Dark

Dráma / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózny
Nemecko, (2017–2020), 24 h 23 min (Minutáž: 45–73 min)

Réžia:

Baran bo Odar

Hudba:

Ben Frost

Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel, Karoline Eichhorn, Maja Schöne, Stephan Kampwirth, Daan Lennard Liebrenz, Andreas Pietschmann (viac)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (30)

Konce a začátky (2019) (S02E08)

A přiznám se, že něco takového jsem čekal. A už i nějakou dobu jsem si hrál s myšlenkou, jestli by v tom větší bordel nenadělo více světů. No a co bylo k vidění? ()

Season 3 (2020) (S03)

Třetí série u mě zaostala za tou druhou. Jakoby tvůrci ani nepomýšleli na to, že seriál může být takhle dlouhý a snažili se to nějak dodělat a vyplnit. ()

Déjà vu (2020) (S03E01)

Jestli nepřibydou skoky mezi světy, které se tak navzájem budou ovlivňovat, tak to tahle odbočka do paralelního světa nemá význam. Nebo ne takový. Protože pak to bude hlavně prostor, kam chtěli tvůrci expandovat, aby seriál mohl pokračovat. Nicméně mě by osobně zajímala předchozí smyčka, přijde mi, že stále leccos neznáme. ()

Přeživší (2020) (S03E02)

Tak nevím. Už jsme viděli i lepší části. Zatím se to drží ne špatné úrovni, ale za mě to jde pomalu, ale jistě směrem dolů. Druhá řada excelovala, tady se vrací k úrovní první série. ()

Adam a Eva (2020) (S03E03)

Nemůžu si pomoct, ale třetí série to asi až zbytečně komplikuje. Tenhle díl je toho důkazem. ()

Počátek (2020) (S03E04)

No, zamotanec je tu vznikl krásný, jenom ta cesta k němu, ta byla lehce bolestivá. ()

Život a smrt (2020) (S03E05)

Tak buď je tenhle díl skvělý, protože se protrhl kruh, nebo je totální hovadina, protože to nedává smysl. Mám spíš za to, že je to druhé. Klidně hodnocení změním, pokud mi začne dávat smysl později, ale teď je to totální divočina. ()

Světlo a stín (2020) (S03E06)

Tak nějak mám z toho pocit, že přes veškeré viděné dění je to všechno součást smyčky. ()

Mezičas (2020) (S03E07)

Tak, konečně známe většinu dalších propojení a slepení celého zamotance. A u mě i očekávatelný výsledek, pokud jde o závěrečnou scénu. ()

Ráj (2020) (S03E08)

Doufám, že konec nechají takto otevřený, protože by to bylo super. ()

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě

03.01.2023

Možná až příliš ambiciózní byli tvůrci kultovního seriálu Dark od Netflixu. Jejich novinka 1899 totiž opět vrstvila jednu záhadu za druhou, aniž by to však dělala natolik uspokojivým způsobem, jako… (viac)

Novinka tvůrců Dark dobývá Netflix

Novinka tvůrců Dark dobývá Netflix

20.11.2022

Tento týden vyšel seriál 1899, mysteriózní thriller o záhadě ztracené posádky velkého parníku. A premiéra to byla opravdu úspěšná. Netflix se do propagace novinky docela opřel, na sociálních sítích… (viac)