Každý rok sa na jeden mesiac stretne partia súťaživých kamarátov, ktorí sa s plným nasadením a bez akýchkoľvek pravidiel nechávajú strhnúť hrou - naháňačkou, ktorú hrávajú už od prvej triedy – riskujú svoje krky, prácu a vzťahy len preto, aby mohli toho druhého chytiť a vykríknuť: „Si to!“ Tento rok sa termín naháňačky prekrýva s dátumom svadby nepremožiteľného hráča, z ktorého sa tak stáva ľahký cieľ. Ale on vie, že prichádzajú... a je na to pripravený. (Continental film)

Vxxx

Vtipný a svižný film, který fakt potěšil. Něco bylo přehnané, něčemu chyběla šťáva, ale nakonec to bylo opravdu prima a ráda se někdy kouknu znovu. Titulky na konci super! 4* ()

MartinezZ

Úplná pitomost, jedna * za většinovou absenci typických fekálností. Postupem času jsme si už pouštěli film trojnásobnou rychlostí, aby to šlo alespoň nějak dokoukat. A i tak to bylo příliš dlouhé. A blbé. ()

ArsenalEagle

Parádní nenáročná komediální jízda, která naprosto vyniká v záplavě nových a nových komedií. Ten film, u kterého je vidět, že si ho tvůrci a hlavně herci náležitě užili. ()

Ellmariachi

Na doporučení - gegina31 - . :-) Komedie je to určitě fajn, ale... má to jedno ale. Hned na začátek musím říct, že Jeremyho můžu. Můžu ho především v akčních rolích a proto mě bavily situace alá Sherlock H. Navíc by si dost akčních filmů mohlo vzít příklad jak točit honičky a rvačky. Suveréna zde zahrál jako vždy na výbornou a film táhl. Tady přichází moje "ale". Někdo někdy řekl, že: Ve dvou se to lépe táhne. A já na to odpovídám: V jednom se to neutáhne. Problém je totiž ten, že vše ostatní je občas nadprůměrné, ale dál se to nedostane. Rozhodně měla mít víc prostoru vzteklá manželka jednoho z borců, která měla potenciál. Jinak se ale vrátím k větě z úvodu. Film je fajn, pěkně utíká a za puštění určitě stojí. 65 procent především za JR. ()

gegina31

Jako správná baba musím vyzdvihnout vždy skvělého Jeremyho :D Ikdyž nám připadal malinko uhlazenější, vymazlenější a celkově takový lesklejší. No jo, hochovi táhne na padesát, tak bylo asi potřeba ho malinko omladit. Jinak to byla naprosto perfektní komedie. Slzy tekly proudem. V podstatě jsem čekala honičku mezi partou chlapů, která nás bude provázet celý film. To jsem taky dostala. Ale co jsem nečekala byl myšlenky, které se jim při hře honili v hlavě. Kdo uvidí, pochopí. Tomu jsem se nasmála asi nejvíc. A co mě ještě překvapilo, že to je opravdu natočené na základě skutečných událostí. Neskutečné, že někde existuje nebo existovala taková banda magorů. Ikdyž ti to určitě nehnali do takových extrémů, které byli ve filmu. ()

Blackhand47

Takhle zábavnou komedii jsem už pěkně dlouhou dobu neviděl. Už od počátku mne zaujala myšlenka, že je film vlastně založen na skutečných událostech, což u komedií nebývá moc obvyklé. Celá parta je opravdu sympatická, ale hlavní hvězdou tohoto filmu je Jerry v podání Jeremyho Rennera, který si během natáčení dokonce zranil obě ruce. Pochopitelně musí být lidem jasné, že celý film je poslepovaný z jakýchsi epizod, které jsou doplněny o příběh, aby to působilo konzistentně. I tak se ale jedná o zajímavý nápad a byl bych rád, kdyby takových komedií vzniklo mnohem víc. 80% ()

Vidly10

Jeremy Renner v roli neporazitelného hráče na honěnou se snaží nedostat "babu". Film inspirovaný skutečným příběhem, o partě kluků hrajících na schovávanou. Každý rok v květnu se snaží jeden doběhnout toho druhého. Film je dobře natočený, skvěle využívá slow-motion a herci si užívají každou vteřinu. Výborná komedie na volné odpoledne, která vás určitě nezklame a já si teď říkám jen jedno. Tohle musíme zkusit. ()

Baboonek

Opravdu dlouho mě takhle nic nepobavilo, jako tahle komedie... Moje počáteční skepse byla naprosto odbourána. Humor konečně není založen na vtípkach o sexu a všetečných narážkách, které vedou - Guess where again k nemravnostem, jak by řekla moje bábi. Myslím že dnes natočit něco co má být komedie a není sprostá jak p**a je umění. Takže 5 z 5* čekejte prostě prostý a funkčně nenucený humor pst top. ()

kajas

Originální námět (ještě navíc na motivy skutečného příběhu) bohužel nebyl dostatečně komediálně využitý. Všechno zachraňuje skvělý Renner v roli dosud neporaženého hráče na babu. Na jedno zhlédnutí ok. ()

Miseet

Tento film mě strašně nutí k tomu, abych ho srovnávala s filmem "Noční hra", který je natočen na stejný námět. Bohužel, tento snímek byl o trošičku slabší. Ikdyž to bylo vtipné s příjemnou hudbou, a bavila jsem se, některé momenty byly opravdu přehnané. Ale i tak jsem měla o zábavu postaráno a doporučuji. ()

Petroff

Jak ten námět zní docela zábavně, tak film je sračka. Je to nudný a i vtipnost je tu ještě pod těma nejstupidnějšíma sandlerovkama. Rennerovi ta role tak nějak nesedí a k tomu jsou tu takový jakože postavy navíc. Třeba z tý partičky chlapíků jsou dva víceméně úplně zaměnitelný - stejný. K tomu absolutně zbytečná novinářka, zbytečná žena jednoho z nich, barman co by rád hrál s nima, manželka Rennerovi postavy... Co mi přišlo asi jediný zábavný, tak věčně zhulenej kámoš, ale to je už takový klišé, že mi je samotnýmu trapně. No nic, jdu si dát jointa a rychle na to zapomenout. Protože to byla absolutní ztráta 1,5hodiny a to dokonce i když jsem na to koukal v práci. Takže nedík Tomanovi za tip na fakt vtipnou komedii. Příště si tyhle tipy asi radši nechám ujít. ()

M.i.k.e

samozřejmě že to není úplně bez chybičky,ale vzhledem k tomu jaké komedie se poslední dobou točí působí Tag jako menší zjevení.Nejen že se obejde bez zvracení,výkalů a celkově fekálního humoru,ale hlavně je vtipná a to dokonce v některých místech opravdu hodně.Hodně tomu napomáhá nejen neotřelý nápad,ale i obsazení,které je fajn.Líbí se mi navíc,že ačkoliv se dějou velmi často dost extrémní věci,hlavní hrdinové si to nejednou uvědomí a nepůsobí tak jako úplná paka (což také nebývá pravidlo)...80% ()

Figu

Hódně hloupá komedie, ovšem natočená trochu alá Sherlock Holmes a jeho zpomalený dedukce o provedení daného úkonu viz. práce Jeremyho Rennera... A to bylo asi to nejvíc ve filmu. Jinak spousty stupidit, spousty takové té americké průměrné, spousty Eda Helmse ( a to je asi největší katastrofa). Když ho vidím, stopro bych se mohl hercem stát i já... Potěšující na filmu byl závěr plnej ukázek natočených z kamer hlavních hrdinů, kteří valí hru na babu asi dodneška... 50% ()

Havaj8

Originální námět pro komedie, o tom není pochyb. Dokonce podle pravdivý události, jestli ty záběry na konci byly opravdu real, že i v 80 letech to pořád hrajou, tak je to mazec. Každopádně to nebylo až tak vtipný, jak by asi mělo. Je zvláštní jak málo někomu stačí k radosti. Pár úsměvnejch scén, ale jinak se nebylo čím bavit. Jeremy Renner jako hlavní cíl až moc nahypovanej. Nejspíš si vzal pár vlastností z Hawkeye. A aby ten film ve výsledku nějak skončil, tak to museli zahrát, tak jak to dopadlo. Nesdílím až takový nadšení, že by to mělo patřit do topu 2018. ()

Aljak

Mám z toho zmiešané pocity. Na jednu stranu originálny námet inšpirovaný skutočnými udalosťami, no na druhú stranu to bolo na môj vkus až príliš šialené - konkrétne ten infantilný a miestami až morbídny "humor", ktorý mne osobne nejako extra nezapasoval. Ale uznávam, že niektoré scénky a dialógy boli fakt vtipné, akurát že to bolo skôr v menšine - a žiaľ, väčšinou to skĺzlo to príliš absurdnej roviny. Inak, tamtie scénky reálnych "tagerov", ktoré išli počas tituliek, ma napokon bavili viac ako tí filmoví herci (a pritom herecké obsadenie bolo fakt na úrovni). 2* ()

ProNotor

V skutku příjemná komedie, plná urážek, nadávek a jiných hanebných označení. Délka úplně ideální. Žádné nudné pasáže, stále to mělo svůj spád a vývoj. Místy se objevilo nějaké vzpomínání na mládí, kdy kluci byli jen kluci a hra byla hrou. Musím říct, že hrát hru takovou dobu je opravdu úctyhodné. Ten malý kluk ve mně zaplesal radostí, proč takto taky neblbneme. Hezké 4*. ()

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

02.01.2023

Na Oscara dvakrát nominovaný herec Jeremy Renner (Smrt čeká všude, Město) se podle posledních informací nachází v kritickém, přesto stabilním stavu v nemocnici poté, co prodělal vážnou nehodu při… (viac)