The Heretics

Po tom, čo bola Gloria (Nina Kiri) unesená členmi zvráteného kultu a nechtiac sa stala súčaťou ich rituálu, snaží sa svoj život vrátiť späť do normálu. Keď ju však unesie neznámy útočník, je zrejmé, že kult svoje poslanie ešte nenaplnil. (Marceloo)

ANTYCHRYST

Hnedle z kraje jsem byl nadšen.. obřad.. masky.. kápě.. Supeeer.. Ovšem to bylo jediné co mě nadchlo.. příběh o ničem..nuda.. tupé dialogy.. atmosféra -9..nasrana lesba nikoho nezajímá.. neskutečně zabitej potenciál... 10% za úvodní scénu ()

Shanen29

Čekal jsem od Archibalda drsnější film,ale tentokrát se to nějak vymklo nápaditostí v drsnosti a tvrdším drajvu.Masky ovšem excelují,ale to je malá náplast.Jeho snímek BITE z roku 2015 je mnohem mnohem propracovanější. ()

jkpj22

Magor se zjizvenou tváří unese pěknou lesbickou brunetku a zamkne ji v chatě někde v lese. Magor byl členem kultu, který lesbu v minulosti unesl a využil ji pro nějaký sebevražedný rituál. Magor jako jediný rituál přežil, protože nechtěl zemřít / nevěřil věci kultu. Lesba rituál taky přežila a myslela si, že to už má za sebou, ale to se škaredě zmýlila. Lesba nebyla obětována, protože v ní roste jakýsi démon, který má být vypuštěn do světa. Magor se zjizvenou tváří ve skutečnosti lesbu brání před dokončením rituálu, který by pro ni znamenal smrt. Mezitím vyšinutá přítelkyně lesby zabije matku své unesené přítelkyně, policistu a pak vyjde najevo, že si je moc dobře vědoma toho, že v její přítelkyni roste nějaký démon....... Jestli vám to zní zajímavě, tak vězte, že to zajímavý není. Film je pomalý, bez atmosféry, napětí a lekaček. Ačkoliv v lesbě má růst nějaký démon, kromě toho, že občas vyzvrací nějaký temný sliz a že jí na zádech rostou křídla, tak to na ní není vůbec vidět. V celém filmu byl jeden, možná dva dobrý záběry. Konec taky zklamal, byl slabý. Toť vše. Dodívat to do konce byla velká výzva a upřímně toho ztraceného času asi budu litovat. Jedna hvězda, s odřenýma ušima. ()

brasek

Ďalšia nudná a zdĺhavá psychodráma, ktorá sa obtrela o žáner hororu. Podľa mňa skoro amatérske, s mnohými flasbackmi a halucinogénnimi víziami postáv. Finálna scéna skôr trápna ako strašidelná a celkovo slabá atmosféra. ()

blexster

Samotný příběh asi OK, ale z celek je cítit tak trochu nedotaženě. Po hře outlast II sem šel do toho s nadšením, ale jak děj plynul mé nadšení sláblo a skomíralo až z něj zůstalo jen podprůměrný zážitek na večer. ACHHH JO :( ()

Sukuba

Cože? Zmařený potenciál a téma, ze kterého se dalo vytřískat mnohem, mnohem víc. Není to strašidelné, není to nechutné, není to šokující, není to k zamyšlení, je to o ničem. ()