Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

Hoyt

Originální zápletka, příjemný humor a vtipně hrající sympatičtí herci zvláště Plemons a McAdams. Ta pátá hvězda je za westíka Bastiana, kterého mám doma :-) ()

corpsy

Myslím, že keď sa niekto odhodlá pojať Rkovú komédiu staromódne ( ale v modernom háve ), väčšinou to dopadne fajn. Príkladov je dosť ( MY SME MILLEROVCI ) a ja som stále len rád za podobné prírastky. Svižná a naozaj vtipná, hláškujúca akčná komédia, ktorá si možno zmýlila tisícročie ( vzhľadom na to, aké trápne žánrové kúsky sa dnes točia ), ale pobaví tých, ktorí na tie tisícročia predchádzajúce nezabudli. ()

Ajinka126

Průměrný akční B-iflm. Vykrádá Hru od Finchera. A pak spoutu jiných slazených filmů. Co musím pochválit je výběr hlavních hrdinů. Těm to spolu šlo skvěle. ()

berny2468

Velmi povedená a velmi nápaditá komedie. To je to co v dnešní době je uz těžké nalézt. Ale tohle to splňuje s přehledem. Bavil jsem se a jak. Spousta originálních vtipů. Příběh je šílený tak akorát. Ač to trochu kopíruje Hru od Finchera, tak přesto jsem se ani chvíli nenudil. Což je taky hlavně zásluha herců, obzvlášť díky McAdamsove. Myslím, ze tímto filmem nic nezkazite. Nic světoborného, ale zajímavé a na zahnání nudy výborné....70%. ()

Marsik

Taková slušná blbost, která hezky odsýpá, celkem baví a díky CZ dabingu je pro Vás 100 minut snesitelných. Nápad dobrý, v závěru se to už hodně překombinovalo. 70% (with J.) ()

schizmo

Věc se má tak, že dnešním komediím věřím asi tolik, co dnešním hororům. Většina stojí za pendrek nebo ještě hůř, je trapná. A co se mi líbí, to většinou nechává okolí chladným. Čas od času se ale najde něco, co mě zmasakruje na totálku. Naposled to byl Majk a Dejv sháněj holku, což byla totální bejkárna, ale mě to sedlo tak, že jsem se chechtal ještě dva dny potom. Noční hru jsem nijak neregistroval, dokud mě na ni neopozornilo několik nadšených ohlasů. Nezbývá, než smeknout, neb tohle je komedie přesně dle mého gusta. Humoru je tu celá škála - od totálních vražd a kameňáků, přes standardní žďuchy až po vytříbený inteligentní humor, který vyžaduje koncentraci nebo znalosti řady souvislostí. Zde se komediální žánr docela solidně míchá s akcí a zápletka je nadstandardně rafinovaná. Výběr postav a paleta charakterů se skvěle doplňují, nicméně je zde řada hajlajtů, které vám utrhnou bránici. Mě to teda skvěle sedlo, napoprvé jsem se chodil oplachovat do koupelny, jestli se mi to nezdá :D. ()

hous.enka

Gangesterská komedie se sympatickým ústředním párem mě zaujala už svým filmovým plakátem. Škoda, že tam nebylo víc scén s tím psem, ale zase těch pár bylo vytěžených na maximum. Moc se mi líbila myšlenka společných herních večerů, na kterých se pravidelně schází parta přátel a které se jednou zvrhnou v hru o život. Ač jsem zvraty očekávala, stejně mě překvapily. Kéž by bylo víc takových komedií. ()

agentmiky

Trhlá komedie řízlá s námětem thrilleru ? Jako když si tak čtu, tak to spojení nevypadá bůhvíjak, ale výsledek stál za to. Pozitivní ohlasy u diváků mě jednoznačně přesvědčily, že vidět to má smysl. A také že mělo. Bez ústřední herecké dvojice by film spadl do podprůměru, McAdams zahrála pořád se usmívající osobu, které všechno přišlo jako velká sranda, velmi jsem se jejím perfektním humorným výkonem bavil. Na druhou stranu Bateman ztvárnil roli člověka s nízkým sebevědomím, jenž se chce vyrovnat svému staršímu bráchovi. A povedlo se mu to na výbornou. Příběh doopravdy moc smysl nedává, najde se zde pořádné množství zvratů, které sice pořádně zahýbají s dějovou linkou, ale v konečném součtu bych je já osobně možná omezil. Po stránce zábavy se nedá nic vytýkat. Za nejvydařenější scény považuji ty, kde se objevil policista soused se svým psem. A právě momenty v domě strážníka, zejména ty se psem mě málem shodily ze židle. To se fakt nedalo vydržet. I další vtipy se daly ještě zkousnout, v zásadě nepřekročily hranici vkusu/nevkusu, což se v dnešních komediích stává zřídka. Určitě mohu doporučit spíše jako komedii, ta thrillerová složka dělá spíše přísadu. Za mě dávám 74 % ()

Praxis

Neskutečně zábavná blbina, kterou si viditelně užívali všichni zúčastnění. Z filmu čiší až přímo pohodová a uvolněná nálada, při řešení noční hry, která se tak trochu nečekaně zvrtne. Občas sice trochu překombinované a za každou cenu feel positive, ale na to, že se jedná o eRko, tak se v tom nezjevují mraky fucků a krve, což je vlastně celkem příjemné zjištění. 75% ()

Ellmariachi

Noční hra na noční směně rozhodně nezklamala. Jede se v zajetých kolejích. Od začátku je jasné, že se budete motat na hranici toho co bylo v plánu a co už ne. Noční hře se to celkem daří. Přidává postavy, které sice nejsou kdo ví co, ale nepůsobí otravně, což se někdy komediím stává. No a polda Gary to je klasik a kapitola sama pro sebe. Tvůrci navíc přihodili eRko což vždy, pokud není samoúčelné, dodá něco navíc. Vtipy se daří a až na výjimky i ty za hranicí působí nenuceně a toho si cením. Jako jednohubka to celé sedlo a proto můžu dát 4tou hvězdu a 70 procent. ()

Lukrecie

Kdo si hraje, nezlobí anebo jo? ;) :D výborný a zajímavý scénář, celkem dost vtipné a napínavé, několik momentů překvapení. 4,5* ráda zaokrouhluji. 😎🤣 ()

JJ.Gibson

Poměrně svižná komedie, která přichází také nečím jiným, než jen s trapnými scénami o výkalech apod. Má to nápad, má to spád, konec lehce překombinovaný, ale je to bláznivá komedie, tak co byste čekali :) Něco mezi třema-čtyřma si tento snímek zaslouží. ()

Tirion

Jo, jsou tam dost nedobrý místa, ale má to prostě hafo vtipnejch momentů. A tím má Game Night prostě náskok před většinou ze současné produkce Hollywoodských komedií. Fakt jsem se několikrát zasmál - a to se mi většiny tzv. komedií už dlouho nestalo. A tohle mi prostě u komedie stačí... ()

italka63

Na pozdní odpoledne příjemná, vtipná a nápaditá oddechovka, kdy se sice nebudete za břicho popadat, ale I za milé usmívání za doprovodu fajn muziky, tvůrcům filmu, Jasonu Batemanovi a Rachel McAdamsové, dík. ()

PogoJoe

Bezva komedie, určitě si zaslouží na CSFD červené zbarvení (teď jí chybí 2%). Viděl jsem 2x (4/2021) a 2x jsem se výborně bavil. ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo