Sodoma Gomora: Chcípni!

všetky plagáty
Hudobný / Krátkometrážny
Česko, 2015, 5 min

L_O_U_S

Nemůžu si pomoct, v novějších Pohlových klipech tak nějak postrádám víc originality. Možná to dělají Garipovovy našedlé filtry, možná už to nikdy nebude mít takový efekt šoku jako Ta holka v mým sklepě. (1 106.) ()

kingik

Pořádná Řezničina. Není to pro každého, ale má to grády. Nápaditý klip doplněný o (sebe)ironii, morbidnosti i vtipné absurdity. Text má své trefně humorné vrcholy. Kurevský (hudební) námrd. 90% ()

corpsy

Ten námet vo videoklipe. Rozhodne som ešte nič také nevidel. A to mám za sebou množstvo žánrových snímkov ( horor a spol ). Aj tak sa dá robiť umenie. Brrr. ()

PatrikP4

Má to prostě nějákou svojí kvalitu... Boužel se to nelíbí všem, ale nejsem všichni stejný... Ze 100% bych dal klipu klidně 99%... ()

lukas.frydry

Spolu s každým novým klipem se tohle "trio" dostává do naprosto nové dimenze, co se týká vizualizace jejich představ :D Text je samozřejmě zabitej jako vždy ()

ondra.latzka

Klip celkem dobrej, ovšem hvězdičky strhávám za song, holt na SG nic moc.... Takže jedna hvězdička za pohřební 1203ku a druhá za herecký výkon osazenstva Vanessy .... ()

DavidAAAA

Když pominu text určenej pro zamindrákovaný rádobynásilnický zmrdy, tak úroveň filmařiny je opravdu skvělá, hudba a vše kolem kromě textu dost dobrý.. ()