Návrat oživlých mrtvol 2

• Česko Návrat živé smrti 2 (viac)

Pokračování kultovní zombie komedie začína převozem barelů s mrtvolami a plynem, které známe z prvního dílu, kdy se armádě podaří ztratit 3 barely. Dva se najdou, ale jeden se zatoulá do jednoho městečka, do stoky vedle hřbitova, kam se náhodou dostanou zvědaví kluci, kteří barel otevřou a zombie mánie může začít... (sheen)

Joker Punx

Poprvé viděno na VHS z TV Nova a dneska už je to moje srdcovka, jako dítě jsem to miloval a pořád to tak je. Tenhle díl jsem viděl první než první díl, už to neni tak dobrý jako jednička, je to spíš víc komedie než horor, ale pořád je to klasika, masky zombies jsou tady víc propracovanější a soundtrack taky neni špatnej, jsem rád že se do filmu vrátili herci z prvního dílu - James Karen a Thom Mathews jsou dobrá dvojka, bez nich by tenhle díl nebyla taková prdel. Prostě moje srdcovka, tak dávám pět hvězdiček ;) ()

iamek

Snad úplně stejné jako první díl. Ve dvojce jsou snad lepší akorát masky a celkový vzhled zombie. Jinak se jedná o průměrnou podívanou ve které vtípky nefungují tak dobře jako v prvním díle. ()

HellFire

Už začátek, kdy se nedopatřením vyvalí tři sudy z armádního náklaďáku mi dal znát, že tento díl nedosáhne kvalit jedničky. Nevadí mi zombie horor, ale co mi vadí je, že půlka scén a dialogů je zkopírována z prvního dílu. Pf... s tím si někdo nedal moc práce. ()

anderson

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 1996 - réžia českého znenia (NOVA 1996) = JANA VAŇKOVÁ - s názvom tejto časti je to podobné ako s názvom pôvodného THE HILLS HAVE EYES PART II, na NOVE to totiž uviedli bez číselného označenia. (28.9.2009) ()

eraserhead666

Nijak, respektive vůbec, inovativní recyklace jedničky, ze které si to možná bere i více než moc. Ze začátku je to i zábavné, ale později již každou minutou nudnější a nudnější. Ani se nedivím, že ve trojce s příběhem Yuzna uhnul trochu někam jinam. ()

Karamanlis

Odľahčená zombie komédia neponúka v podstate nič, čo by už divákovi nenaservíroval Dan O'Bannon v jednotke. Keď sa kultový výrok z jednotky "Mozgy. Chceme len zjesť vaše mozgy" zopakoval desiatykrát, začalo to byť už trošku otravné... ()

corpsy

Zombie zábava, ktorá je rovnako kvalitná ako prvá časť, snáď len trošku nastavovaná. Ale poskytnutý tovar má svoju hodnotu. ()

Astaroth12

Je to jeden z najvydarenejších zombie filmov aké som kedy videl.Je to celé robené s určitou nadsázkou a preto mu nechýba vtip a komediálne poňatie a ja som sa bavil viac než som čakal a to som na zombie žáner veľky gurmán,lebo ich mám viacero ohodnotené ale v malo prípadoch som bol aj spokojný s výsledkom.Na tom cintoríne,keď to všetko začalo malo to aj dosť silnú atmosféru aj keď to bola asi jediná scénka z celého filmu kde možem hovoriť o atmosfére a napatí.Lebo od tej chvíle to bola viac komédia ako horor.A nemožem nespomenúť masky zombie,ktoré boli neskutočné perfektné a aj preto sa mi tento film tak páčil.A tá veta-JA VIEM ŽE SÚ MRTVI ALE JA ICH ZABIJEM ZNOVU,pre mna dialóg ktorý si budem dlho pamatat. ()

ConanVJ

Skvělá hororová komedie, která mě vždy pobaví. I po těch letech pro mě neztratila kouzlo. Vtipných hlášek i scén je zde vrchovatě. Efekty a masky jsou sice béčkové, ale skvělé. 100% :) ()

schizmo

Klasické béčko dobře známé i z našich televizí a snad ještě humornější než jeho předchůdce se spoustou fatálních odkazů na jedničku, včetně několika stejných obsazení. Nu což, 80' si nežádaj logiku :D. ()

fcreading

Nerád to hovorím, ale tento diel je v porovnaní s pôvodným dielom, úplne na inej úrovní zábavnosti. Hrozné herectvo, zlý scenár, zombie akcie nudné, napätie nulové a humor, to všetko sa zdalo byť pochované. A pritom to zo začiatku vyzeralo byť ako dobré pokračovanie... ()

raimi

Oproti téhle dvojce vynikne genialita jedničky. Scénárista Ken Wiederhorn holt není scénárista Dan O'Bannon. A tak dávkuje debilní, uječený, laciný a nevtipný humor. A to v hodně nestřídmém množství. Triky jsou sice fajn, osmdesátkový feeling je tam taky, ale je to nemastný neslaný a nešlape to. ()

topi

V podstatě stejné jako jednička, i postavy se vracejí a narážek na první díl je habaděj. Dojde i na Michaela Jacksona. Humor je až dementně infantilní, ale jsou to přece zlatý osmdesátky a u tohoto druhu filmu logiku nehledejme. Prostě parádní oddechovka s krásnými maskami a efekty. To je radost pohledět! ()

Quint

Jedno z těch pokračování, které v zásadě remakují své předchůdce, přičemž pouze přidávají větší počet akcí a efektů. Proč ne? Ale originál měl větší šťávu. ()

Easykk

Můj úplně první zombie film co jsem viděl, možná když dodám, že mi ho tetička pustila ač mi bylo teprve deset let, tak jsem na něj nezanevřel, byť jsem se pár nocí budil strachy a koukal z okna jestli už náhodou není ta bouře při které vylézají mrtví z hrobů. Pamatuji si i ty pocity, dokázal jsem se bát, ale i smát zároveň. Bylo to něco nového, nezažitého a okouzlila mě ta možnost chodících mrtvých..od té doby zombie filmy zbožňuju! Pro mě klasika a jistojistých pět hvězd *****!!!! P.S.: Přijeďte do nemocnice ;) ()