Obhajoba přijde s šokujícím tvrzením ohledně Caylee a Caseyina otce a obžaloba nabízí teorie, jak Caylee zemřela.

Deset hodin, čtyřicet minut: Přelíčení pokračuje a pozornost se soustředí na obhajobu, která zpochybňuje forenzní důkazy obžaloby. Rozsudek pobouří celý národ. (TV ID Xtra)

SOLOM.

Tento smutný příběh mě jen utvrdil v tom, že Američani jsou národem totálních trotlů a idiotů. Země neomezených možností, leč v tomto případě i nejstupidnějších soudních procesů – ať už někdo dá své zvíře do mikrovlnky či pračky a následně vysoudí těžké peníze, nebo prostě jako v tomto případě zabije svou malou dceru, lže policii a stejně odejde od soudu jako vítěz, místo aby shnila ve vězení, nebo se dostala do rukou davu… Casey Anthony – pěkná mladá žena, která však měla v hlavě totálně nasráno – nenahlásila přes 30 dní zmizení své malé dcerky, několikrát lhala během vyšetřování, obhájce pošpinil jejího otce a stejně z toho vyšli jako vítězové, protože obhajoba neměla moc přímých důkazů a porota byla složená z ještě větších idiotů…Zatímco tělo malé Caylee se rozkládalo někde v lese a dodnes za její smrt nebyl nikdo potrestán…Popravdě bych tomu dal nejraději ODPAD, protože mi tento případ pěkně hnul žlučí… ()

*CARNIFEX*

Ďalší extrémny prípad z poza mláky, z ktorého sa chce zvracať. Či už z “onoho” človeka, alebo samotného justičného systému. V hentej krajine je snáď všetko naopak. Vrahovia na slobode, nevinní za mrežami. Dokument je vďaka spracovaniu veľmi vydarenou záležitosťou. Divák si vypočuje množstvo detailov z prípadu, uvidí dobové zábery z vypočúvania, zo súdu, výpovede svedkov, vyšetrovateľov, rodinných príslušníkov, proste takmer všetko, čo by mal dobrý dokument obsahovať, pričom vďaka samotnému prípadu, ktorý je veľmi smutný, rozhodne stojí za pozornosť. ()