Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

Pitryx

Celkem svěží příběh, který kazí a zdržují zbytečné odbočné větve. Například nemožnost mít dítě, nevěra jednoho z páru a tak podobně. Ale jinak to frčí a je to taková neškodná zábava. Nečekejte kdo ví co, a nebude zklamáni. Slabších šedesát ze sta. ()

horor2

Drží si své tempo od začátku do konce a u některých scén jsem se vážně od srdce zasmál :-D Herní nadšenci, kteří se mezi sebou předhání, kdo je nejlepší, tento film ocení asi ještě víc, než lidé bez zájmu, zápalu a chutí vyhrávat :-) ()

Cortesz

Zvyknul jsem si na tu "absurditu" v těchto ztřeštěných komediích, ale zde to bylo i na mne trochu moc. Krom toho dle mého názoru převládají spíše trapné vtípky a situace nad těmi zábavnými, ovšem zábavné pobaví. Herci jsou fajn, zkrátka banda komediantů. Nesmírně mne otravovala hudba, ta je velice nepovedená. Závěrem jen to, že jsem viděl lepší. ** ()

marek29

Musím říct, že vtipná, nenudná, nepřeakčněná komedie a celkem i odsypávající. Rachel je zde opět opření kola hodná a celkově musím říct, že je to zábavné a originální. Jediné co filmu chybí, je snad přesah. Trapnosituace a holywoodský patos teda taky přítomny abych jenom necukroval - viz scéna proměnlivě krvácející ruky v policistově pracovně, ale ani tak to nekazí zábavu. Neusnout u filmu hned napoprvé, asi bych byl sdílnější a víc odvařenější ještě :D takhle 4 hvězdy a doporučení. Game night vás určitě chytne a zprostředkuje vám pohodovou night :) enjoy! ()

iN

Jakožto příznivce deskových a společenských her všech typů nemůžu dát jinak. Originální námět, skvěle sehraná hlavní dvojice a strašidelný Jesse Plemons :-) ()

carodejb

Nie je to nič prevratné, ale je to strašne solídne napísané. Ale vážne, so scenárom si dali záležať. Dobré charaktery, všetko vo filme má svoje miesto a dáva logiku, milé vtipy (nie je ich tak veľa, ale neposobia silene). Príjemná oddychová záležitosť. ()

PlayEasy

Jak jsme již několikrát psali, máme prostě slabost pro mysteriózní komedie a tohle je "mysteriózní komedie", jak vyšitá :-) nehledě toho, že tam hraje půvabná a naše oblíbená Rachel a náš favorit z Horrible Bossů Jason Bateman a my se dobře pobavili a přitom jsme se docela zapotili - tak to mělo být, tak to bylo. Čekali jsme to nějak takhle, takže Game Night ani nepřekvapila, ale rozhodně nezklamala! 70% ()

PlysovyMacko

Skupina priateľov radi hrajú hry, až raz sa hra zmení na skutočnosť. Scenár hapruje a dovedie nás k očakávaného koncu, kde banda amatérov zneskodni skutočných gangsterov. Veľmi ma bavil čudný sused Gary a scéna s krvou na koberci. ()

PAVLIS

70% Kdyby to bylo jen o za vlasy přitažené noční hře, asi moc spokojený nejsem. Osazenstvo si tu ale navíc vtipně řeší své bolístky, Plemons je ve své až hororově podivínské roli skvělý a vše je podané tak svižně, akčně a s přiměřenou porcí nadsázky, že téhle “hře” skoro i věřím. PS: Je tu jedna potitulkovka. 19.4.2024 - ČSFD 68% / 69% IMDb. ()

MichaelKey

S přáteli chodíme každý pátek do kina. Občas se najdou filmy, co nás moc nezaujmou a občas se najde film jako tenhle, při kterém se smějeme od začátku do konce a užijeme si tak společný večer. Tenhle film je boží a místní kritici se můžou jít zahrabat. Je to zábavný, má to spád (ani jednu minutu jsem se nenudil), vizuálně je to taky skvělý. Schválně, kdo si z těch kritiků tady všiml, že při automobilových honičkách jsou tam záběry z třetí osoby, jako by jste hráli počítačovou hru. Prostě vezměte, co nejvíc přátel a jděte se bavit. Nebuďte hlavně upjatý a berte to s nadhledem. ()

IZFNP

Komédia, ktorá ani na okamih neskĺzla k trápnemu či fekálnemu humoru. To ju činí extrémne "čistou" a ľúbivou záležitosťou, ktorá možno nespôsobuje záchvaty smiechu od začiatku do konca, ale väčšinu stopáže je minimálne úsmevná. Čo kvitujem najviac, je skutočnosť, že i scenáristicky ide o veľmi vydarený žánrový počin. Film ma niekoľkokrát naozaj prekvapil, vždy keď som si myslela, že mám príbeh prečítaný, došlo k zvratu, ktorý ale vôbec nebol kŕčovitý. Vo výsledku tak ide o síce uletený, ale stále pri zemi sa držiaci príbeh, ktorého obsadenie je síce zameniteľné, ale neurazí. ()

Facerr

Superůlet. Takovej mix jsem ještě snad neviděl. Dobrý hlášky, vtipný scény namixovaný s trochu slabšíma kouskama, ale i tak stála za to, i akce, která k tomu byla namíchaná. Takovým způsobem to fakt není něco, co byste mohli vidět v devadesátkovejch béčkách, který se o něco takovýho pokoušely. ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo