Anderton

Prechádzka temným a zmätočným časopriestorom mysle pani Ruth. Pokiaľ si chcete odškrtnúť tú "inú" epizódu v rámci prvej série Castle Rock, tak ide o sedmičku. Kto sa doposiaľ nechytil, pre toho musí ísť o čisté utrpenie, dej sa tu totiž vpred vážne nepohne. Strih a herectvo Sissy Spacek na najvyššom možnom leveli. ()

Mortemiss

Jedná se zatím o nejlepší díl, který jsem z této série viděla. Žádné nic neříkající dialogy a zbytečné vedlejší zápletky, konečně se zde taky něco dozvíme. Dočkáme se překvapivého rozuzlení, co je ten klaun vlastně zač a proč je ta bába v jednom kuse v limbu. Absence hlavního černouška a prdlé Rose tomuto dílu rozhodně neuškodila, spíš naopak, konečně se seriál zaměřil na herce, kteří tuto sérii drží nad vodou. Jen mi bylo líto toho děduly a pejska. Důvod proč má tento díl tak nízké hodnocení je, že se nad ním musí trochu přemýšlet. ()

zsn odpad!

Po sedmém díle to zkrátka vzdávám. Nehorázná pi*ovina i na Kinga!!! Nakousnuté seriály NIKDY nevzdávám, zvlášť když v nich je můj oblíbený herec, ale toto se opravdu nedá! Klidně bych u toho napsala diplomku, či se vrhla na vánoční úklid - tak moc tomuto počinu nezvládám věnovat pozornost. Postavy jsou už tak dlouho tajemné, až je to nuda k uzoufání. Svatý Hemlock Grove, tam se Skarsgard alespoň měl šanci projevit. ()

arcbloom

Konečne začínam veriť, že bol seriál natočený podľa Kingovej predlohy. Radšej teda zabúdam na - podľa mňa - doposiaľ zbytočne naťahovaný a prehnane zmätočný dej a začínam si vychutnávať úžasný Sissy Spacek v skvelej úlohe. Postavy sa pomaly odkrývajú a zdá sa, že zaspávaniu pred monitorom (v tom najhoršom slova zmysle, keďže zaspávať pri psychologickom horore je ťažkým prečinom) odzvonilo a snáď z ďalších epizód bude Steve King dýchať aj dlhšie, než pár sekúnd. ()

tron

Nebaví ma to. Skákanie v čase je typické pre J.J. Abramsa, ale tu to ktovieako nefunguje. Vlastne to nefunguje vôbec. Celý seriál mohol byť poriadnou príležitosťou predovšetkým pre Sissy Spacek, ktorá typom svojej postavy vykazuje chuť byť nominovaná na prestížnu televíznu cenu. Lenže scenáre sú natoľko blbé, že prevyšujú jej (inak skvelú) snahu - a formu. ()