TERRORDROME

Prvý diel Atómového Návratu som videl už tak dávno že si sotva spomínam o čo tam šlo, ale pre ten prípad má dvojka rekapituláciu. Zatiaľ čo prvý diel mal viac deja a vývoja charakterov, dvojka v podstate iba zťažka hustí všetko to prečo máme Tromu radi. To znamená cecky, kundy, vtákov, gore, sliz, prdy, hovná a zvratky. A neprestane s tým po celý čas! O čom to vlastne bolo som si ani nestačil všimnúť, pretože tam Lloyd kaufmann inhaloval omladzujúce prdy zo zadku svojho otroka a keď plynovod vyschol ( je zvláštne napísať takú vetu začiatkom roka 2023 ) tak zmutuje na Jabbovho strýka z piateho kolena čo vyvraždí celú školu... a dostane semenom do oka od pôvodného Melvina alias Toxieho. Na oplátku mu Kaufmonštrum vrazí mop do zadku až mu vyjde vtákom a chudák rozkysnutý exMelvin od radosti vyserie čokoládovú tyčinku. Plus hrdinka náhodou lejzrom zabije vesmírneho Boha v podaní Rona Jeremyho. No a ako bonus je tu Lemmy v úlohe prezidenta a dokonca aj Joe Fleishaker doslova na smrtelnej posteli. Takže od Tromy dostanete to čo čakáte a to dokonca v ešte viac hardcore podaní než predtým. Kaufman stále vie keď chce ( a keď na to naškriabe ). ()