Dabing Street

• angličtina Dubbing Street (festivalový názov)
Hudobný videoklip

Komediální seriál Petra Zelenky vychází ze stejnojmenné divadelní hry, kterou režisér a scenárista napsal pro Dejvické divadlo. V komediálním seriálu začíná příběh o malém dabingovém studiu ZERO smrtí jeho majitele, režiséra Archa, Evina manžela. Zneuznaná herečka Eva (Klára Melíšková) studio po svém muži zdědí. Její ambicí je přetvořit jej v úspěšný a respektovaný podnik, což je pro ni zároveň způsob, jak si tak trochu vyrovnat účty s osudem. Studioví technici Pavel (Václav Neužil) i Karel (Hynek Čermák) jí v tom nezištně pomáhají, motivováni tajnou láskou jak k ní, tak k profesi samotné. Aby dostali bankovní úvěr na modernizaci studia, rozhodne se Eva přijmout syna bankovního ředitele Davida (Marek Adamczyk) a také Karlovu promiskuitní sestru Ladu (Tereza Voříšková). Studio ZERO ale především potřebuje sehnat nového kmenového režiséra. Angažují sice schopného, ale neurotického a agresivního Jandu (Miroslav Krobot). Herci začínají díky Jandovým metodám práci ve studiu odmítat a dabování se z nouze ujmou samotní technici. Firma jde ke dnu. Eva se cpe koktejlem „fejkových“ prášků, které jí dodává její přítelkyně Lenka (Pavla Beretová), a vrhá se do ponižujících vztahů. Nakonec, když mají být studio a pozemek, na kterém stojí, prodány developerům, se Pavel s Karlem rozhodnou, že se nevzdají jen tak snadno… (Česká televize)

Recenzie používateľa Cesty timem k tomuto seriálu (12)

Dabing Street (2018)

Snad nejvíc rozkolísaný seriál co se týče kvality a koukatelnosti co jsem kdy sjel. Jak tu snad nejeden psal "horská dráha" a já dodávám "hadr". Za mě komplet vychází sice v průměru za 4*, ale abych dal některým dílům za 4 i 5* a naopak jednomu pouze jednu *, tak to se mi ještě nikdy nestalo. ()

Jiří Arch (2018) (E01)

Pět dávám málokdy. Fakt málokdy. To fakt píše nějakej Zelenka? Nepíše to život? :-)))) ... Čermák: "Nedloubej do něj. Dloube on do tebe?... Neužil: Nedloube protože je mrtvej"....... Bartoška: ... já tady telefonuju... tady jsi v krematoriu.... vrať se do sálu.... :-))))) .... Mrtvý Jirka se do sálu nevrátil. Ale já (Jirka) jsem z toho málem umřel :-)))) .... To je fakt o infarkt, takovejhle humor. Budu to muset vidět ještě jednou, tak jako Čtvrtou hvězdu.... ty vole.... které jsem dal také pět hvězd. ()

Studio B (2018) (E02)

Tak dneska to máme za ten zadek FrFilipovského za čtyři hvězdy, za čtyři hvězdy !!!! Bez megafónu Zelenko !!!! za čtyři !!!! .... jseš hluchej ? :-)))) Pššt za to studio B teda ještě půl hvězdy navíc = 4,5... No aspoň z toho minulého Bartošky projevu jsem se trochu mohl zklidnit. Bylo by to o zdraví. Uvidíme dále. Ale bomba !!!!! Bez megafónu !!! ... Při repríze 2021 zvýšeno u tohoto dílu na 5* protože stále baví a několikrát za sebou - bomba! ()

Budování mediálního obrazu (2018) (E03)

Hele to dejvický divadlo má jako jakou vlnu? Kmitočet? Megahertz (megaherci), víme? No mě je to vlastně stejně jakože jedno. Já jen tak, že mě to zajímá. Ale já jsem prostě nějak automaticky naladěný na vlnu prostě stejnou. Už od dob kmitočtů pana Teremina. Vvííííjůůůůjjjuujvíííjůůůů :-)) .... A bude tam dabovat Jágr? No já na hokej vůbec teda nejsem, ale mediálně by to asi pomohlo :-)) Za mne, dejtě mě vědět, až tam bude Trojan? Zatím tam dost hustě chybí. A to jsem si vzal lupu. A nic. Jenom šprcky na mixáku :-)))) Deeejjvíííceee !!!! Holek tam bylo ještě taky furt málo :-)) Dokonalé - doporučuji si zastavit obraz nad novinami s bulvárními články, které si pak můžete přečíst vedle fotek dívek pokud se vám to povede zastavit čitatelné - ano i takový detail vyvedený v dokonalosti. A zatím u mne vede stále první díl s Bartoškovo geniálním "smutečním" projevem. ()

Vulgarismy (2018) (E04)

Tak opět za 4*. Zelenka, ikdyž jsem citlivá umělecká duše, tak já něco vydržím chlape, víme?! Smíchy jsem se nepochcal ani při Bartoškovo geniálním smutečním projevu v prvním díle. Ikdyž, přiznávám, už jsem pomalu kapal. Takže až se zechčiju smíchy proudem, dám opět za 5* a třeba s hvězdičkou. Už se na to těším a doufám. Ale tím vůbec nechci říct, že to byla nuda a nebyla prča, to vůbec ne. Těšil jsem se celý týden jak malej fakan a podle očekávání z dílů 2-3 mne 4 nezklamala. Ale 1 díl u mne stále vítěz a další celkem vyrovnaně na druhém místě. Čeština je krásný a bohatý jazyk a schválně mi řekněte, jaký jiný jazyk nabízí tolik výrazů pro jeden význam, kterými můžete ladit celek jak orchestr! .... Ale dále.... BBC v uvedeném překladu je pro mne fakt news :-))) .... Co je to internet? To je tam kde máš ty kozy :-)))) ..... A prášky proti agresivitě za 200K balení, tak ty by měly na mne zcela opačný vliv. Díky té ceně samozřejmě. .... BUM !!!! A teď bacha vole: Míra Krobot na hrad. A srovnat do latě ten zbytek, co zůstane bez vyhazovu nebo zlomení zlodějských pařátů nebo dalších údů! A bez megafonu! Klidně neslušně prosím! Pussy v překladu promíjím bez mrknutí. Na Krobota bych si vsadil, co mi po naší zoufalé národní prohře v lednu léta páně 2018, zbylo. Já už ho dalších pět let nesnesu ani nadabovanýho!.......... Dnes po x tém opáčku tohoto dílu hlavně kvůli Krobotovi dávám jednu hvězdu navíc i s tím, že si tím pádem nenechávám rezervu. Další hvězdu ne kvůli vulgarismům, ale díky rejžadabingkoncertu Krobota. To je majstrštyk a snad lepší být fakt nemohl. Nebo že by herec mohl ze sebe vydat víc, než že se nakonec pochcal? :-))) ()

Ženské zbraně (2018) (E05)

Tak nám spadnul hodně nejen Bitcoin, ale trochu i Dabing Street, ikdyž korelace mezi těmito dvěma světy je rovna nule. Všechny díly od 1 do 4 jsem si včera zopakoval a přidal bych půl hvězdy u všech, protože mě díly dostaly ze špatné nálady. Říkal jsem si jak je to super. Ale nechám to tak, protože a dnes zatím za 3*, protože kočky.... ty ženské zbraně ehm.... jste měly nějak slabějc nabroušené drápky, že? A to se to na začátku tak pěkně rozjelo. A pane Preissi..., všiml jste si, že jsem užil vokativu za to, jak jste se nám rozmluvil až Vás museli vypípat. Jandova léčba zabrala, že? :-) Ale i tenhle díl si pustím ještě minimálně jednou. Beztak je to asi jediné z celého týdne v TV, co mne dokáže dostat do lepší nálady krom nějaké pořádné energetické muziky. Už je to natočené celé a nějaké povzbuzování jak na pardubické bohužel nepomůže. Tož uvidíme. Ale co, kdyžtak si to doma aspoň předabujeme podle svého :-) ()

Supervizor (2018) (E06)

Tak jsem nějak zanedbal komentáře k jednotlivým dílům a nechal až nakonec po shlédnutí všech včetně posledního. Supervizor je ještě z těch dílů co byly jakžtakž super, ikdyž s odřenýma ušima za 4*. Pak už jedeme z kopce po kočičích hlavách jak na burze a pořád s trendem dolů. Nemá to fakt něco společnýho s Bitcoinem posledních týdnů? Že by tam opravdu byla nějaká korelace? :-) ()

Černý prodej filmů (2018) (E07)

Kapitán Filcka je asi specialitkou pro nejfajnovější x%-ní šmekry. Ani já jím asi nejsem. Kapitán Filcka... no nakonec proč ne, ale už tam měl dost prostoru, jehož část (i větší) by určitě seroši prospěla, kdyby opět patřila Krobotovi. Krobot tam hustě chybí asi nejvíc, když navíc ukázal (i tomu asi málu neznalých) co umí, i Trojan by mohl ukázat víc. Navíc na ty hlasy typu Filcka mám doslova patologickou alergii z reklam. Všechno dnes tak děsně skřehotá, že me to už kurva sere víc než režiséra Jandu (všechno bych to předaboval!) a ani prášky proti agresivitě (balení za 200Kč) nepomáhají... vůbec!!! ....... no nic jedeme dál. Po kom asi Lada79 zdědila tu zlobilost? Ta tátova sbírka porna musela být přímo DIVOTVORNA, řekl bych :-)) Tak to jsou póly, které si z této (opět) slabší "baterie" vtipu pamatuji... Málem bych zapoměl, Pavle Beretové to tu opět moooc sluší :-) ()

Ceny Františka Filipovského (2018) (E08)

"Dabovat může každá lemra". To ještě nedávno říkal režisér Janda, který stále i v tomto díle chybí jak druhý konec úsečky. Jako dobrý, ale s tím názvem "Ceny Fr. Filipovského" jsem si vzpoměl na 2. díl DS Studio B a konkrétně na "zadek Fr. Filipovského pro štěstí, něco jako helma Nikiho Laudy" to byla super hláška (jedna z mnoha). Jo to byl ještě díl daleko vyhláškovanější a vyfórovanější a i jinak vymazlenej, než ty další. Takže jsem čekal trochu něco podobného a nějak se to ani při seanci nevyvolalo a nepřebilo a zůstalo to v nižších číslech hodnocení. Lepší díl než minule a třeba "Ženské zbraně", ale prostě už to není ono. Takže s odřenýma ušima za 4*. ()

Inzerát (2018) (E09)

Ta přísaha na varle byla super hláška. Jedna, možná tam byla ještě nějaká ta další slabší. Karel se snaží stále Ladu vyladit podle svých představ a pořád se mu nedaří. Tak nějak ale právě stále vše o tom samém. Ale právě proto překvapila závěrečná scéna, byť v podstatě dramatická, najednou tu máme Pavlův dabing náhodné reálné scény na ulici a byla to v podstatě taková "jiná" pecka. Takový je dabing - pokaždý stejný... a pokaždý jiný. Pavel pro dabing žije a je mi ho líto, je to docela slušný a hlavně kreativní kluk, který má sice bláznivé, ale super nápady. Ale více je mi líto, že díly z druhé poloviny seriálu už nemají takovou kadenci jako ty první. Opět s odřenýma ušima za 4*. ()

Monitoring (2018) (E10)

Tak u tohoto dílu, vzhledem k tomu, že jsou ještě dva do konce, jsem nabyl dojmu, že už to lepší asi nebude. Dřív měl pro mne každý díl aspoň nějakou pecku, díky které jsem dal čtvrtou hvězdu. Mimochodem se seriálem "Čtvrtá hvězda" se to už nedá srovnávat a Dabing street je horší a nevyrovnanější. Záverečná hádka, byť připouštím byla dobrým nápadem (ale dabing reálné scény Pavlem minule byl jistě o třídu, dvě výš), použitá (vykradená... jak kdo chce) z dabovaného filmu, který dělali ve studiu někdy před tím, to nezachánila. Takže za 3 :-( ()

Destrukce (2018) (E11)

Ty vole! Já jsem koukal na chlubícího se Jandu, jak prý režíroval válku a nebo taky tankovou divizi. Já sledoval s otevřenou hubou Jandu, jak byl nádherně agresivní, řval a házel vidlema a mixákem a jak dohnal jednoho herce svým drsným přístupem až k pomočení...... A teďďď... tady čumím na jednoho ožralýho Myšičku!!!......... Rozhodoval jsem se jestli nedat 2*, ale dám jen jednu (a to bych na začátku seriálu, kdy jsem dal i za 5* absolutně nevěřil). Jen jednu za trest! Byly chvíle, že jsem to chtěl vypnout. Myšička (nebo režisér nebo kdo) se asi domnívá, že když bude Myšička trapně přehrávat v roli totálního ožraly (mimochodem nesnáším a hnusí se mi individua spitá do němoty neschopná sebeovládání i v komedii nejen v reálu), že to bude vtipné? Když hrál Krobot agresivního nesnášenlivého režiséra, tak nepřehrával a vtipné to bylo a jak. Ale toto? Trapnost! A jestli v tomto díle něco dobrého bylo, jakože myslím že ne, tak jsem to díky dlouhým ostatním scénám s Myšičkou atd., zapoměl.... Jo Pavle Beretové na začátku to zas moc slušelo, ale to už jsem tu jednou psal. Tak asi vše.... Ááá ještě ta scéna v lomu, kde byl použit fragment z dabingu filmu u kterého Janda dohnal dabéra k puštění do kalhot, to byla možná jedna z krátkých světlých chvil. Ale žádný nový nápad, protože už minule se Evě a Pavlovi dabing vpletl do reálu. Takže asi fakt všechno. Co tam máte dál? ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz