Stratený v džungli

• Česko Ztracen v džungli (viac)

Mladý muž chce na cestách po svete uniknúť rutinne a nude západoeurópskeho života. V bolívijskej metropole La Paz stretáva nových známych z rôznych kútov sveta a tajuplného sprievodcu. Ten ich vezme na expedíciu do neprebádaných miest amazonského pralesa s tým, že môžu nájsť neznámy indiánsky kmeň, úplne nedotknutú prírodu a možno aj náleziská zlata. Lenže uprostred divočiny sprievodca zmizne a skupina cestovateľov sa pri stroskotaní na divokej rieke rozpadne. Hlavný hrdina Yossi (Daniel Radcliffe) zostane sám uprostred nepriestupnej, nehostinnej a nebezpečnej džungle. Bez noža či inej zbrane, bez zásob a bez akéhokoľvek prístrešia... úplne sám. Má síce za sebou tri roky vojenskej služby, ale tie ho zďaleka nedokázali pripraviť na všetko, čo ho v dusnom juhoamerickom pralese čaká. Krásna príroda sa mení na zelené peklo a na nepriateľa plného útočných tvorov, jedovatých rastlín i hadov, odporného hmyzu a ohavných parazitov, aké si v stredoeurópskych pomeroch nedokážeme ani predstaviť. Džungľa má jasný odkaz: sem ľudia nepatria. (Bontonfilm SK)

CHYREN

Překrásná příroda, uvěřitelný příběh a já prostě nejraději ty, podle skutečné události. Líbilo se mi, že tam bílí chuligáni vběhli a nesežralo je to hned druhý den. Líbil se mi Daniel, který si musel projít docela slušným bahýnkem. Líbilo se mi to. 4 hvězdy tomu velmi sluší. ()

kotrlak

Až na pár snových úletů a reminiscencí celkem povedenej flick. Nevím proč má tak nizký ohodnocení. Že by pomsta za haryho fotra?? ()

raru

Daniel Radcliffe je strašný herec,je to jednoducho tak a môže sa snažiť koľko chce,ale film ako celok bol celkom fajn. ()

Luciaaas2

Přijemný film, který nikterak nepřekvapí, příliš nedojme. Ale přesto mě zaujal. Radcliffle se už dávno vymanil ze stínu Pottera, nemám s ním problém. Možná je to i tím, že jsem viděl pouze část z jednoho dílu Pottera, který mě vůbec neoslovil. Tak aspoň Daniela nemám s ním tolik spjatého . U jungle mě držela představa, co lidé dokáží vše přežít, jak bojovat s nulovou šancí k přežití. Jako u filmů Přežít, Everest aj. ()

kyblik2

Akože dobré, fajn. Uveriteľné. Nenudilo, pobavilo a trošku to bolo aj hnusné :) Všetkého akurát a taká jednohubka na nudný večer. ()

bigmatko

Harry Poter a jeho útek z Azkabanu pričom sa mu miesto malého voldemorta v hlave vŕta parádny červík. Radclife sa pomaly dostáva z tieňa Rokfortu a boj o prežitie mu celkom sadol. Do nemilej situácie dostane hrdinu nesprávne vyhodnotenie svojich schopností a sled udalostí ho postupne presviedča o tom, že mal radšej sedieť v krčme a neschádzať z cesty. Odkaz na skutočné osoby v závere potešil a pridal príbehu na vážnosti. Určite by som to nechcel zažiť stačí to vidieť v kine. ()

AnjanCZ

Příroda krásná, záběry super. Nerozuměla jsem většině nesmyslným střihům a chybám v titulkách. Děj skvělý, určitě přečtu knihu. ()

Naby

Zajimavej cestovatelskej pribeh. Celkem uveritelny scenar. No, jsem rad, ze u nas zadny pralesy nejsou :-). Zajimavej byl i konec filmu vcetle vsech informaci na konci. Celkem 4* ()

Mark1983

Celkem se jedná o dobrodružný thriller s napínavými a imponujícími scénami. Ze začátku to sice vyznělo obyčejné drama o jakési expedici do pralesa, ale jakmile začaly komplikace, film nabyl na dynamičnosti a vůbec nenudil. ()

Veredico

Příběh nebyl špatný, ale Daniel Radcliffe vypadal že umře ještě před vstupem do džungle. Danielovi role podle mého vůbec nesedla, a skoro bych řekl že samotný příběh podkopnul. Nebýt příběhu, tak jsem to nedokoukal. ()

JJaannee

Za mě super filmek..vůbec jsem se nenudila, fakt ani minutu..a Harryho mě také nepřipomínal..vše umocňuje i to, že je to podle skutečné události..chvilku to bylo dokonce i psycho, takže i trocha adrenalinu..určitě to není žádné zklamání.. ()

vitek_korenn

Velmi emotivní zážitek. Kontrast síly a zároveň krásy přírody bravurně zachycen. A k tomu běží skvostná hudba. Daniel Radcliffe se na roli odhodlaně připravoval, a rozhodně né nadarmo. Mám z toho velmi zvláštní pocit. Jako kdyby to ani nebyl film, jako bych tam skutečně byl s Yossim. Po dlouhé době jsem se dokázal pořádně vžít do filmu. A to i přesto, že samo přežití zde nebylo to hlavní, jak jsem si myslel. Většinu času se Yossi snažil udržet na nohou, takže moc survival skilů zde nečekejte. Je to spíše psychologické, než li akční. Rozhodně tomu dejte šanci. Za mě 9/10 ()

Elizabethx

Film hraje hlavně na atmosféru. Na to, aby jste si představili, jaké to je. Nejsou zde žádné ohromné akce, přes to pro mě byl film dostatečně poutavý, aby jsem neměla potřebu přeskakovat. Ano, některé scény jsou delší, ale je to nejspíše nutné k tomu vystupňovanému pocitu, který jsem cítila po dokoukání. Některé hearbreking scény byly trošku navíc, ale jinak si myslím, že je to velmi dobře udělaný film. Fakt, že je založen na reálné události tomu dodává daleko větší sílu. Trochu mi vadil nedostatek prostoru pro ukázání toho, jak silné jsou vlastně vztahy mezi charaktery. Taky zbytečné scény na začátku. Jo a samozřejmě nesmyslné věci typu "proč z mokrého batohu vytáhne suchou mapu a sešit". ()

J3STER

Krásy exotické džungle, dobrodružství, nebezpečí a podle skutečné údálosti dává tomuto filmu opravdu šťávu. Sám film dokáže vtáhnout do děje a ukazuje pravou stránku přežívání v džungli. Konec filmu mě hodně překvapil, užasná podívaná a určitě za sebe doporučuju.100% ()