Atomové gymnázium

• USA Class of Nuke 'Em High (viac)

Místo hodin tělocviku tu po chodbách nahání mutanti nebohé školáky, místo hudební výchovy se souloží, chlastá a fetuje. Tromavillská střední škola je trochu jiná, než všechny ostatní. Učitelé poslední dobou pozorují nadměrný nárůst případů, kdy se jejich nic netušící student přemění v krvelačného mutanta. Stejný osud postihne i Warrena, který se svou krásnou dívkou Crissy zplodí po jednom nadmíru vyvedeném večírku lidožravé monstrum. Jak se zdá, za vším stojí místní atomová elektrárna. Počty studentů dramaticky klesají, na toaletách dávno není bezpečno a ke všemu se ještě blíží maturity... (oficiálny text distribútora)

Goldbeater

Punková produkce bez ladu a skladu, zato s očividně velikým filmařským zápalem a typicky tromáckou rozjuchaností. Na nějaké ty monstrozity si člověk musí hodnou chvíli počkat, chvílemi to docela drhne a zabředává v typicky středoškoláckých radovánkách, ale na závěr přijde akcí nabité motoristické finále s hrozivým toxickým mutantem, jehož vzhled je na tak ultranízkorozpočtový snímek dost povedený. Nicméně ty pravé bizarní nápady si tvůrci nechali až pro humorem nabitější a vyhrocenější pokračování. ()

Vančura

Správná šílenost, která je naštěstí dostatečně krátká na to, aby nestihla začít nudit. Podobnost s filmem Toxický mstitel je více než zřejmá a oba filmy mě bavily v podstatě stejně. Je to prostě sranda, na kterou nemá cenu uplatňovat nějaká náročná měřítka. Samozřejmě je to maximálně debilní až hrůza, ale právě v tom je to kouzlo - pro toho, kdo to dokáže docenit :) ()

Superpero

Začátek je opravdu výborný, zvlášť ten punkovej gang je k popukání, čím déle to trvá tím se to začne okoukávat a není to uplně ono. Sice není nouze o skvělé momenty (mlácení důchodkyně, zastřelení sekretářky), ale prvotní nadšení se ztratí. Celé je to točené tak trochu s nadhledem což je někdy dost ku prospěchu a jindy by to byla větší sranda na vážno, ale celkově mě "Atomové gymnázium" spíš potěšilo. Když to porovnám například se "Surfovejma náckama" tak musím uznat, že se zlepšila i úroveň "efektů," hlavní mutant si nezadá s monstry viděnými v "Červeném trpaslíkovi" a vrcholem jsou scény pouštěné přes negativ, a to se cení :-) Dost dobrá je taky hudba, klasické tóny pro teenagery z 80. let s textem vztahujícím se k filmu. Kdo máte chuť na nějaké to céčko pusťe si to, docela často je to zábava a na těch pár nudných částí rychle zapomenete. ()

Astaroth12

Začína to podobne ako Toxický pomstiteľ-Outsider padne do toxického odpadu a hned ukážka jeho rozkladu.Toto je tretia troma a už na ten Tromácky štýl začínam prichádzať na chuť. Moj objektívni názor je ,že príbeh zas žiadny,herci ďaleko pod priemerom a kopec nechutnosti tu muselo byť tiež.Každý musí brať Tromacke filmy z rezervou a aj ja som tento film zo značnou rezervou bral a preto som aj spokojný.Bolo tu aj pár vylepšení,ktoré boli zaujímavým a hlavne príjemným spestreným.Tento krát tu bolo viacero zábavných častí a tu už trápnosť vyhrala 6:5 a to je už čo povedať.Aj keď bola najkrotkejšia s pomedzi trom aké som videl veľká spokojnosť.Aj triky boli veľmi podarené.Pre mňa nie najlepší film od tromy ale jeden z najlepších. ()

Frajer42

Po delší pauze jsem si připomněl žánr troma. Z tohohle dílka však nadšený nejsem. Párkrát jsem se zasmál hláškám tlustého ředitele jaderné elektrárny. Zbytek je obrovská nuda s opravdovým minimem úsměvných momentů. Celkově je to pouze takový suchý prd. Od Kaufmana jsem zvyklý na něco mnohem lepšího. Jeho dva spolurežiséři mu to zcela jistě posrali. ()