Castle Rock

• USA Castle Rock
Fantasy / Horor / Mysteriózny / Thriller / Dráma
USA, (2018–2019), 16 h 36 min (Minutáž: 43–60 min)

Melanie Lynskey, Scott Glenn, André Holland, Jane Levy, Terry O'Quinn, Bill Skarsgård, Sissy Spacek, Alex Ziwak, Phyllis Somerville, Ryan Eatherton (viac)

Psychologicky laděný hororový seriál Castle Rock, situovaný ve fikčním světě Stephena Kinga, je originálním příběhem kombinujícím mýtické prvky a velice intimní způsob vyprávění, jaký známe z Kingových nejoblíbenějších děl. Na několika málo čtverečních kilometrech mainských lesů se postupně odehrává epická sága utkaná ze světla a temnoty. (HBO Europe)

Recenzie používateľa G04T k tomuto seriálu (3)

Castle Rock (2018)

No nevím, ale pokusím se. Castle rock ze začátku vypadal vizuálně úžasně. Co se musí nechat jsou herci, castingová režisérka vybrala skvěle, horší je už zpracování a rozdělení jednotlivých epizod. První čtyři epizody byly super, ale později už bylo vidět, že se budeme vracet do minulosti, a to já prostě nesnáším. Neskutečně nudné bláboly a scény byly v epizodě sedmé, kde jsem usinal už od prvních pěti minut. Je škoda, že příběh je podán tak nesystematicky. Vidím, že nejsem sám, kdo má hodně otázek, a spoustu věcí nepochopil. Když jsem dokoukal závěrečnou epizodu, šel jsem na internet hledat nějaké shrnutí epizody desáté a celého seriálu, nenašel jsem nikde stoprocentní jistotu od nikoho, kdo by pochopil, jak to vlastně skončilo. Myslím, že režiséři, scénáristé a hlavně King se zamotali všichni nějak v sobě a už nenašli cestu ven (tu správnou), ale stejně dám castle rocku lepší hodnocení, protože některé epizody stály opravdu za to. Skarsgard je v desáté epizodě "až příliš aktivní" (více se projevuje, než na začátcích, a to hodně) a to taky snížilo hodně velký kousek úrovně seriálu,ktery jak už jsem psal, ze začátku vypadal skvěle. Dám tři hvězdy za 1) Dobré herce 2) Kameru 3)Za 5 epizod Ubiram dvě za 1) Nesystematicky nejasné zpracování 2) to, že jsem některé epizody vůbec nepochopil a musel jsem si hledat "castle rock epizode explained" na internetu (a to by se dít nemělo) Snad druhá série bude lepší. Piss ()

The Queen (2018) (S01E07)

Cestování v čase mě nikdy moc nebavilo, navíc tahle epizoda je strašně těžká na pochopení. Nevyznám se v tehle epizodě ani trochu. Zatím nejslabší dil. ()

Past Perfect (2018) (S01E08)

Tak tohle byl masakr!!! ()

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra

13.04.2020

Minulý rok jsme se dozvěděli, že Kingův horor Prokletí Salemu se po letech dočká nové verze. Produkovat ji měl James Wan a do scénáře se pustil Gary Dauberman, jenž napsal například nové To nebo… (viac)